Sekmadienis, 23 birželio, 2024
PradžiaĮVAIRŪSAiškėja daugiau detalių apie rastą negyvą vyrą netoli garsios Kauno kebabinės –...

Aiškėja daugiau detalių apie rastą negyvą vyrą netoli garsios Kauno kebabinės – Kas vyksta Kaune


Sekmadienio naktį Kaune, netoli festivalio „Audra“ teritorijos rastas be gyvybės ženklų – medikams vyras negalio atgaivinti vyro gyvybės. Kol kas vyro mirties priežastis lieka paslaptimi, o štai netoliese vykusio festivalio „Audra“ organizatoriai teigia, jog šis nebuvo festivalio dalyvis. Manoma, jog vyras buvo rastas netoli vienos iš K. Mindaugo pr. esančių užkandinių.

Apie šį įvykį sekmadienį naujienų portalui tv3.lt patvirtino Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis. Policijos duomenimis sekmadienį, 00:19 val, Karaliaus Mindaugo pr. 54, Kaune, greitosios medicinos pagalba gavo pranešimą apie šalikelėje, ant žolės gulintį vyriškį.

Kiek vėliau paaiškėjo, kad asmuo (gimęs 1980 m.), buvo be gyvybės ženklų, be sąmonės ir nekvėpavo.

„Greitoji medicinos pagalba atlikinėjo gaivinimą, tačiau sekmadienį, 01:00 val., buvo konstatuota vyriškio mirtis.

Mirties priežastis neaiški, smurto žymių nėra“, – teigė R. Matonis.

Naujienų portalo tv3.lt šaltiniai teigė, kad tragiškai pasibaigusi nelaimė Kaune įvyko prie pat įėjimo į tuo metu vykusį festivalį „Audra“, o vyriškį gaivino net keturi medikai.

Miręs vyras nebuvo festivalio dalyvis

Kaip minėjome anksčiau, vyro mirties priežastis kol kas nežinoma. Netrukus gyventojai ėmė spekuliuoti, jog vyras galėjo perdozuoti narkotinėmis naujomis, o galbūt net ir buvo išvestas iš festivalio teritorijos ir tik tuomet buvo iškviesta greitoji medicininė pagalba. Vienas skaitytojas pasidalino vyro nuotrauka, kur maždaug buvo rastas negyvas.

Visgi klubo „Lizdas“ ir festivalio „Audra“ atstovė Monika Balčiauskaitė tikina, jog šis vyras – ne festivalio dalyvis ir buvo rastas gana toli nuo festivalio teritorijoje. Anot M. Balčiauskaitės, buvo rastas netoli kelių šalia esančių maitinimo įstaigų.

„Girdėjome apie šią nelaimę ir reiškiame užuojautą mirusio vyro artimiesiems. Tačiau žmogus nebuvo festivalio dalyvis, nelaimė nutiko ne festivalio teritorijoje, o užkandinės „Todžė“ bei kitų maisto įstaigų prieigose“, – komentavo M. Balčiauskaitė.

Festivalio atstovė taip pat nurodė, jog festivalio metu buvo siekiama užkardyti naudojimą.

„Festivalio „Audra“ organizatoriai labai rimtai žiūri į galimą psichotropinių medžiagų patikrinimą renginių metu, todėl kiekvienas lankytojas prie įėjimo įėjimo apsaugos darbuotojų. Renginių metu festivalio teritorijoje nuolat budi medikų brigada, kuri pasiruošusi padėti kiekvienam jei priiktų pagalba. Taip pat festivalyje „Be Safe Lab“ komandą, kuri kiekvienam norinčiam teikti informaciją apie žalą“, – rašoma pateiktame komentare.

Anot renginio atstovės, apie vyro mirtį festivalio organizatoriai sužinojo tik kur kas vėliau – dėl pranešimo apie įvykį neplatino.

„Atskiro pranešimo apie šią nelaimę platinti neketiname, nes tai įvyko ne festivalio teritorijoje, apie įvykį buvome informuoti daugiau vėliau. Dėl išsamaus komentaro siūlome kreiptis į „Todžė“ administraciją arba policijos atstovą“, – teigė M. Balčiauskaitė.

„Todžė“ kebabinė gandus neigia

Festivalio „Audra“ užsiminė, jog negyvas vyras rastas netoli kebabinės „Todžė“, esančios Karaliaus Mindaugo pr. Panašiai įvykius nupasakojo ir tv3.lt šaltiniai.

Vis dėlto, susisiekus su „Todžė“ atstovu, šis teigė, jog iš tikro vyro kūnas buvo arčiau Kaunakiemio g. kiniškų patiekalų restoranas „Grey boksas“ – šiuo metu maitinimo įstaiga uždaryta.

„Netoli mūsų yra kita užkandinė, kur rado. „Grey boksas“ vadinasi. Daugiau visiškai nieko nežinau, tik kavinės buvo sumaišytos“, – kalbėjo „Todžė atstovas.

Daugiau naujienų skaitykite čia.Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita