Pirmadienis, 27 gegužės, 2024
PradžiaReceptai„Ultimate Frozen Margarita“ – virėjų pora

„Ultimate Frozen Margarita“ – virėjų pora


Čia yra didžiausias šaldyta margarita receptas: gaiviai paprasta tik iš 4 paprastų ingredientų! Sumaišykite vakarėlio dydžio ąsotį per kelias minutes.

Šaldyta margarita stiklinėje su druskos apvadu ir kalkių ratuku.

Klasikinė margarita yra vienas geriausių visų laikų kokteilių. Geriausias būdas pasipuošti vasarai? Išbandyti šį Šaldytos Margaritos receptas!

Kodėl mums patinka šis receptas: Užšaldyta margarita yra mūsų mėgstamiausias vasaros pramogų triukas: taip paprasta sumaišyti 4 porcijas per kelias minutes! Kas gali atmesti saldų, aštrų šaltos margaritos gėrį? Tai puikus šaltas, citrusinis gėrimas sezonui, tinkantis kaip vasaros kokteilis, paplūdimio gėrimas prie baseino, kepsninė ar kepsninė ir kt.

Šio šaldytos margaritos recepto ingredientai

Margarita yra vienas populiariausių visų laikų klasikinių kokteilių: jis buvo išrastas Meksikoje praėjusio amžiaus trečiajame dešimtmetyje ir yra toks pat populiarus ir šiandien. Standartinį receptą sudaro tik trys ingredientai: tekila, Triple Sec arba Cointreau ir laimo sultys. Norėdami pagaminti šaldytą jo versiją, tiesiog įdėkite ledo!

Paprasto sirupo užuomina subalansuoja ledinio mišinio aitrumą. Teisingai: nereikia parduotuvėje įsigyto mišinio! Štai paprasti ingredientai, kurių jums prireiks:

Geriausia tekila šaldytai margaritai

Vienas patarimas: nusipirk kokybišką tekilą už šį receptą! Kadangi tekila yra pagrindinis šios šaldytos margaritos skonis, dėl skonio verta išleisti kelis papildomus dolerius. Ieškokite 750 ml butelių nuo 22 iki 35 USD.

 • Mums patinka naudoti tekilos reposado šiam receptui. Šios rūšies tekila yra brandinta ir turi niuansų skonį su vanilės ir ąžuolo natomis. Kai kurie mums patinkantys prekių ženklai yra Casamigos, Milagro Reposado ir Suerte Reposado.
 • Tequila blanco nėra brandinta ir turi tiesioginį skonį. Galite naudoti bet kurį, bet reposado suteikia daugiausiai skonio. Kai kurie mums patinkantys tekila blanco prekės ženklai yra Espolon Blanco, El Tesoro Blanco, Patrón Silver ir Casamigos.

Kaip pasigaminti šaldytų margaritų

Geras šaldytos margaritos receptas – tai tobulos tyrės šaldytos tekstūros gavimas neprarandant skonio. Ar jis išliks užšalęs ar išsilydys per 2 sekundes po to, kai įpilamas į stiklinę? Išbandėme įvairius metodus ir čia sugalvojome šaldytos margaritos receptą (visą receptą rasite žemiau):

 1. 1 žingsnis: Laimo pleište išpjaukite įpjovą, tada perbraukite margaritos stiklinės kraštą. Įmerkite stiklo kraštą į košerinę arba jūros druską.
 2. 2 žingsnis: Į maišytuvą įpilkite tekilos, Cointreau arba Triple sec, laimo sulčių ir paprasto sirupo. Įpilkite ledo ir plakite iki vientisos masės.
Šaldyta margarita su laimais ir blenderiu

Linksmos druskos apvado idėjos

🍹 Apvadui galite naudoti košerinę arba stambią jūros druską, pavyzdžiui, Himalajų rožinę jūros druską. Kad atrodytų dar šventiškiau, naudokite spalvingą margaritos druską su apelsinų ir laimo žievelėmis. Jau turėsite laimų, reikalingų gamindami šią šaldytą margaritą (tik pirmiausia būtinai nulupkite žievelę!).

Arba išbandykite Tajín ratlankį: tai meksikietiškas prieskonių mišinys iš čili pipirų, laimo ir druskos, suteikiantis aštraus, aštraus skonio.

Margarita druska

Pateikite patarimą

Norėdami paruošti šią šaldytą margaritą iš anksto, rekomenduojame prieš patiekiant sumaišyti skysčius ir atšaldyti iki 2 dienų. Prieš patiekdami sumaišykite gėrimą. Taip pat galite užšaldyti stiklines prieš patiekdami, kad sulėtintumėte gėrimo tirpimą (užšaldykite jas prieš 30 minučių iki 2 valandų).

Margaritos receptų variacijos

Jei jums patinka šis šaldytos margaritos receptas, jums patiks mūsų margaritų receptų kolekcija – nuo ​​„Cadillac“ iki grynos iki ąsočio margaritų. Štai keletas mėgstamiausių:

Dar keli šaldyti kokteiliai

Be šio šaldytos margaritos recepto, čia yra keletas mūsų mėgstamiausių šaldytų alkoholinių gėrimų:

Dažnai užduodami klausimai

Ar man reikia specialios mašinos šaldytai margaritai gaminti?

Ne! Nors margaritos aparatai yra patogūs, skanias šaldytas margaritas nesunkiai pasigaminsite namuose naudodami įprastą trintuvą.

Mano šaldyta margarita per ledinė! Kaip galiu tai ištaisyti?

Jei jūsų šaldyta margarita yra per ledinė, įpilkite šiek tiek daugiau vandens arba laimo sulčių (arbatinį šaukštelį ar pan.) ir vėl išmaišykite.

Ar galiu iš anksto pagaminti šaldytą margaritą?

Taip tu gali! Sumaišykite visus ingredientus, išskyrus ledą, ir laikykite mišinį šaldiklyje iki 24 valandų. Paruošę patiekti, sumaišykite mišinį su ledu, kol sustings.

Kokie yra linksmi šaldytų margaritų variantai?

Pakeiskite ledą toliau pateiktame recepte 4 puodeliais šaldytų braškių arba kubeliais supjaustytų šaldytų mango kubelių.

Spausdinti

laikrodis laikrodžio piktogramąstalo įrankiai stalo įrankių piktogramavėliava vėliavos piktogramaaplanką aplanko piktogramąinstagramas instagram piktogramapinterest pinterest piktogramaFacebook facebook piktogramaspausdinti spausdinimo piktogramakvadratai kvadratų piktogramaširdies širdies piktogramaširdis tvirta širdies tvirta piktograma

apibūdinimas

Štai geriausias šaldytos margaritos receptas: gaivus paprastas tik 4 paprasti ingredientai! Sumaišykite vakarėlio dydžio ąsotį per kelias minutes.


 • 6 uncijos (¾ puodelio) tekila blanco arba reposado
 • 4 uncijos (½ puodelio) Cointreau arba Triple Sec
 • 3 uncijos (6 šaukštai) šviežios laimo sultys
 • 2 uncijos (¼ puodelio) paprastas sirupas
 • 4½ puodelio ledas
 • Ratlankiui: košerinė druska arba rožinė jūros druska


 1. Padėkite druską ant lėkštės ir sušlapinkite stiklinių kraštelius (lengviausia į kalkes įpjauti įpjovą ir aptepti stiklinę). Išorinį ratlankių kraštą pamerkite į margaritos druską.
 2. Sušaldytus ingredientus sudėkite į trintuvą ir plakite iki vientisos ir purios masės. Supilkite į paruoštas taures ir patiekite*. Jei norite, papuoškite žaliosios citrinos skiltelėmis.

Pastabos

*Patarimas iš anksto: norėdami paruošti šį gėrimą iš anksto, prieš patiekdami sumaišykite skysčius ir laikykite šaldytuve iki 2 dienų. Sumaišykite gėrimą iškart patiekdami. Taip pat galite užšaldyti stiklines prieš patiekdami, kad sulėtintumėte gėrimo tirpimą (užšaldykite jas prieš 30 minučių iki 2 valandų).

Vaisių variantai: Aukščiau pateiktame recepte esantį ledą pakeiskite 4 puodeliais šaldytų braškių arba kubeliais supjaustytų šaldytų mango kubelių.

 • Kategorija: Gerti
 • Metodas: Sumaišytas
 • Virtuvė: Amerikos

Raktiniai žodžiai: Šaldytos margaritos receptas, Šaldytos margaritos, Kaip pasigaminti šaldytos margaritos, Geriausias šaldytos margaritos receptasSource link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Video kasečių perrašymas - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita