Trečiadienis, 12 birželio, 2024
PradžiaĮVAIRŪSiš darbo buvo atleista pagrįstai – Kas vyksta Kaune

iš darbo buvo atleista pagrįstai – Kas vyksta Kaune


Kauno apylinkės teismas atmetė buvusios Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijos mokytojo RN ieškinį, kuriuo jis prašė teismo dėl jos nušalinimo iš darbo iš mokyklos atlyginti darbo užmokestį už pravaikštos laikotarpį bei 3 tūkst. neturtinės žalos, taip pat išreikalauti iš gimnazijos su ginču susijusius dokumentus.

Teismas įvertino, kad mokytoja buvo atleista pagrįstai, o jos elgesys su mokiniais buvo neleistinas ir pažeidžiamas numatytus reikalavimus.

Pasak teismo, iš darbo pašalinta ir su tuo nesutikusi mokytoja sakė, kad jos atleidimas buvo nepagrįstas bei neteisėtas. Pedagogė taip pažymėjo, kad mokyklos administracija jai „priklijavo mokytojos-smurtautojos“ etiketę, kuri sukėlė dvasinį išgyvenimą, o svarbiausia – panaikinti galimybę dirbti darbą.

Ji taip pat tvirtino, kad nesutarimai su darbdaviais, dėl kurių ji jau įtampa ir mobingą prasidėjo nuo tada, kai ji įstojo į profesinę sąjungą, ir mano, kad tai yra tikroji jos atleidimo priežastis. Tačiau tokia versija, teismo sprendimu laikytina kaip ieškovės gynybinė pozicija.

Visgi, įvertinęs visus byloje surinktus įrodymus ir išklausęs liudininkus, teismas pedagogės ieškinį atmetė, taip pat ieškovės ugdymo įstaigai iš dalies atlygintos jos patirtos bylinėjimosi išlaidos.

Teismo sprendimas pažymima, kad pedagogė ne kartą nepagarbiai elgėsi su moksleiviais, jiems buvo grasinama, moksleiviai buvo žeminami.
Teismo sprendimas nėra įsiteisėjęs ir gali būti skundžiamas.Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita