Ketvirtadienis, 25 liepos, 2024
PradžiaĮVAIRŪSPasisakė vairuotoją rusiškais keiksmais „pavaišinęs“ Kauno policijos pareigūnas

Pasisakė vairuotoją rusiškais keiksmais „pavaišinęs“ Kauno policijos pareigūnas

Sekmadienio vakarą naujienų portalo „Kas vyksta Kaune“ grupėje pasidalinta vaizdo įrašu, kuriame užfiksuota kaip skubantis Kauno policijos ekipažas necenzūriniais žodžiais išplūdo kelio neatlaisvinusį vairuotoją.

„Traukis, balvone, b**t“, – vaizdo įraše girdimos susierzinusio pareigūno replikos.

„Jei nemato švyturėlių, negirdi garsinių signalų, tai, manau, atitinkamai ir pasielgė. Negi tikrai, gal montažas koks. Bet linksmai vis vien… Na, gal žmogus nepastebėjo ar dar kas, visko pasitaiko, bet tai policijai išsireikšti, tai…

Debilas vairuotojas, atitinkami ir veiksmai iš policijos“, – po vaizdo įrašu komentavo internautai.

Besikeikiantis pareigūnas: suprantu ir nesididžiuoju

Kaip paaiškėjo, pareigūnai vyko į skubų iškvietimą, bet toks elgesys, policijos atstovų teigimu, yra netoleruotinas, o pareigūno veiksmai bus vertinami Policijos departamento Imuniteto valdybos pareigūnų.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (apskr. VPK) Komunikacijos poskyrio vedėja Odeta Vaitkevičienė portalą informavo, jog toks pareigūnų elgesys netoleruotinas ir bus vertinamas atitinkamai.

O. Vaitkevičienė, susisiekus su pareigūnu, taip pat patikslino, kad ekipažas vyko į A kategorijos įvykį, kuomet buvo sužalota moteris.

Apie situaciją taip pat pasisakė ir pats pareigūnas, kuris teigė savo poelgiu nesididžiuojantis.

„Suprantu ir nesididžiuoju. Suprantu, kad dėvima uniforma ne tik pasididžiavimas, bet ir pareiga. Pareiga būti pavydžiu. Todėl nesididžiuoju vakar vartota leksika, atsiprašau ir prisiimu visą atsakomybę dėl savo elgesio“, – teigia Kauno apskr. VPK pareigūnas.

Ką daryti pamačius švyturėlius?

Primename, jog pagal Kelių eismo taisykles, eismo dalyviai privalo nedelsdami duoti kelią artėjančioms specialiosioms transporto priemonėms su įjungtais mėlynais ir raudonais (arba tik mėlynais) švyturėliais ir specialiaisiais garso signalais ir jų lydimoms transporto priemonėms.

Artėjančioms specialiosioms transporto priemonėms su įjungtais mėlynais ir raudonais (arba tik mėlynais) švyturėliais ir specialiaisiais garso signalais ir jų lydimoms transporto priemonėms kelias duodamas ir avarinis koridorius sudaromas tokia tvarka:

– kelyje, kuriame viena kryptimi yra viena eismo juosta, transporto priemonių vairuotojai privalo sustoti dešiniajame kelkraštyje, kai jo nėra, – prie dešiniojo važiuojamosios dalies krašto;

– kelyje, kuriame viena kryptimi yra dvi ar daugiau eismo juostų, kraštinėje kairėje eismo juostoje ta pačia kryptimi judančių transporto priemonių vairuotojai privalo pasitraukti kuo kairiau prie pat važiuojamosios dalies, skirtos važiuoti ta kryptimi, atitinkamo krašto ir sustoti, o kitose eismo juostose, kurios yra dešiniau nuo kraštinės kairės eismo juostos, ta pačia kryptimi judančių transporto priemonių vairuotojai privalo pasitraukti kuo dešiniau, dešiniojo važiuojamosios dalies krašto arba kelkraščio link ir sustoti.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -