Trečiadienis, 12 birželio, 2024
PradžiaĮVAIRŪSPėsčiųjų taku lėkusiam maisto pristatymo kurjeriui teko pasikalbėti su Kauno pareigūnais –...

Pėsčiųjų taku lėkusiam maisto pristatymo kurjeriui teko pasikalbėti su Kauno pareigūnais – Kas vyksta Kaune


Kauniečiai užfiksavo policijos pareigūnų sustabdytą maisto pristatymo kurjerį, kuris, anot skaitytojo, su motorizuotu dviračiu važiavo dviračių taku.

„Prie Draugystės parko „Wolt“ kurjerį čiupo policininkai.

Jie važinėja su tais dviračiais/motocikliukais dviračių takais, kaip bepročiai“, – pranešė naujienų portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budintys pareigūnai teigė, jog dėl situacijos neigiama, tačiau minėtoje vietoje ties Draugystės parku dirba policijos ekipažuose.

„Jie vykdo prevencines priemones eismo ir pėsčiųjų saugų užtikrinti. Galimai, būtent šių priemonių vykdymo metu ir sustabdytas minimalus žmogus buvo vietoje su juo kalba, užtikrina viešąją tvarką“, – teigė Kauno AVPK budintis pareigūnas.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasakyti apie savo informaciją ar nuomonę apie Kauno aktualijas, išreikšti pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ privačias žinutes.Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita