Trečiadienis, 12 birželio, 2024
PradžiaĮVAIRŪSšeimos šokiravo įstaigos alaidumas (video) – Kas vyksta Kaune

šeimos šokiravo įstaigos alaidumas (video) – Kas vyksta Kaune


Kauniečiai į naujienų portalą „Kas vyksta Kaune“ dėl neeilinės situacijos Kauno klinikose. Šeima negaliėti, jog sunkios būklės giminaitis gydomųjų įstaigų teritorijoje klaidžiojo be gydytojų palydos, o visiškai pasiklydo ir teko kviesti visas specialias tarnybas bei skelbti jo. Vyro ieškota iki išnaktų, kol galiausiai jis rastas nuvirtęs nuo šlaito.

„Jis serga smegenų vėžiu ketvirtos stadijos, jis gydosi Kauno klinikų onkologiniam nuo lapkričio mėnesio maždaug. Visą laiką, kai nedirbdavo, mama jį palydėdavo tyrimams, o vakar nieks to padaryti pakeisti, nes darbuose buvo. Jo būklė tokia, jog jis gali labai staiga pamiršti dalykus.

Jį nuvedė į kardiologinį atlikti tyrimų ir jo paklausė, ar tu pareisi? Jis pasakė, kad pareis. Tėtis toks, kad jis niekada nepasakys, kad aš nepareisiu, skauda, ​​nepadarysiu. Ir jis nuo 10.30 val. ryto vakar dingo. Policijos pareigūnams pranešta po 3 su kiekvienais valandas“, – apie tėčio dingimą jo dukra Rasa.

Apie vyro dingimą, anot moters, praneša tik tada, kai jo atvyko sūnus. Jam buvo pranešta, kad tėtis išvestas tyrimams, bet po kurio laiko pasakyta, jog jis dingo.

„Policijos praneša tik 14 valandą, o rado jį tik apie 1 valandą nakties. Policija reagavo labai greitai, po 14.15 val. man paskambino pranešti. Klausė, gal namo grįžo ir pan. Mes su broliais išskubėjome į kliniką, išsikvietėm policiją ir naršėme visus skyrius, visą teritoriją ten tokie šabaynai, kad patikimas buvo“, – naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ pasakojo ji.

Dingusio vyro dukra patikėti, jog gydymo įstaigos apsaugos darbuotojai didelės pagalbos nesuteikė o ir informacijos nenorėjo teikti, kol neatvyko policijos pareigūnai. Moteris pasakojo, jog pradžioje buvo ieškoma visai ne to žmogaus.

„Atnešė mum kažkieno gamino iš video medžiagos ištrauktą, sako, kad čia mūsų tėtis. Sakome ne, nes nei kūno sudėjimas toks, nei apsirengęs taip, kaip tėtis buvo apsirengęs. Apsauga pradėjo judėti, kai policija atvažiavo.

Iki to laiko sakė, kad negali jokios informacijos teikti. Tai tik apie 17 valandą jie per kamerą užfiksavo jį, bet keitėsi pamaina jų. Tėtis nustatytas ties sankryža prie neurologijos skyriaus, o daugiau niekur neveikė kameros. Prie įėjimų neveikė, prie išvažiavimų, prie apsaugos postų – niekur neveikė“, – pastebėjo ji.

Dukros teigimu, į kino vietą buvo iškviestilogai su šunimis, o virš teritorijos pakelti dronai. Tik šių prietaisų pagalba buvo rastas šlaite. Anot moters, vyras buvo sąmoningas, bet sukandžiotas uodų, ant kūno buvo matyti nubrozdinimai.

„Nei valgęs, nei gėręs, prabuvęs ir karštyje ir per lietų. Pats vokiamiausias dalykas, tai kaip gali palikti tokios būklės žmogaus vieną klinikų tuneliuose? Ten jau sveikas žmogus gali lengvai pasiklysti, o ką kalbėti, kai yra tokia liga, tokia būklė…“ – klausė moteris.

Situaciją papasakojusi moteris didžiausią kritiką išsakė gydymo įstaigų atstovams, kurie iki šiol su šeima nesusisiekė ir neišsakė jokio paaiškinimo ar atsiprašymo.

„Norime viską iškelti, nes taip, mums pasisekė, mes radome tėtį sveiką palyginimą, bet, kas buvo buvę, jei jis ten būtų buvęs dar ilgiau? Jeigu pro tuos šabakštynus būtų išėjęs į Jonavos gatvę? Kas nors užpuolę? Nutrenkę?

Daktarė pati šoke tik buvo, būtų galima irgi patikėti, sakė, būtų pati buvusi, tai vieno tikrai nebūtų paleidusi. Pačių klinikų atstovai nesusisiekė, visiškai niekas su mumis nekontaktavo. Paprasčiausio atstovų „Labai atsiprašome už tokią padėtį“ net nesulaukėme“, – apie įstaigos abejingumą kalbėjo rasto vyro dukra.

Dėl situacijos užklausa reikalingaa LSMU Kauno klinikų atstovams, sulaukę atsakymo publikaciją papildysime.

Šeima nori perduoti padėką visoms specialiosioms tarnyboms ir pareigūnams, kurie prisidėjo prie giminaičio paieškų ir saugaus grįžimo pas šeimą.

Kauno Apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovai patvirtino, kad gegužės 31 dieną apie 14 valandą buvo gautas pranešimas, jog iš gydymo įstaigos dingo vyras (gim. 1961 m.).

Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos duomenimis, birželio 1 d. 1,17 val. buvo gautas pranešimas, jog reikalinga pagalba, kalno šlaitu užnešti stiprų pasiklydusį ligonį. Virvėmis nusileista šlaitu apie 70–80 m iki ligonio, diskiniu pjūklu išpjauta tvora šlaite. Ligonis užkeltas ant neštuvų, virvėmis užneštas į kalną (padėjo 3 policijos pareigūnai ir 2 medikai).



Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita