Sekmadienis, 23 birželio, 2024
PradžiaĮVAIRŪSSiūloma skirti iki 90 eurų baudą už savavališką privačią automobilio stovėjimo vietos...

Siūloma skirti iki 90 eurų baudą už savavališką privačią automobilio stovėjimo vietos užėmimą – Kas vyksta Kaune


Už savavališkai užimtą privačią automobilio parkavimo vietą siūloma nuo 30 iki 90 eurų siekiančias baudas ir priverstinį transporto priemonių nuvežimą.

Trečiadienį Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pritarė tai numatančioms Administracinių nusižengimų kodekso pataisoms. Už projektą balsavo 5 komiteto nariai, 3 susilaikė.

Jei Seimas pritartų, baudos grėstų už neteisėtą parkavimą „kito asmens nuosavybės teise, nuomos, panaudos ar kitais teisėtais pagrindais valdomoje transporto priemonės stovėjimo vietoje ar žemės sklype, kuriame ji įrengta“. Tokios stovėjimo vietos turi būti pažymėtios kelio ženklu „Rezervuota stovėjimo vieta“.
Seimo narys demokratas Algirdas Stončaitis kritiškai įvertino pasiūlymą, ypač dėl priverstinio automobilio nuvežimo.

„Manau, kad toks teisinis reguliavimas gali įnešti daug chaoso, todėl negaliu jam pritarti“, – komiteto posėdyje sakė A. Stončaitis.

Beje, Seimo nario konservatoriaus Viliaus Semeškos inicijuoto kodekso pataisų pirmasis variantas buvo griežtesnis. Už savavališkai užimtą privačią parkavimo vietą parlamentaras automobilio siūlė pradėti nuo įspėjimo, taip pat numatyta iki 500 eurų siekiančias baudas ir priverstinį transporto priemonių nuvežimą.

Politikas Eltai yra sakęs, kad parengė reaguojamas į gyventojų ir bendrijų skundus, nes vis daugiau žmonių įsigyja privačias požemines arba antžemines parkingo vietas, tačiau kartais būna neteisėtai užimtos.Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita