Trečiadienis, 12 birželio, 2024
PradžiaĮVAIRŪSUžfiksavo, kaip įvyko avarija, kurios metu apvirto automobilis

Užfiksavo, kaip įvyko avarija, kurios metu apvirto automobilis

Penktadienį Kaune, K. Donelaičio ir Žemaičių gatvių sankirtoje, įvyko dviejų automobilių susidūrimas – vienas automobilis vertėsi ant stogo. Naujienų portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame užfiksuota, kaip įvyko avarija.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) budinti pareigūnė „Kas vyksta Kaune“ informavo, jog pranešimas apie avariją gautas 10.25 val.

Kaip jau skelbėme anksčiau, eismo įvykyje dalyvavo dvi transporto priemonės – „BMW“ ir „Opel“, pastarasis vertėsi ant stogo. Pareigūnės turima informacija, susidūrimas įvyko kuomet vienas vairuotojas iš antros eismo juostos bandė sukti į Žemaičių gatvės kalną.

Pirminiais duomenimis, abu vairuotojai buvo blaivūs. Nelaimės metu nukentėjo vienas asmuo, jis apžiūrai pristatytas į Kauno ligoninę.

K. Donelaičio gatvėje darbavosi pareigūnai, medikai ir ugniagesiai. Visgi iš apvirtusio automobilio, anot pareigūnės, sužalotų asmenų traukti neprireikė.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita