Sekmadienis, 23 birželio, 2024
PradžiaĮVAIRŪSužsiminė apie vieną vaizdą treniruotėse – Kas vyksta Kaune

užsiminė apie vieną vaizdą treniruotėse – Kas vyksta Kaune


Kauno „Žalgirio“ ekipa ruošiasi Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) titulo gynybai. Vietą pirmenybių finale Andrea Trinchieri auklėtiniai išsikovojo dar kiek daugiau nei prieš savaitę, bet savo varžovus kauniečiai sužinojo tik praėjusį savaitgalį.

Šalies čempionato finale lauks tikra Lietuvos krepšinio klasika – „Žalgiriui“ į atlapus sieks kibti principinis varžovas Vilniaus „Rytas“.

Primename, kad („Betsafe-LKL“) pusfinalyje „Ryto“ krepšininkai tik po dramatiškos serijos 3:2 palaužė to paties miesto „Wolves“ klubą. Tuo metu „Žalgirio“ kelias buvo kiek trumpesnis ir paprastesnis – kauniečiai „sausu“ rezultatu 3:0 pranoko Panevėžio „Lietkabelį“.

Vis dėlto šis trumpesnis ir paprastesnis kelias neapsiėjo be netekčių – į A. Trinchieri kareivines vėl įsisupo traumų virusą.

Trečiose pusfinalio serijos rungtynėse šiurpią kelio traumą sukūrė komandos lyderis Keenanas Evansas, nemalonu gavo ir Latvijos rinktinės aukštaūgis Rolandas Šmitas, kuriam lūžo pirštas.

„Sveiki atvykę į LKLasiko. Tai – finalinė serija su principiniu varžovu. Ji startuos trečiadienį. Prieš rungtynes ​​girdžiu daug triukšmo apie tai – kad mes žaisime be K. Evanso, kad dėl traumų iškrito R. Šmitas ir Arnas Butkevičius… Vis dėlto aš turiu privilegiją rengti treniruotes ir jose aš pamačiau kitą ugnį savo žaidėjų akyse. Suprantu, kad žaidžiant be K. Evanso „Rytas“ turi galimybę, bet ją labai ir mes. Mano komanda per kelias dienas pakilo visuose aspektuose. Būsiu atviras, Keenanas yra nepakeičiamas, net nebandysime jo pakeisti.

Tai gali padaryti tik „Žalgirio“ areną. Tu laimių teisingumą vien dėl to, kad turėtum namų aikštės pranašumą. Paprašiau visų žaidėjų, kad jie pakeltų savo poreikius. Komanda yra tarsi tortas, šiuo metu mums trūksta vieno gabaliuko, nenoriu šio tarpo iki kurio nors žaidėju, noriu, kad kiekvienas žaidėjas būtų savo gabaliuku ir sirgaliai mus stumtų aukščiau savo limitų“, – prieš seriją kalbėjo A. Trinchieri.

„Žalgiris“ ir „Rytas“ Lietuvos krepšinio pirmenybių finale kovėsi ir praėjusiais metais. Tąsyk sirgaliai išvydo aukščiausio lygio dramą, kurioje „Žalgiris“ savo varžovą palaužė tik po paskutiniųjų serijos rungtynių Kaune.

Šių metų „Betsafe-LKL“ finalo serija iki trijų pergalių startuos trečiadienį Kaune.

– Kokia konkreti R. Šmito ir A. Butkevičiaus situacija prieš šį finalą? – buvo paklaustas A. Trincieri.

– Pamatysime rytoju.

– Kaip panaudoti šią pertrauką be rungtynių?

– Tai, kas nutiko su K. Evansu, buvo smūgis ir trenerių štabui, ir komandai. Tai buvo emocinis smūgis. Tokie dalykai gali mus išskirti arba suvienyti. Tai buvo labai liūdna akimirka, mačiau, kaip verkė jo komandos draugai, bet Keenanas buvo pirmasis, kuris visus nuramino ir pasakė, kad viskas bus gerai.

Taip jis rodo savo stiprybę. Daviau komandai laisvadienį, o kai grįžome į treniruotes pamačiau visai kitą liepsną. Gavome daug, bet dėl ​​Keenano norime atsakyti dar stipriau.

– Kokį įspūdį paliko „Ryto“ ir „Wolves“ serija?

– Permaininga kova. Abi komandos turėjo ir gerų, ir blogų rungtynių, „Rytas“ šią seriją, nes lemiamame mače buvo stabilūs. „Wolves“ komanda dėl traumų neteko J. Tayloro ir G. Brookso. Jiems pritrūko kelių sėkmingesnių atkarpų, kad patektų į finalą.

– Įprastai tokiuose derbiuose („Žalgiris“ prieš „Rytą“) netrūksta emocijų, kur brauksite raudonos linijos?

– Ką turite?

– Įvairios provokacijos, provokacinę kalbą…

– Neužsiimsime tuo. Turime šokti aukščiau, statyti geresnes užtvaras, bėgti greičiau. Nesu didelis (provokacijų) sirgalius. Nes kai tu tą darai, kas gali laukti toliau?

– Tai ne pirmas kartas, kai žaisite prieš „Rytą“. Ką labiausiai akcentuojate žaidėjams?

– „Rytas“ turi savo sistemą, jei jiems leisi daryti viską, ką jie suplanavę, jie bus geri, jei tai stabdysime, jie ims strigti, kai ši komanda dega pasitikėjimu, tampa sunku ją sulaikyti.

– Koks buvo jūsų pokalbis su K. Evansu po operacijos?

– Visų pirma reikia jį gerbti ne tik kaip žaidėją, bet ir kaip žmogus, tai, kas jam nutiko, sudaužė mano širdį. Jis turėjo nuostabų, žaidė su puikia energija ir paskui tai nutiko.

Kaip jis ir sakė, tai yra neteisinga. Žinau, jas jis dabar yra savame „skliaute“ ir bando išgyventi stebinčią. Pasakiau jam, kad vienintelis žmogus, kuris gali su tuo susitvarkyti, tai yra tik jis pats. Taip pat nusiunčiau jam itališkų ledų.

– Minėjote apie A. Butkevičiaus ir R. Šmito nuotolio. Ar visi kiti žaidėjai yra sveiki?

– Taip.

– Ar šią finalo seriją norite skirti K.Evansui?

– Akivaizdu, kad mūsų mintys bus su juo, o geriausia, kas gali nutikti, tai yra laimėti šį titulą dėl jo.

Daugiau naujienų skaitykite čia.Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita