Šeštadienis, 20 liepos, 2024
PradžiaAUTO1983 m. AMC Eagle SX/4: Mėgstamiausi automobilių skelbimai | Kasdienis važiavimas

1983 m. AMC Eagle SX/4: Mėgstamiausi automobilių skelbimai | Kasdienis važiavimas


Puiki išvaizda, beprotiškos žvaigždutės.

Eagle SX/4 ratai
1983 AMC Eagle SX/4

Faktas: jei 15-mečiai berniukai galėtų sau leisti automobilius, greičiausiai vis dar būtų „American Motors“. Tiems iš jūsų, kurie nieko nežino, „American Motors Corporation“ (AMC) užbaigė verslo operacijas 1988 m., po nesėkmingo bendravimo su prancūzų automobilių gamintoju „Renault“ ir „Jeep“ prekės ženklo pardavimo Chrysler. (Daugiau apie AMC istoriją galite sužinoti iš dokumentinio filmo prodiuserio Joe Ligo Paskutinis nepriklausomas automobilių gamintojasįjungta ši „Car Stuff Podcast“ serija.)

Daugiau mėgstamiausių automobilių skelbimų

1983 AMC Eagle SX/4

Istorija

Tačiau išeinant, AMC išleido vieną šauniausių kada nors sukurtų amerikietiškų automobilių – tai suteikia puikių lipdukų, spoilerių ir pažangių technologijų – ir pastangos beveik išgelbėjo įmonę.

Pilnas prisipažinimas: šis autorius rado AMC Eagle SX/4 ir visa AMC Eagle serija– be galo šaunu. Kaip šauni bikini automobilių plovykla (vėlgi, man buvo 15 metų, kai pradėjo riedėti Ereliai.) Ir mielai būčiau paaukojęs sveiką galūnę mokslui, jei tai reikštų, kad galėčiau tokią turėti.

Eagle SX/4 skelbimas

Raudonas SX/4
1983 m. AMC Eagle SX/4 reklama

Eagle serija

„Eagle“ serija, kurią sudarė kompaktiškas sedanas ir universalas (jie buvo tiesiog pavadinti „Eagle“) ir subkompaktiški SX/4 ir Kammback (nuotrauka žemiau), buvo paremti esamais AMC produktais (atitinkamai „Concord“ ir „Spirit“), tačiau buvo naujas ir visiškai praktiškas AWD pavarų dėžes, tuo metu negirdėtas dalykas. Pavadinta „Quadra-Trac“, AMC AWD sistema buvo kabelis, leidžiantis nustatyti, kurie ratai turi didžiausią sukibimą, ir nukreipti sukimo momentą į tą automobilio kampą. Šaunūs dalykai, nuspėjantys aukštųjų technologijų sistemas, tokias kaip „Audi quattro“ (manoma, kad Q rašoma mažosiomis raidėmis), kuri buvo pristatyta JAV tam tikrose Vokietijos gamintojo automobilių versijose nuo 1983 m.

Tačiau skirtingai nuo šiuolaikinių „Subaru“ gaminių, kurie visi, išskyrus BRZ sportinį kupė, yra aprūpinti AWD, AMC savo skelbimuose ir kurdama automobilius labai daug dėmesio skyrė šiai funkcijai.

Visi Eagle modeliai sėdėjo aukščiau nuo žemės nei automobiliai, kurių pagrindu jie buvo sukurti, ir pasižymėjo puikiai atrodančiais ratais bei specifine akcento apdaila. SX/4 modeliai padarė viską toliau – su galiniu spoileriu, svirties skydelio grafika ir šauniais prie grotelių montuojamais ralio priekiniais žibintais. Išvaizda buvo sportiška, prašmatni ir būtent tai, ko po brendimo atsigaunantis vaikinas norėtų iš ratų komplekto.

Deja, kai pralenkėte išvaizdą, „Eagle“ serija buvo nuobodu. Nors išties galingi visureigiai – o Eagles tikrai buvo įspūdingi sniege – šie prašmatnūs AMC buvo apmaudunai pūkuoti ir nepakankamai galingi. Šiuolaikinės „Toyota Corola“, siūlančios panašią erdvę, svėrė mažiau nei 2000 svarų, o SX/4 svarstykles nuvertė iki nerimą keliančių 3100 svarų.

Deja, niekas, kas yra po gaubtu, negalėjo padėti ereliui judėti tik sraigių greičiu. Dauguma jų buvo aprūpinti AMC 4,2 litro eilėmis šešiomis. Nors ir tvirtas ir patikimas, didysis šešetukas atsiliko nuo laiko pagal kuro tiekimą – jis vis tiek buvo karbiuratorius – išvystantis vos 100 arklio galių. Dar liūdnesniuose modeliuose su mechanine pavarų dėže galėtų būti sumontuotas 2,5 litro 4 cilindrų variklis, kuris tiesiog neatitiko užduoties.

Kadangi „Eagle SX/4“ atrodė šauniai ir puikiai važinėjo bekelėje, tačiau ant šaligatvio dangos buvo blankios, AMC savo skelbimuose pateikė gana drąsių teiginių apie automobilį – ir tie teiginiai pasirodė kaip kvaili.

Eagle SX/4 Commercial

Nors „Eagle SX/4“ niekada negalėjo pagreitinti „Pontiac Firebird Trans Am“, tekstų kūrėjai teigė, kad AWD AMC…

…iš kampų (a) Trans Am puriame smėlyje.

…out pagreitina Mustang Turbo purvoje.

Ir…

…pastabdė MGB ant sausos dangos.

Jei paskutinis teiginys yra teisingas, tai yra MGB.

Eagle SX/4 ir Kammback

Skelbime taip pat teigiama, kad SX/4 taupo daugiau degalų nei bet kuri iš trijų aukščiau išvardytų transporto priemonių. Kadangi šiuolaikiniai „Consumer Guide“ redaktorių bandymai parodė tik 15–17 mpg vairuojant realiame pasaulyje, mes abejojame šiuo teiginiu.

Nors ir nuviliantis kaip sportiškas automobilis, „Eagle SX/4“ atrodė šauniai, o iškritus dideliam sniegui savininkus taps akimirksniu herojais. Nors „Eagle“ sedanus ir universalus palyginti nesunku rasti, nes jie buvo pasiūlyti 1980–1988 m., SX/4 ir Kammback buvo gaminami tik 1981–1983 m. Dėl to jų ypač trūksta.

Gaila, kad AMC nesugebėjo sugalvoti būdo, kaip parduoti savo „Eagle“ automobilius kaip elegantiškas, galingas „Jeep“ produktų alternatyvas. Visi žinome, koks svarbus Chrysler tapo Jeep prekės ženklas. Gaila, kad nebuvo jokios sinergijos, kurią būtų galima išnaudoti. Taip pat gaila, kad daugiau 15 metų vaikinų nepirko automobilių.

1983 Eagle Kammback
1983 Eagle Kammback

Klausykite „Car Stuff“ podcast'o

Stebėkite Tomą „Twitter“.

1983 m. AMC Eagle SX/4 nuotraukos

Norėdami padidinti nuotraukas, spustelėkite žemiau

Peržiūrėkite „Flashback“! 1980 AMC Eagle

Vartotojų vadovo automobilių daiktų podcast'o 225 serija: „Chevy Equinox EV“, „American Motors“ istorija, naujų nebegaunamų modelių sąrašas

Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -