Trečiadienis, 12 birželio, 2024
PradžiaAUTO2011 m. BMW 328i alyvos ir filtrų keitimo „pasidaryk pats“ vadovas (žingsnis...

2011 m. BMW 328i alyvos ir filtrų keitimo „pasidaryk pats“ vadovas (žingsnis po žingsnio)


Taigi, jūs turite 2011 m. BMW 328i ir norite patys pasikeisti alyvą ir filtrą ir nerimaujate, ar galite tai padaryti, ar ne. Tada nesijaudinkite, nes alyvos keitimas yra vienas iš paprasčiausių „pasidaryk pats“ darbų, kurį gali atlikti bet kuris naujas entuziastas.

Ir nelabai ką galėtum sujaukti. Taigi, jei tai jūsų pirmasis „pasidaryk pats“, vadovaudamiesi šiuo nuosekliu vadovu pakeisite alyvą ir filtrą 2011 m. BMW 328i.

Taigi, įsigilinkime į tai.

Žingsnis po žingsnio 2011 m. BMW 328i alyvos keitimo procesas

Taigi, tiesiog vadovaukitės nuosekliu vadovu ir galėsite labai lengvai pakeisti alyvą bei filtrą.

Tačiau prieš pradedant procesą jums reikės tam tikrų medžiagų, kad galėtumėte atlikti „pasidaryk pats“. Taigi pirmiausia surinkite toliau nurodytas reikmenis.

Reikalingi reikmenys

  • 7 litrai 5W-30 sintetinės variklio alyvos
  • Alyvos filtro komplektas
  • Alyvos filtro veržliaraktis
  • 17 mm veržliaraktis
  • Automobilių rampos
  • Alyvos nuleidimo indas (10 ltr. talpa)
  • Piltuvėlis
  • Plokščiagalvis atsuktuvas
  • Parduotuvės rankšluosčiai
  • Apsauginiai akiniai ir pirštinės

Čia 2011 m. BMW 328i alyvos talpa yra 6,9 kv., tačiau atskirai nerasite 6,9 ​​kvartalo, todėl turėsite gauti 7 kv. Taigi, surinkite visas šias reikmenis ir įrankius, dėvėkite apsauginius akinius, pirštines ir pradėkite procesą.

1. Pakelkite automobilį

Dabar užveskite automobilį 10–15 minučių, kad alyva pasiektų darbinį lygį. Kadangi šiltą aliejų labai lengva nusausinti su bet kokiomis jame esančiomis dalelėmis.

Taigi, dabar atsargiai važiuokite automobiliu virš automobilio rampų ir įjunkite stovėjimo stabdžius.

2. Atlaisvinkite dangtelius

2011m bmw 328i tepalų keitimas

Dabar prieš išleisdami alyvą atlaisvinkite alyvos užpildymo angos ir filtro dangtelį, nes tai padės labai lengvai nutekėti alyvai.

Norėdami tai padaryti, pakelkite gaubtą ir suraskite alyvos filtro dangtelį, kuris turėtų būti priešais variklio įsiurbimo kolektorių. Tada paimkite alyvos filtro veržliaraktį ir atlaisvinkite dangtelį.

Tada suraskite alyvos pildymo angos dangtelį, esantį virš variklio, ir atlaisvinkite dangtelį sukdami jį prieš laikrodžio rodyklę.

3. Nusausinkite aliejų

Dabar eikite po savo automobiliu ir suraskite alyvos išleidimo kaištį, kuris turėtų būti po dangčiu. Taigi, plokščiagalviu atsuktuvu pasukite mažą plastikinį užraktą 180° ir dangtelis atsidarys.

Tada laikykite alyvos išleidimo indą tiesiai po išleidimo kaiščiu. Ir su 17 mm veržliarakčiu atsukite išleidimo kaištį ir leiskite alyvai nutekėti į keptuvę.

Aliejus turi būti visiškai nusausintas per 4–5 minutes. Kol teka alyva, galite išvalyti alyvos išleidimo kaištį ir pakeisti išleidimo kaiščio poveržlę nauja iš alyvos filtro komplekto.

4. Įdėkite naują alyvos filtrą ir sandarinimo žiedus

Tada pakelkite gaubtą ir alyvos filtro veržliarakčiu atidarykite alyvos filtro dangtelį. Tada aplink alyvos filtro korpusą uždėkite keletą rankšluosčių, kad išvengtumėte alyvos išsiliejimo.

Tada lėtai ir atsargiai išimkite alyvos filtrą ir ištraukdami jį atskirkite nuo dangtelio korpuso stovo.

Taip pat skaitykite: Kas yra 2011 m. BMW 328i alyvos tipas? (rekomenduojama BMW)

Ant korpuso dangtelio matysite du sandarinimo žiedus, vieną mažą žalią ir didelį ant dangtelio. Taip pat gausite tuos pačius du O-žiedus, todėl su paėmimo įrankiu arba atsuktuvu išimkite mažą žalią ir pakeiskite jį nauju. Tada panašiai nuimkite didelį sandarinimo žiedą ir ant dangtelio įstatykite naują O žiedą.

Sumontavę O-žiedus įtrinkite šiek tiek alyvos, tada įdėkite naują alyvos filtrą, įstumdami jį į stovą, priešingą nei anksčiau.

5. Uždarykite alyvos filtrą ir išleidimo kamštį

Išleidus alyvą, tiesiog užsukite alyvos išleidimo kaištį ir tinkamai priveržkite, nei per daug, nei per mažai. Kadangi per didelis slėgis gali nupjauti kamščio sriegį, o per mažas slėgis gali sukelti alyvos nuotėkį.

Tinkamai sumušę kištuką, uždarykite dangtelį ir užfiksuokite jį sukdami plastikinę detalę.

Tada įdėkite naują alyvos filtrą atgal į korpusą ir priveržkite jį alyvos filtro veržliarakčiu.

6. Įpilkite aliejaus

Dabar atidarykite alyvos pildymo angos dangtelį sukdami dangtelį prieš laikrodžio rodyklę.

Tada piltuvu lėtai įpilkite 6,9 ​​kv. 5W-30 sintetinės alyvos. Įpylę 6 ir maždaug pusę kvartos, vieną kartą patikrinkite alyvos lygį prietaisų skydelyje. Jei rekomenduojamas alyvos lygis neatitinka, vėl įpilkite daugiau ir patikrinkite dar kartą.

Atlikite tai periodiškai, kol elektroninis matuoklis pasieks rekomenduojamą lygį. Tada uždarykite alyvos pildymo angos dangtelį, sukdami jį pagal laikrodžio rodyklę.

7. Galutinė apžiūra

Įpylę 6,9 litro alyvos, kuri atitinka rekomenduojamą elektroninio matuoklio lygį, laikas atlikti galutinį patikrinimą.

Tam švariu rankšluosčiu nuvalykite alyvos įpylimo angos dangtelį, alyvos įpylimo angos dangtelį ir alyvos išleidimo kaiščio sritį. Tada po 5 minučių paimkite automobilį šiek tiek pavažinėti 10-15 minučių. Tai padės tinkamai cirkuliuoti aliejui.

Tada vizualiai patikrinkite, ar nėra alyvos nuotėkio ir ar alyvos lygis vis dar yra ant rekomenduojamas lygis.

Jei viskas gerai, sveikiname, jūs ką tik pakeitėte savo 2011 m. BMW 328i alyvą „pasidaryk pats“.

Taip pat skaitykite: Kokia yra 2011 m. BMW 328i alyvos talpa?

8. Perdirbkite seną alyvą

Sėkmingai pakeitus alyvą, seną alyvą būtina perdirbti netoliese esančiame perdirbimo centre arba bet kurioje vietinėje automobilių parduotuvėje.

Daugelis automobilių parduotuvių teikia nuolaidas paslaugoms mainais į senas alyvas, todėl tai naudinga visiems.

Išvada

Dabar jūs žinote, kaip pakeisti 2011 m. BMW 328i alyvą ir alyvos filtrą. Taigi nuo šiol galite lengvai pakeisti alyvą, skirdami tik 30 minučių.

Ir jūs galite tiesiog sutaupyti darbo sąnaudas. Kaip ir didėjančios alyvos keitimo kainosDIY gali būti puikus būdas sutaupyti pinigų.

Taigi, viso ko geriausio jums DIY kelionė.

Vaizdo kreditas: Jungtinis BMWCars.com

Susiję įrašai:

Kas yra 2011 m. BMW 328i alyvos tipas? (rekomenduojama BMW)

Kokia yra 2011 m. BMW 328i alyvos talpa?

BMW N52 variklis: viskas, ką reikia žinoti

BMW N52 patikimumas: puikus natūralaus įsiurbimo variklis

2010 m. BMW 328i alyvos keitimo „pasidaryk pats“ vadovas (užbaigtas procesas)Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita