Trečiadienis, 21 vasario, 2024
PradžiaVerslas2023–2024 mokslo metai: kada idealu planuoti kelionę su vaikais?

2023–2024 mokslo metai: kada idealu planuoti kelionę su vaikais? • Teksto dydis:
 • Spausdinti

Vasara pralėkė kaip visuomet greitai, šeimos pamažu ruošiasi naujiems mokslo metams ir naujiems iššūkiams. Net ir praūžus nerūpestingai vasarai, daugelį guodžia naujų mokslo metų starto jaudulys ir ateities planai. Kalbant apie šiuos, dar metų pradžioje daugelis šeimų apgalvoja ir ateinančias metų atostogas, išvykas ir keliones. Atsakingai planuojantiems laiką ir biudžetą, tai įprastas dalykas. Ypač kai prasidėjus mokslo metams planuoti kur kas sudėtingiau – svarbu nepraleisti pamokų ir atsakingai ruoštis atsiskaitymams. Svarstote, kada būtų geriausias metas planuoti šeimos kelionę? Štai kelios puikios galimybės suderinti tiek savo, tiek moksleivių atostogas!

Šeimos atostogos rudenį (2023 m.)

Rudens atostogos moksleiviams: spalio 30 d. (pirmadienis) – lapkričio 3 d. (penktadienis).

Jeigu rudens atostogų dienas skaičiuosime su savaitgaliais (prieš ir po jų) – poilsiui turite net 9 dienas! Pakankamai laiko suplanuoti įsimintiną pažintinę ar poilsinę kelionę su visa šeima. Tiesa, per daugiau nei savaitę trunkančias atostogas galite kuo puikiausiai suderinti abu kelionių tipus – skirti laiko tiek pažintiniams turams, tiek pasyviam ar aktyviam poilsiui.

Tai – idealus laikas aplankyti, pavyzdžiui, Italijos, Ispanijos, Portugalijos, Prancūzijos, Kroatijos ir kitų populiarių šalių pietinius regionus – vasaros karščiai ir turistų minios išsisklaido, bet maloni šiluma vis dar lepina. Jeigu norite pasimėgauti pasyviu poilsiu prie baseino, „viskas įskaičiuota“ maitinimo garantuota skanaus maisto puota, saulės voniomis ir šiltomis bangomis – kelionių agentai siūlo šeimos atostogas praleisti viename populiarių Egipto kurortų. Tai – idealus metas aplankyti šią šalį ir kokybiškai pailsėti, pavyzdžiui, Hurgadoje ar Šarm El Šeiche.

Beje, jei iš anksto atostogas planuoti sunku ir nesate tikri, ar pavyks suderinti tiek savo, tiek vaikų atostogas, visuomet galite rinktis keliones paskutinę minutę. Nors planavimas paskutinę minutę ne visuomet pats patogiausias variantas, kartais jis gali išeiti į naudą. Pavyzdžiui, kelionių agentų paskutinės minutės pasiūlymuose neretai rasite išskirtinius aukštos kokybės poilsio pasiūlymus už prieinamą kainą.

Šeimos atostogos žiemą (2023–2024 m.)

Kalėdų atostogos moksleiviams: gruodžio 27 d. (trečiadienis) – sausio 5 d. (penktadienis).

Išvykę iškart po Kalėdų, šeimos atostogoms (įtraukiant savaitgalius) turėsite net 12 dienų! Jei Naujųjų dar nesate sutikę svetur, tai gali tapti išskirtiniu šeimos kelionės prisiminimu. Žiemos šalčiai negąsdina? Aktyvų poilsį mėgstančios šeimos dairosi slidinėjimo kurortų pasiūlymų. Dar viena išskirtinės kelionės idėja, ypač turintiems mažų vaikų – aplankyti Suomiją, nuvykti į Laplandijoje įsikūrusius Kalėdų senelio namus. Pasiilgę šilumos neretai dairosi ir patrauklių Egipto kurortuose įsikūrusių viešbučių pasiūlymų – vėlyvas ruduo ir žiema yra idealus laikas atostogauti Egipte.

Žiemos atostogos moksleiviams: vasario 19 d. (pirmadienis) – vasario 23 d. (penktadienis)

Dar vienos atostogos nusimato vasario 19–23 dienomis (įskaitant savaitgalius, tai visos 9 dienos!). Išsiilgę saulės spindulių ir šiltų bangų vasario mėnesį neretai renkasi keliones į populiarias Azijos šalis. Pavyzdžiui, Tailandą. Nors skrydžių bilietai į Azijos šalis brangesni, nei keliaujant po Europą, ir skrydžiai kur kas ilgesni – nuvykę galite mėgautis ne tik saulės spinduliais, bet ir itin prieinamomis apgyvendinimo, pramogų, transporto, lankytinų objektų kainomis. Taip pat vasarį vis dar populiaru ilsėtis minėtuose Egipto kurortuose.

Šeimos atostogos pavasarį (2024 m.)

Pavasario atostogos moksleiviams: balandžio 2 d. (antradienis) – balandžio 5 d. (penktadienis).

Po ilgos žiemos ir ilgų tamsių vakarų, daugelis norime vieno – poilsio nuo buities ir rutinos, saulės vonių, maudynių žydrame baseino vandenyje ar jūros bangose, šiltų vakarų stebint saulėlydžius. Norisi pailsėti nuo žvarbaus oro ir džiaugtis ryškėjančiu įdegiu dar iki pas mus prasidės šiltasis sezonas? Tokiu metu saulės spinduliais galima pasilepinti ne viename populiariame kurorte – išvengti vasaros turistų minių ir pasimėgauti ramybe. Jeigu dairotės poilsinės kelionės, kelionių agentai sako, kad balandis – tinkamas metas keliauti ir į daugelio tautiečių pamėgtus Turkijos kurortus. Orai geri, turistų mažiau, kainos – prieinamesnės.

Turint ko laukti, daug iššūkių žadantis darbų ir mokslo metų startas nebėra toks gąsdinantis, o prabėgusią vasarą palydėti kur kas lengviau. Norite išskirtinio poilsio, įsimintinų įspūdžių ir kuo mažiau planavimo? Tuomet verta pasitarti su kelionių agentūra, kuri išklausys jūsų lūkesčius, galimybes ir atrinks jums tinkamų šeimos atostogų krypčių variantus.

Galerijos


 • Influencerių agentės K. Kulbušauskaitės vestuvės

  Influencerių agentės K. Kulb…


 • Pasaulio krepšinio čempionatas Filipinuose: Lietuva – Latvija 63:98

  Pasaulio krepšinio čempionat…


 • Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų šventinis suvažiavimas.

  Tėvynės sąjungos – Lietuvos…


 • Kauniečius į Pelėdų kalną subūrė tradicinis „Meno piknikas“

  Kauniečius į Pelėdų kaln…


 • Pasaulio krepšinio čempionatas Filipinuose: Slovėnija – Italija 89:85

  Pasaulio krepšinio čempionat…


 • LSDP tarybos posėdis

  LSDP tarybos posėdis…


 • Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treniruotė

  Lietuvos vyrų krepšinio rink…


 • Parodos kalnu šeštą kartą kopė

  Parodos kalnu šeštą kartą …


 • Pasaulio krepšinio čempionatas Filipinuose: JAV – Vokietija.

  Pasaulio krepšinio čempionat…


 • 509-ųtų pergalės Oršos mūšyje metinių minėjimas

  509-ųtų pergalės Oršos m…

Daugiau straipsnių

RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments