Šeštadienis, 20 liepos, 2024
PradžiaAUTO2024 GMC Acadia: pirmasis sukimas, kainos ir specifikacijos | Kasdienis važiavimas

2024 GMC Acadia: pirmasis sukimas, kainos ir specifikacijos | Kasdienis važiavimas


Daugiau erdvės, daugiau galios. Ko nemylėti?

3/4 vaizdas iš priekio
2025 m. GMC Acadia AT4

Vartotojų vadovas Automobiliai

Pradėkime nuo 2024 m. „GMC Acadia“ pabaigos arba bent jau nuo galo. Čia atsiranda daug didelių, o aš turiu galvoje DIDELIŲ pakeitimų. 2024 m. modelis yra 10 colių ilgesnis nei 2023 m. modelis, o tai reiškia, kad krovinių tūris už trečios eilės ir trečios eilės padidėjo 80 proc. kuri dabar gali tikti suaugusiems.

Daugiau GMC naujienų ir apžvalgų

2024 m. GMC Acadia

Be to, už trečios eilės yra pogrindinė saugykla, kuri suteikia papildomos talpos ir graži maža slėptuvė smulkesniems daiktams. Bendra krovinių talpa dabar siekia 97,5 kubinių pėdų.

Galinis vaizdas
2025 m. GMC Acadia AT4

Apžvalga

Visa tai svarbu, nes tikslinis naujosios „Acadia“ klientas ieško sėdimos vietos ir krovinio talpa. Nors jie labiau linkę pasirinkti trečiąją eilutę „tik tuo atveju“, jie nori, kad ji būtų funkcionali, kai ją naudoja.

Antros eilės kapitono kėdės yra standartinės naujosios „Acadia“ versijos, o sėdynės suoliuko nėra. Viena iš tikrai puikių kapitono kėdžių savybių: jei į jas reikia įdėti automobilinę kėdutę, vis tiek galite pakreipti ir stumdyti sėdynes, kad patektumėte į trečią eilę – neišimdami automobilinės kėdutės.

2024 m. „Lexus TX 350 Luxury“: bandomasis važiavimas

Raudonoji Acadia Denali
2025 m. GMC Acadia Denali

Kambarys ir komfortas

Šiame peržiūros renginyje turėjome prieigą tik prie 2024 m. GMC Acadia AT4 ir Denali apdailos lygių ir abu buvo puikiai aprūpinti antros ir trečios eilės patogumais. Man buvo ypač malonu matyti oro angas trečios eilės viršūnėje tiesiai virš jūsų veido.

Tačiau vienas iš mano mėgstamiausių pokyčių yra sėdynės patogumas. „General Motors“ yra gerai žinomas dėl to, kad turi keletą nepatogiausių sėdynių pramonėje. Paprastai jie svyruoja nuo pernelyg tvirto priekio iki kartoninio tipo kaboje. Tačiau buvau maloniai nustebintas, kad visos sėdynės buvo gana minkštos – net ir ta trečioji eilė.

2024 m. „Hyundai Palisade“ kaligrafija: 5 šaunūs (šeimos) dalykai

Galinis vaizdas
2025 m. GMC Acadia Denali

Dar viena pastaba apie trečią eilę prieš mums išvažiuojant iš autobuso galo: jame yra trys vietos. Nekenčiu, kai automobilių gamintojai taip elgiasi, nes tai reiškia, kad paprastai tris žmones ten stumdote kaip sardines. Tačiau 2024 m. „GMC Acadia“ puikiai atlieka savo klubų ir pečių erdvę – bent jau mano dydžio žmogui. Tai reiškia, kad be problemų galėsite sutalpinti tris vaikus, bet tikriausiai patogiai tilps tik du suaugusieji.

2024 m. Toyota Sequoia TRD Pro: Bandomasis važiavimas

Prietaisų skydelis, jutiklinis ekranas
2025 m. GMC Acadia AT4

Perėjus prie vairuotojo sėdynės, be gražiai paminkštintos, nekartoninės sėdynės, jūs gaunate 15 colių informacinį ir pramogų ekraną, gero stiliaus skaitmeninių matuoklių grupę. ir (palaukite) Apple CarPlay ir Android Auto. Galbūt girdėjote šūksnius apie tai, kad GM pašalino CarPlay ir Auto iš savo elektromobilių, tačiau jis vis dar gyvas ir gerai važinėja dujomis varomose transporto priemonėse, o dideliame kvadratiniame ekrane atrodo tikrai protingai.

Varikliai ir transmisijos

3 eilės sėdynė
2025 m. GMC Acadia Denali

2023-ųjų „Acadia“ buvo siūlomas su 228 arklio galių keturių turbokompresoriumi ir 310 arklio galių V6. 2024-ųjų „Acadia“ yra tik su 2,5 litro keturių turbokompresoriumi, sujungtu su 8 greičių automatiniu. Visiškai nauja pavara išvysto 328 arklio galias ir 326 svarų pėdų sukimo momentą, kurio tikrai pakanka greitkelių susiliejimui ir pravažiavimo manevrams, tačiau turiu pripažinti, kad jis nesijautė toks sklandus ar toks tylus kaip išeinantis V6.

Taip pat maniau, kad naujoji „Acadia“ yra šiek tiek sunki, o važiavimas ir valdymas buvo labiau panašus į sunkvežimį nei visureigis – ne tai, kad čia nieko blogo. Tačiau sėdėdamas už vairo vos porą valandų nepripratau prie dydžio ar svorio.

Kaip naujos kartos transporto priemonė, 2024 m. „GMC Acadia“ buvo gerokai pakeista, o bendras efektas – tiek viduje, tiek išorėje – yra gražus. Nosis primena prekės ženklo Canyon pikapą, o vertikali padėtis su daugiau kampų ir linijų atrodo agresyvesnė.

GMC savo prekės ženklą mėgsta vadinti „premium“, o ne prabanga, o kabina išsiskiria aukštos kokybės medžiagomis ir apdaila. Nuo tikro medžio akcentų ir dygsniuotų raštų ant Denali iki spalvotų siūlių ant AT4 – didelis dėmesys salono detalėms.

Man patinka naujas 15 colių informacinis ir pramogų ekranas ir tai, kaip programos puslapis, „Google“ žemėlapis ir „Apple CarPlay“ užpildo ekraną. Ir taip, yra „CarPlay“ ir „Android Auto“. Buvo daug painiavos dėl „General Motors“ telefonų atspindėjimo strategijos, tačiau paprasčiausia naujas Elektros automobiliai to nesupranta, bet dujinės transporto priemonės, tokios kaip „Acadia“, vis tiek tai daro. Senesni 2023 m. pagaminti elektromobiliai jį turi, o tai sukelia painiavą. Taigi, jūs turėsite kai kuriuos „Chevy Blazer“ ir „Silverado“ elektromobilius, kuriuose yra „CarPlay“, o kitus – ne – viskas priklauso nuo sukūrimo datos.

2024 m. Toyota Grand Highlander Hybrid MAX Limited: bandomasis važiavimas

Krovinių zona
2025 m. GMC Acadia Denali

GMC Acadia gyvuoja įdomiai. Tai nėra visiškai prabanga, bet ir nėra visiškai įprasta. Daugelis žmonių apsipirks su nauju mechaniškai panašiu „Chevrolet Traverse“, kuris, priklausomai nuo apdailos lygio, kainuoja apie 5000 USD pigiau. GMC žmonės atsisakė pavadinti konkurencingą „Acadia“ rinkinį, bet aš tikriausiai jį palyginčiau su „Jeep Grand Cherokee L“, nes jis yra panašaus dydžio ir kainos. Be to, abu visureigiai turi tam tikrų aukščiausios kokybės (ne prabangių) patogumų, taip pat kai kurių visureigių, kai jie tinkamai įrengti.

Apdailos lygiai

2024 m. GMC Acadia kaina, įskaitant 1 395 USD paskirties mokestį, yra tokia:

  • GMC Acadia aukštis: 43 995 USD (FWD) 45 995 USD (AWD)
  • GMC Acadia AT4: 51 395 USD (AWD)
  • GMC Acadia Denali: 55 695 USD (FWD) 57 695 USD (AWD)

Santrauka

Mano pirmieji įspūdžiai apie 2024 m. GMC Acadia iš esmės yra palankūs. Nors nesu puodelių laikiklių ar to, kad belaidis įkroviklis buvo nenuoseklus, gerbėjas, čia yra daug gerų dalykų. Man patinka dizainas ir patogumai, ir mane maloniai nustebina patogus sėdynės patogumas. Trečioji eilė yra gerai padaryta, ir aš įvertinau sumanią galinę bagažinę. Suderinkite tai su gražia Acadia išvaizda ir atrodo, kad GMC turi nugalėtoją.

2024 m. Volkswagen Atlas Cross Sport SEL Premium R-Line: bandomasis važiavimas

Balta, profilinė
2025 m. GMC Acadia AT4

Klausykitės „Car Stuff Podcast“.

Stebėkite Tomą „Twitter“.

2024 m. GMC Acadia Pictures

Norėdami padidinti nuotraukas, spustelėkite žemiau

2024 m. GMC Sierra 1500 AT4: apžvalga, kainos ir specifikacijos

Vartotojo vadovo automobilių daiktų podcast'o 224 serija: Elektromobilio nuoma, Virdžinija atsitraukia, kodėl įkrovimo infrastruktūros programa juda taip lėtai

Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -