Šeštadienis, 20 liepos, 2024
PradžiaAUTO2024 Kia ​​Telluride SX Prestige X-Line: apžvalga, kainos ir specifikacijos | ...

2024 Kia ​​Telluride SX Prestige X-Line: apžvalga, kainos ir specifikacijos | Kasdienis važiavimas


Vilkas Pilkas, priekis 3/4
2024 m. „Kia Telluride SX Prestige X-Line“ vilko pilkos spalvos (495 USD spalvų pasirinkimas)
Vartotojų vadovas Automobiliai, naujų automobilių apžvalgaTekstas Tom Appel

2024 m. Kia Telluride SX Prestige X-Line V6 AWD

Specifikacijos

Klasė: Vidutinio dydžio krosoveris

Spalva: Vilkas Grėjus

Sėdimų vietų skaičius: 7

Nuvažiuotos mylios: 171

Realaus pasaulio degalų ekonomija: 21,7 mpg

CG ataskaitos kortelė
Kambarys ir komfortas A
Galia ir našumas B+
Pritaikyti ir baigti A-
Kuro ekonomija B+
Vertė A
Ataskaitos kortelės pažymiai gaunami iš bandomojo vairuotojo įvertinimų sutarimo. Visos klasės yra palyginti su kitomis tos pačios klasės transporto priemonėmis. Vertės įvertinimas yra skirtas konkrečiam įvertintam apdailos lygiui ir gali neatspindėti vartotojo vadovo įspūdžių apie visą modelių asortimentą.
Didelis ir aukštas komfortas
Didelis vyrukas A
Aukštas vaikinas A
Big & Tall komforto įvertinimai skirti tik priekinėms sėdynėms. „Didelis“ įvertinimas pagrįstas maždaug 350 svarų sveriančiu vyrišku testeriu, o „aukštas“ – pagal 6'6 colių ūgio vyrišką testerį.
Varomoji pavara
Variklio specifikacijos 291 arklio galia
Variklio tipas 3,8 litro V6
Užkrato pernešimas 8 greičių automatas
Varomieji ratai AWD

Vairavimo mišinys: 65% miestas, 35% greitkelis

EPA apskaičiuota degalų ekonomija: 18/24/20 (miestas, greitkelis, kartu)

Kuro tipas: Reguliarus

Bazinė kaina: 52 185 USD (neįskaitant 1365 USD paskirties mokesčio),

Bandomosios transporto priemonės parinktys: Specialūs dažai (495 USD), grindų kilimėliai (225 USD), krovinio danga (155 USD), krovinio kilimėlis (115 USD)

Kaina kaip isbandyta: 54 540 USD

Už ir prieš

Puikus: Aukščiausios kokybės patirtis už populiarią kainą, rafinuotas važiavimas ir valdymas

Geras: Degalų taupymas, erdvus salonas, didelė galia

Ne taip gerai: Kažkoks mažo greičio pavaros gniuždymas

Apžvalga

Keistis yra gerai. Iš esmės suprantama, kad atitrūkimas nuo rutinos gali suteikti tam tikrą požiūrį į dalykus – padėti išvalyti protą. Tačiau nuo to, kur mes sėdime, nereikalingi pokyčiai taip pat gali reikšti susimaišymą su geru dalyku.

2024 m. vienas geras dalykas, kuris nepasikeitė, yra „Kia Telluride“. Daugiamečių vartotojų vadovo „Best Buy“ rinkinys – erdvus ir rafinuotas 3 eilių vidutinio dydžio krosoveris perkeliamas į 2024 m. ir, kaip pranešama, 2025 m., su mažais patobulinimais, kad būtų galima pažymėti bėgantį laiką, ir mums tai puikiai tinka.

Galinis vaizdas
2024 m. Kia Telluride SX Prestige X-Line

Mechaniškai panašus į Hyundai Palisadedidžiausio „Kia“ krosoverio grąža 2024 m. – kaip minėta aukščiau – beveik nepasikeitė, išskyrus kai kuriuos įrangos prieinamumo pakeitimus ir nedidelį kainų padidėjimą.

2023 m. „Kia“ pardavė šiek tiek daugiau nei 110 000 „Tellurides“, priskiriant ją prie populiaresnių vidutinio dydžio krosoverių. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad „Telluride“ segmente prisijungia prekės ženklo „Sorento“ krosoveris. Nors ir mažesnis už Telluride, Sorento taip pat gali būti su 3rd– sėdynės eilėje.

Kainos ir apdailos lygiai

Ir nors 110 000 yra daug visko, atrodo, kad tai mažas skaičius, palyginti su šokiruojančiu 24 metų „Telluride“ apdailos lygių skaičiumi. Štai visas sąrašas nuo pagrindinio LX iki aukščiausios kokybės SX-Prestige X Pro:

LX (pradinė kaina: 37 585 USD)

S (39 485 USD)

EX (43 185 USD)

SX (47 385 USD)

EX X-Line (47 480 USD)

SX X-Line (50 880 USD)

SX X-Pro (51 880 USD)

„SX Prestige X-Line“ (53 780 USD)

„SX Prestige X-Pro“ (54 780 USD)

Visos aukščiau nurodytos kainos apima paskirties mokesčius. Pridėkite 2000 USD už AWD, išskyrus X-Line ir X-Pro modelius, kuriuose yra AWD standartas. Be to, visi apdailos lygiai, išskyrus EX, yra su antros eilės kapitono kėdėmis ir 7 keleivių sėdynėmis. EX komplektuojamas su antros eilės sėdyne ir 8 keleivių sėdynėmis.

2024 m. GMC Acadia: pirmasis sukimas, kainos ir specifikacijos

Prietaisų skydelis, kabina
2024 m. Kia Telluride SX Prestige X-Line

Varikliai

2024 m. yra tik vienas variklio ir transmisijos derinys: 291 arklio galios 3,8 litro V6, sujungtas su 8 laipsnių automatine pavarų dėže. Geros naujienos: didelis V6 puikiai veikia su įprastos klasės benzinu.

Taip pat atkreipkite dėmesį, kad „X-Line“ ir „X-Pro“ modeliai aprūpinti šiek tiek padidintu važiavimo aukščiu ir padangomis, pritaikytomis visureigiams, todėl jas labiausiai mėgsta „Snow Belt“ gyventojai, laukiantys rimto sniego per ateinančius kelerius metus. Be to, X-Pro modeliuose buvo papildomas variklio / transmisijos aušinimas, padidinantis vilkimo galią nuo 5000 svarų iki 5500.

Consumer Guide neseniai praleido savaitę prie 2024 SX Prestige X-Line vairo už papildomą mokestį Wolf Gray. Viskas, mūsų bandomasis automobilis kainavo 54 540 USD.

Vieta galinėje sėdynėje, keleivių kambarys
2024 m. Kia Telluride SX Prestige X-Line

2024 m. „Kia Telluride“ ir jos mechaninis korporacijos pusbrolis „Hyundai Palisade“ ir toliau tyčiojasi iš tradicinių ribų, skiriančių įprastas transporto priemones nuo prabangių automobilių ir krosoverių – ir niekur tai nėra aiškiau nei transporto priemonėse.

Kabina

„Telluride“ salonas yra ne tik erdvus, bet ir atrodo ypač aukštos klasės ir nesijaustų netinkamas aukščiausios kokybės vokiško prekės ženklo krosoveryje. „Telluride Prestige“ saloną puošia dygsniuotos sėdynės, ryškūs apdailos akcentai ir švelnūs paviršiai. Be to, visi skirstomieji įrenginiai atrodo tvirti ir kruopščiai pagaminti. Galite ginčytis, kad Telluride kabina yra šiek tiek per gražiai užbaigta, tačiau pasakykite tai klientams, kurie mėgaujasi 80 000 USD kainuojančiu automobilio interjeru tik už 50 000 USD. Telluride kabina tiesiogine prasme apibrėžia vertybes.

Instrumentuotė

Telluride naudoja vientisą prietaisų skydelio/konsolės jutiklinį ekraną, kuris atrodo paprastas ir elegantiškas. Jutiklinio ekrano piktogramos yra didelės ir lengvai skaitomos iš pirmo žvilgsnio, o mėgstamiausias / dažniausiai naudojamas piktogramas galima perkelti į bet kurią ekrano vietą, kurioje naudotojai pageidauja. Taip pat įsidėmėkite: „Harman Kadon“ prekės ženklo aukščiausios kokybės garso sistema, standartinė Prestige modeliuose, yra gana gera ir puikiai veikia su šio autoriaus mėgstamu amžiaus vidurio amerikietišku džiazu.

Kambarys ir komfortas

Yra daug priekio ir 2nd– eilės vieta suaugusiems. Prestige standartiškai komplektuojamas su antros eilės kapitono kėdėmis, kurios yra didelio dydžio ir patogios ilgoms kelionėms. Nesunku pasiekti galinę eilę tarp kapitono kėdžių, tačiau jos juda pirmyn, kad būtų lengva ir tiesioginė prieiga. Priekyje dviejose eilėse erdvė galvai yra puiki, tačiau šiek tiek ribota atgal. Didelis stiklo plotas yra palaima vairuotojo regėjimui.

Važiavimas ir valdymas

Vykdomas Telluride prižiūri savo aukščiausios kokybės transporto priemonės guolį. Salone užmiestyje tylu, o važiavimo kokybė puiki. Ir nors nėra sportinio automobilio, didelis Kia valdomas gana gerai, puikiai jaučiasi vairuojant, o posūkiuose yra tinkamai kontroliuojamas pasvirimas.

Galia ir našumas

„Telluride“ taip pat gali pasigirti daugybe galios, nes didelis V6 sustojus tiekia pakankamai galios, o manevrai pravažiuojant ir ant rampos yra geresni nei vidutiniškai. Pastebėjome, kad retkarčiais pasigirsta transmisija, kuri pasireiškė sukant į dešinę esant mažam greičiui. Triukšmas buvo palyginti nedidelis susierzinimas, tačiau jis pakenkė tai, kas kitu atveju yra puiki pavara.

Kuro ekonomija

Mūsų degalų ekonomija nenuvylė. Daugiau nei 170 mylių, daugiausia važiuojant mieste, vidutinis greitis buvo beveik 22 mpg. Ir, kaip pažymėta aukščiau, Telluride puikiai tinka valgant įprastą benziną.

Apžvalga

Nors mes labai vertiname savo bandomojo SX Prestige X-Line modelio savybes ir aukščiausios kokybės pojūtį, pirkėjai, kurie labai vertina vertę, tikriausiai įvertins Telluride už vieną iš daugelio žemesnių kainų taškų. Be to, čia taip pat matome vertę, nes ši didelė „Kia“ puikiai atlieka prabangią transporto priemonę už labai prieinamą kainą.

Kaip siūlyta aukščiau, išbandykite „Telluride“ ir „Hyundai Palisade“. Jūs pastebėsite, kad transporto priemonės yra labai panašios, nors jos sureguliuotos ir baigtos skirtingai. Stilius taip pat labai skiriasi ir gali būti pakankamai svarbus, kad apsispręstumėte dėl pirkimo. Mums būtų sunku labiau rekomenduoti Telluride; jis gerai sudėliotas, tobulinamas ir kiekvienu kainos tašku taip pat yra solidi vertė. Ir taip, 2024 m. pokyčiai yra nedideli, bet, tiesą sakant, nėra daug apie Telluride, kurį keistume.

2024 m. „Lexus TX 350 Luxury“: bandomasis važiavimas

Profilis, Wolf Gray
2024 m. Kia Telluride SX Prestige X-Line

Klausykite „Car Stuff“ podcast'o

Stebėkite Tomą „Twitter“.

2024 m. Kia Telluride SX Prestige X-Line nuotraukos

Norėdami padidinti nuotraukas, spustelėkite žemiau

2024 m. „Hyundai Palisade“ kaligrafija: 5 šaunūs dalykai (apžvalga su kainomis ir specifikacijomis)

Vartotojų vadovo automobilių daiktų podcast'o 227 serija: „Volvo XC60“ įkrovimas, „Tesla“ pardavimai vis dar mažėja, Kinijos automobilių įmonės, kurias reikia žiūrėti

Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -