Sekmadienis, 23 birželio, 2024
PradžiaAUTO2024 m. Chevrolet Silverado EV RST: pirmasis sukimas | Kasdienis važiavimas

2024 m. Chevrolet Silverado EV RST: pirmasis sukimas | Kasdienis važiavimas


Geresnis pikapas nei „Lightning“?

2024 m. Chevrolet Silverado EV RST
2024 m. Chevrolet Silverado EV RST

Vartotojų vadovas Automobiliai, naujų automobilių apžvalgaPrisitraukęs prie starto linijos, buvau pasiruošęs paleisti. Už mano lango stovintis vyras davė man leidimą pakloti grindis, todėl tiesiogine prasme atsistojau ant akceleratoriaus pedalo, iškėlusi užpakaliuką iš sėdynės, kai jis pasakė eiti. Iš karto pajutau, kaip skrandis nukrito į kojų pirštus. Per kelias sekundes, tiksliau, maždaug 4,5 iš jų, perjungiau visą savo svorį (ir abi kojas) ant stabdžių pedalo, sustojau su staigiu cypimu ir kikenimu, burbuliuojančiu iš pilvo. Vairuoti viso dydžio pikapą neturėtų būti taip smagu, tačiau 2024 m. „Chevrolet Silverado EV RST“ su įjungtu „Wide Open Watts“ (WOW) režimu išvysto iki 754 arklio galių ir be galo smagu.

Daugiau elektromobilių naujienų ir apžvalgų

2024 m. Chevrolet Silverado EV RST

„Chevrolet“ 2023 m. pristatė visiškai elektrinį „Silverado EV“, o pirmieji pradinio lygio WT (Work Truck) variantai buvo parduoti tų metų pabaigoje. Dabar, 2024 m. įpusėjus, aukščiausios klasės RST į gatves patenka daug technologijų ir pradinė 96 000 USD kaina. Be to, šis elektrinis pikapas nuvažiuoja daugiau nei bet kuris kitas šiuo metu gaminamas elektrinis sunkvežimis – mažiausiai 30 mylių.

2024 m. Chevrolet Silverado EV RST
2024 m. Chevrolet Silverado EV RST

Esant 100 % įkrovimui idealiomis sąlygomis, jūs ieškote 440 mylių nuotolio RST apdailai. Be to, su standartine 350 kW nuolatinės srovės greito įkrovimo galimybe (tai yra greičiausias įkrovimo greitis segmente), elektrinis sunkvežimis gali nuvažiuoti iki 100 mylių per 10 minučių.

„Ineos Grenadier“, „GMC Hummer EV“, „Lexus GX Overtrail“: 3 puikūs aukščiausios kokybės visureigiai

2024 m. Chevrolet Silverado EV RST
2024 m. Chevrolet Silverado EV RST

Kaip sunkvežimis, atliekantis sunkvežimius, pasakysiu, kad „Silverado RST EV“ neturi geriausios priekabos ar naudingosios apkrovos šiame segmente, tačiau jis yra konkurencingas, nes 10 000 svarų maksimali vilkimo ir 1 500 svarų maksimali naudingoji apkrova. Tai geriau nei „Ford F-150 Lightning“, bet ne taip gerai kaip „Tesla Cybertruck“ ar „Rivian R1T“.

Jame taip pat yra vidurinių durų funkcija, leidžianti nulenkti antros eilės sėdynes, todėl lovos grindų plotas padidėja iki 10 pėdų, 10 colių. Kalbant apie vidurinius vartus, nors norint jį valdyti reikia kelių žingsnių, jį gana lengva padaryti, kai tik supranti – man net pavyko tai padaryti viena ranka filmuojant vaizdo įrašą!

Nežaisdami su WOW režimu, turėjome galimybę važinėti po Mičigano kaimą ir per trumpą bandomąjį važiavimą įvažiuoti į kai kurias plačiai atviras greitkelio atkarpas. Tačiau tai buvo pakankamai laiko, kad susidarytų tvirtas pirmasis įspūdis apie sunkvežimį.

Važiavimas gatvėmis parodė, kad 2024 m. „Chevrolet Silverado EV RST“ yra tylus ir kompetentingas. Pastebėjau, kad jei įjungsite WOW režimą įprastu vairavimu – ne tik tada, kai žaidi su pašėlusiais paleidimais –, be to, kad visos 754 arklio jėgos pasiekiamos, pakaba išlieka žemesnė. Savo ruožtu valdymas jautėsi šiek tiek plūduriuojantis. Tačiau, jei išjungiate WOW, pagreičio pojūtis sumažėja, bet sunkvežimis jaučiasi labiau pasodintas. Taigi, jūs galite turėti savo pyragą, bet, matyt, negalite jo valgyti.

Man tikrai įdomu tai, kad „Chevrolet“ neišleido (neišleis?) arklio galių ir sukimo momento skaičių be WOW režimo. Visoje spaudos medžiagoje rašoma „iki“ 754 arklio galių, bet taip yra su WOW. Kai tiesiogiai paklausėme „Chevrolet“ atstovų ir inžinierių, kas yra ne WOW arklio galios, jie miglotai pasakė, kad tai skiriasi ir pakeitė temą.

Vairuotojo padėtis mažo žmogaus požiūriu kaip tik gera. Matomumas buvo priimtinas, bet norėčiau, kad vairuotojo sėdynė būtų pakelta dar vienu coliu, kad būtų geresnis vaizdas virš variklio dangčio. Maždaug 5 pėdų, 8 colių ūgio kolega sakė, kad jo matomumas buvo puikus.

Nors man apskritai patinka 2024 m. „Chevrolet Silverado EV RST“ išvaizda ir valdymas, yra vienas ginčytinas dalykas, kurį aš ir tikriausiai daugelis „iPhone“ naudotojų turiu: nėra „Apple CarPlay“ ar jokios telefono atspindėjimo programinės įrangos. Taigi, ne, taip pat nėra „Android Auto“. Įdomiausia yra tai, kad ankstyvieji WT modeliai, išleisti 2023 m., turėjo „CarPlay“ ir „Auto“, nes jie buvo išleisti su senesne operacine sistema, tačiau visi nauji „Chevrolet“ elektromobiliai dabar turi naują OS, kuri panaikino populiarią telefonų atspindėjimo programinę įrangą. Vietoj to, „Google“ pagrįsta sistema leidžia prisijungti prie „Google“ paskyros, kad galėtumėte pasiekti tokias funkcijas kaip „Waze“, „Spotify“, „Audible“ ir „Google Podcasts“. Tai leis jums bendrauti su programomis neliesdami telefono, tačiau net ir susieję telefoną su sistema negalėsite lengvai pasiekti balso pašto pranešimų ar ankstesnių tekstinių pranešimų. Galite paprašyti „Siri“ perskaityti jūsų tekstinius pranešimus, tačiau tai nėra tas pats, kas matyti, kokie tekstiniai pranešimai yra, ir pasirinkti, kuriuos norite išgirsti. Taip pat negalite lengvai pasiekti „Apple Music“ ar „Apple Podcasts“ nepakeldami telefono – net jei garsai gros per „Bluetooth“ ryšį.

2025 m. Ram 1500 RHO: netrukus

2024 m. Chevrolet Silverado EV RST
2024 m. Chevrolet Silverado EV RST

Be abejo, yra apeiti, bet jos yra tik tokios, aplinkybės. Ir aš pastebėjau, kad jie paprastai erzina.

„Chevrolet“ tai gali būti problematiška, nes yra žmonių (ir aš girdėjau iš daugelio jų socialinėje žiniasklaidoje), kurie nesvarstys apie transporto priemonę be „CarPlay“. Bus įdomu pamatyti, ar GM įsigilins į šią problemą, ar leis telefono atspindžio programinei įrangai grįžti į savo EV. Tai nepanašu į Google sistemą negaliu egzistuoja kartu su Apple CarPlay – daugelis originalios įrangos gamintojų šiuo metu siūlo abu.

Šiuo metu „Silverado EV“ siūlomas trimis apdailos lygiais, kurių pradinė kaina yra apie 75 tūkst. Dabartinė kaina, įskaitant 1 895 USD paskirties mokestį, yra tokia:

  • 3WT: 74 800 USD
  • 4WT: 79 800 USD
  • Pirmasis RST leidimas: 96 395 USD

Jei manote, kad tarp 4WT ir RST yra didelis kainų skirtumas, esate teisus. Chevrolet palieka vietos būsimiems LT ir TrailBoss modeliams.

Apskritai 2024 m. „Chevrolet Silverado EV RST“ yra puikus EV ir puikus sunkvežimis, bet ta 96 000 USD kaina daugeliui sunkvežimių vaikinų bus sunku nuryti. O Apple CarPlay trūkumas gali būti tik sunkesnė tabletė, kurią gali nuryti visi kiti.

Rampage: netrukus

2024 m. Chevrolet Silverado EV RST
2024 m. Chevrolet Silverado EV RST

Klausykite „Car Stuff“ podcast'o

Stebėkite Džilę „Twitter“.

2024 m. Chevrolet Silverado EV RST galerija

Norėdami padidinti nuotraukas, spustelėkite žemiau

Bandomasis važiavimas: 2022 m. „Ford F-150 Lightning“.

Vartotojų vadovo automobilių daiktų podcast'o 222 serija: 10 000 USD elektrinės transporto priemonės, „Genesis GV80“, Amerikos pasirengimas pirkti kiniškus automobilius

Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita