Trečiadienis, 12 birželio, 2024
PradžiaAUTO2024 m. „Ford Mustang GT Premium“: bandomasis važiavimas (GT efektyvumo paketas) |...

2024 m. „Ford Mustang GT Premium“: bandomasis važiavimas (GT efektyvumo paketas) | Kasdienis važiavimas


2024 m. Ford Mustang GT Premium
2024 m. Ford Mustang GT Premium

Vartotojų vadovas Automobiliai, naujų automobilių apžvalga2024 m. Mustang GT Coupe Premium su GT ​​Performance paketu

Klasė: Sportiškas/našus automobilis

Spalva: Tamsiosios medžiagos pilka

Sėdimų vietų skaičius: 5

Nuvažiuotos mylios: 189

Realaus pasaulio degalų ekonomija: 18,8 mpg

CG ataskaitos kortelė
Kambarys ir komfortas B
Galia ir našumas A
Pritaikyti ir baigti B+
Kuro ekonomija B-
Vertė B-
Ataskaitos kortelės pažymiai gaunami iš bandomojo vairuotojo įvertinimų sutarimo. Visos klasės yra palyginti su kitomis tos pačios klasės transporto priemonėmis. Vertės įvertinimas yra skirtas konkrečiam įvertintam apdailos lygiui ir gali neatspindėti vartotojo vadovo įspūdžių apie visą modelių asortimentą.
Didelis ir aukštas komfortas
Didelis vyrukas B-
Aukštas vaikinas B-
Big & Tall komforto įvertinimai skirti tik priekinėms sėdynėms. „Didelis“ įvertinimas pagrįstas maždaug 350 svarų sveriančiu vyrišku testeriu, o „aukštas“ – pagal 6'6 colių ūgio vyrišką testerį.
Varomoji pavara
Variklio specifikacijos 480 arklio galių 5,0 litrų
Variklio tipas V8
Užkrato pernešimas 6 pavarų mechaninė
Varomieji ratai Galinių ratų pavara

Vairavimo mišinys: 70% miestas, 30% greitkelis

EPA apskaičiuota degalų ekonomija: 14/23/17 (miestas, greitkelis, kartu)

Kuro tipas: Įprastos dujos

Bazinė kaina: 46 015 USD (neįskaitant 1595 USD paskirties mokesčio)

Bandomosios transporto priemonės parinktys: Įrangos grupė 401A (2900 USD), GT efektyvumo paketas (4995 USD), bronzos išvaizdos paketas (995 USD), grindų kilimėliai (200 USD), aktyvaus vožtuvo išmetimas (1225 USD), „Recaro“ prekės ženklo priekinės sėdynės (1650 USD), raudoni saugos diržai (295 USD), „MagneRide“ pakaba (1750 USD)

Kaina kaip isbandyta: 61 620 USD

Greiti hitai

Puikus: Dvasingas pasirodymas, malonu vairuoti

Geras: Prabangus salonas, netikėtas patobulinimas kelyje, patogus ilgoms kelionėms

Ne taip gerai: Našumo parinktys gerokai papildo apatinę eilutę

Tomas Apelis

Yra realijų, su kuriomis mes visi nenorėtume susidurti. Nors kai kurie vis dar neigia, Seinfeld tikrai buvo atšauktas, Double Cheeseburger tikrai buvo išbrauktas iš McDonald's Dollar Menu, o dujinio variklio Ford Mustang gamyba bus nutraukta – tik nežinome kada. Kyla klausimų, kas nutiks „Mustang“ po 2028 m., o jei mėgstate leisti laiką nerimaujant dėl ​​dalykų, verta sunerimti dėl „Mustang“.

2024 m. Ford Mustang GT Premium
2024 m. Ford Mustang GT Premium

Nauja 2021 m Mustang Mach-E davė pradžią modelių lojalistams. Nors mažas elektrinis krosoveris visiškai nesusijęs su markės automobiliu poniu, pavadinimo naudojimas leidžia manyti, kad automobilių gamintojas ne taip saugo Mustang prekės ženklą ar jo palikimą, kaip galėjo tikėtis sportinių automobilių gerbėjai.

Ir nors „Ford“ yra labai suinteresuotas, kad „Mustang“ pravardė liktų žaidime, nesitikėkite dėl savo įsipareigojimo naudoti benzininius V8 variklius, mechanines pavarų dėžes ar kabrioletus. Jei lažintume dėl to, lažintume, kad po 2028 m. Mustang bus varomas tik elektra, automatine pavarų dėže ir kupė. Ir nors taip pat lažintume, kad kad ir kaip atrodytų ir atrodytų tas automobilis, greičiausiai kad būtų nuostabus – jis nelabai reprezentuos įperkamą, lengvą, paprastai žaismingą originalaus 1965 m. „Stang.

Pamiršta koncepcija: Ford Mustang Milano

Prietaisų skydelis, centrinė konsolė,
2024 m. Ford Mustang GT Premium

Atsižvelgiant į šį netikrumą, svarbiau nei bet kada įvertinti tai, ką turime dabar. Be to, džiaugiamės galėdami pastebėti, kad 2024 m. atnaujintas „Ford Mustang“ yra ne tik paskutinis išlikęs ponis automobilis, bet ir vienas didžiausių apdovanojimų už šiandien prieinamus sportinius automobilius bet kokia kaina.

2024 m. Mustang serija yra gana paprasta, tai vertiname. Iš viso yra devyni „Mustang“ apdailos lygiai ir du kėbulo tipai: „Fastback“ ir „Cabriolet“.

Pamiršta koncepcija: Ford Mustang RSX

Recaro sėdynių paketas
2024 m. Ford Mustang GT Premium

Nuo pigiausių iki daugumos, yra „EcoBoost“ (apie 32 000 USD už „Fastback“, 40 000 USD už kabrioletą), „EcoBoost Premium“ (apie 37 500 USD „Fastback“, 43 000 USD kabrioletas), GT (43 500 USD Fastback), GT Premium (5 USD, Fastback 0, 0 USD). , siūlomi tik su Fastback apdaila, linijos viršutine riba „Dark Horse“ ir „Dark Horse Premium“ (atitinkamai 60 000 ir 64 000 USD).

„EcoBoost“ modelius varo 315 arklio galių 2,3 litro 4 cilindrų variklis su turbokompresoriumi, kuris derinamas tik su 10 greičių automatine pavarų dėže. GT ir Dark Horse komplektuojami su 5,0 litrų V8 varikliu, kuris yra prijungtas prie 6 greičių mechaninės arba 10 greičių automatinės pavarų dėžės. „Coyote“ V8 galia yra 480 arklio galių GT, o 500 – Dark Horse. Visi Mustang turi galinių ratų pavarą.

„Consumer Guide“ neseniai praleido savaitę prie 2024 m. „Mustang GT“ vairo su mechanine „Dark Matter Grey“ pavarų dėže, turinčia daug svarbių parinkčių, įskaitant „GT Performance Package“ ir „MagneRide“ amortizavimo sistemą. Įskaitant kelionės tikslą, mūsų bandomasis automobilis kainavo 61 620 USD.

Jei jūsų paskutiniai prisiminimai apie Mustang interjerą susiformavo devintajame dešimtmetyje, jūsų laukia šokas. „Mustang“ kabina dabar yra labiau BMW nei „Daewoo“ (9 dešimtmečio nuoroda), sudaryta iš aukščiausios kokybės medžiagų ir elegantiško minimalistinio dizaino. Iš tiesų, vartojant žodį „kabina“ yra labai naudinga.

Konsolės jutiklinis ekranas ir prietaisų skydelis dabar sudaro vieną greta esantį skydelį, kuris atrodo švarus ir efektyvus. Mes nustatėme, kad informacijos ir pramogų sistemos / jutiklinio ekrano piktogramas lengva atpažinti iš pirmo žvilgsnio, o sistemą paprastai lengva naršyti. Mums labiau patinka, kad prieigą prie klimato kontrolės sudarytų tikri fiziniai skirstomieji įrenginiai, tačiau „Mustang“ sąranka nebuvo ypač sudėtinga. Be to, „Bang & Olufsen“ garso sistema yra labai gera.

Nepaisant žemo silueto, Mustang yra gana erdvus, jį lengva įlipti ir išlipti. Taip pat matomumas į išorę yra geresnis, nei tikriausiai tikisi dauguma žmonių. Galinės sėdynės erdvė yra labiau ribota – ir nėra kur sutalpinti suaugusįjį, bet sėdynės yra, bet kokiu atveju.

Modelio metų beprotybė! 15 sportinių automobilių skelbimų nuo 1984 m

Tamsios medžiagos pilka, gaubto skersiniai, gaubto ventiliacijos angos,
2024 m. Ford Mustang GT Premium

Patekęs į vidų, paskutinis „Ford“ automobilis yra labai erdvus ir patogus ilgoms kelionėms. Be to, už papildomą mokestį (1650 USD) „Recaro“ prekės ženklo sportines sėdynes reikia atidžiai patikrinti prieš užsakant „Mustang“. Sėdynės yra per ankštos stambesniems suaugusiems ir gali pasirodyti per tvirtos ilgesniam važiavimui, nepaisant jūsų ūgio.

Kalbant apie eksploatacines savybes, Mustang GT kaip niekad malonu vairuoti. „Consumer Guide“ bandomasis automobilis buvo aprūpintas 4 995 USD vertės „GT Performance Package“ paketu, kuris rimtai padidina „Stang“ potencialą. Į komplektą įeina Brembo prekės ženklo veiksmingi stabdžiai, unikalus pakabos derinimas, stiprios priekinės spyruoklės, didesnė galinė svyravimo juosta, priekinio statramsčio ir bokšto atrama, apatinio rėmo atrama, sumažintas važiavimo aukštis ir Torsen prekės ženklo riboto slydimo diferencialas.

Neturėdami „Mustang“ be „Performance Package“, su kuriuo galėtume palyginti mūsų bandomąjį automobilį, galime pasakyti tik tiek, kad mūsų automobilis buvo tiesiog nuostabus. Pagal klasikinę, didelės galios, galinės pavaros tradiciją, mūsų bandomasis automobilis buvo greitas, lankstus ir stebėtinai rafinuotas. Sankaba buvo tvirta, bet ne per sunki, o pavarų perjungiklis tikslus ir, nors ir šiek tiek dėjo daug pastangų, vis tiek pakankamai lengvas, kad prastumtume vartus tik pirštais.

Šis redaktorius mano, kad „Mustang GT“ „patobulinta“ išmetimo pastaba yra nereikalinga naujovė, todėl man kyla klausimas, kaip šis automobilis galėtų atrodyti be patobulinimų. Keistai plokščias „Mustang“ sukurtas blatas prieštarauja tam, kaip kadaise skambėjo aštuntojo dešimtmečio raumeniniai automobiliai. Verta pažymėti, kad šiuo klausimu, atrodo, esu vienas. V8 Mustangs garsas yra visur Čikagos gatvėse, todėl norėčiau, kad automobilio garso takelis būtų šiek tiek mažiau sintetinis.

Ponių automobilių beprotybė! 10 klasikinių „Mustang“ skelbimų

5.0 Ženklas
2024 m. Ford Mustang GT Premium

Geros naujienos ekonomiškumo srityje: pirma, GT galingas V8 puikiai veikia nuolat vartojant įprastų degalų, o mūsų pastebėta degalų ekonomija buvo stebėtinai gera. Nepaisant to, kad pasidavėme Mustang švino pėdos sirenos skambučiui, pamatėme beveik 18 mpg, o tai, be jokios abejonės, gali būti pagerinta šiek tiek suvaržius operatorių.

Nesunku ginčytis, kad „Mustang“ prarado dalį savo istorinio žavesio dabar, kai GT kabrioletą galima įsigyti už beveik 70 000 USD – tai „Chevrolet Corvette“ teritorija. Dvi mintys apie „Mustang“ kainas ir vertę: Pirma, „Mustang GT“ veikia tokiu lygiu, kuris dar visai neseniai buvo išskirtinis tokiems automobiliams kaip „Corvette“ ar net brangesnė egzotika. Antra, pigesni „EcoBoost Mustang“ yra ypač galingi ir yra labai naudingi vairuoti, nors jie yra tik su automatinėmis pavarų dėžėmis. Tiesą sakant, „EcoBoost“ yra toks geras, kad mes tikrai nelaikome jo pradinio lygio modeliu.

Kas laukia „Mustang“? Mūsų krištolinis rutulys turi būti įkrautas, bet manome, kad nesame per toli nuo „Stang“, veikiančio tik elektriniu būdu. Tikėtis kvapą gniaužiančio įsibėgėjimo ir – Dieve, padėk mums – netikrų išmetamųjų dujų garsų, kurie padės nuryti karčią Amerikoje mylimiausio sportinio automobilio piliulę, einančio į akumuliatoriaus energiją.

Geros naujienos yra tai, kad „Mustang“ yra toks pat geras, kaip ir anksčiau, o jei norite mechaninės pavarų dėžės, vis tiek galite ją įsigyti. Dabar viskas gali atrodyti ramu, nes esame tikri, kad tai ramybė prieš ponių mašinų audrą.

0–60 iššūkis: 1973 m. sportiški kompaktiški automobiliai

2024 m. Ford Mustang GT Premium
2024 m. Ford Mustang GT Premium

2024 m. Ford Mustang GT Premium galerija

(Jei norite padidinti nuotraukas, spustelėkite žemiau)

2025 m. Ford Mustang 60-mečio paketas: netrukus

Vartotojų vadovo automobilių daiktų podcast'o 221 serija: „Volvo S90“ įkrovimas, super automobilio apibrėžimas, „Tesla“ pardavimų nuosmukisSource link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita