Sekmadienis, 23 birželio, 2024
PradžiaAUTO2024 m. „Lincoln Nautilus Reserve“ hibridas: apžvalga, kainos ir specifikacijos | ...

2024 m. „Lincoln Nautilus Reserve“ hibridas: apžvalga, kainos ir specifikacijos | Kasdienis važiavimas


3/4 vaizdas iš priekio
2024 m. „Lincoln Nautilus Reserve“ hibridas blizgios pilkos spalvos metalo spalvos (750 USD vertės spalva)

Vartotojų vadovas Automobiliai, naujų automobilių apžvalga

Tekstas Tom Appel

2024 m. Lincoln Nautilus Reserve hibridinis AWD

Specifikacijos

Klasė: Aukščiausios klasės vidutinio dydžio krosoveris

Spalva: blizgus pilkas metalas

Sėdimų vietų skaičius: 5

Nuvažiuotos mylios: 241

Realaus pasaulio degalų ekonomija: 32,3 mpg

CG ataskaitos kortelė
Kambarys ir komfortas A
Galia ir našumas B
Pritaikyti ir baigti A
Kuro ekonomija A
Vertė B
Ataskaitos kortelės pažymiai gaunami iš bandomojo vairuotojo įvertinimų sutarimo. Visos klasės yra palyginti su kitomis tos pačios klasės transporto priemonėmis. Vertės įvertinimas yra skirtas konkrečiam įvertintam apdailos lygiui ir gali neatspindėti vartotojo vadovo įspūdžių apie visą modelių asortimentą.
Didelis ir aukštas komfortas
Didelis vyrukas A-
Aukštas vaikinas B
Big & Tall komforto įvertinimai skirti tik priekinėms sėdynėms. „Didelis“ įvertinimas pagrįstas maždaug 350 svarų sveriančiu vyrišku testeriu, o „aukštas“ – pagal 6'6 colių ūgio vyrišką testerį.
Varomoji pavara
Variklio specifikacijos 310 arklio galių 2,0 litrų
Variklio tipas Su turbokompresoriumi, hibridinis ketvertas
Užkrato pernešimas CVT automatas
Varomieji ratai AWD

Vairavimo mišinys: 65% miestas, 35% greitkelis

EPA apskaičiuota degalų ekonomija: 30/31/30 (miestas, greitkelis, kartu)

Kuro tipas: Reguliarus

Bazinė kaina: 54 850 USD (neįskaitant 1595 USD paskirties mokesčio)

Bandomosios transporto priemonės parinktys: III rezervinis paketas (10 005 USD), specialūs dažai (750 USD), hibridinė jėgos pavara (1 500 USD), 21 colio lengvojo lydinio ratlankiai (500 USD)

Kaina kaip isbandyta: 69 200 USD

Už ir prieš

Puikus: Ypatingas rafinuotumas, ilgo važiavimo komfortas

Geras: Daug galios, stebina degalų ekonomija

Ne taip gerai: 2024 m. kainų padidėjimas, vairuotojų neįtraukimo stoka

Vaizdas iš galo 3/4
2024 m. „Lincoln Nautilus Reserve“ hibridas

Apžvalga

2024 m. modelio metams perkurti aukščiausios kokybės vidutinio dydžio 2 eilių Nautilus lizdai visų SUV Lincoln serijoje po pilno dydžio Navigator ir 3 eilučių vidutinio dydžio Aviator ir virš kompaktiško Corsair. Paprastą Nautilus seriją sudaro tik trys apdailos lygiai: Premiere, Reserve ir Black Label. Siūlomi du pavaros variantai – įprastas 4 cilindrų su turbokompresoriumi, kitas – hibridinė pastarojo versija. „Lincoln Nautilus“ dėl pardavimo konkuruoja su „Acura MDX“, „Cadillac XT5“ ir „Lexus RX“, be kitų transporto priemonių.

Daugiau Linkolno naujienų ir apžvalgų

Apdailos lygiai

2024 m. „Lincoln Nautilus“ siūlomas trijų apdailos lygių: pradinio lygio „Premiere“ (nuo maždaug 52 000 USD), vidutinio lygio „Reserve“ (57 000 USD) ir „Black Label“ (76 000 USD). Juodoji etiketė apima ne tik papildomą įrangą, bet ir specialias konsjeržo atstovų paslaugas bei papildomas privilegijas, būdingas apdailos lygio savininkams. Visi „Nautilus“ apdailos lygiai komplektuojami su AWD. Hibridinės pavaros atnaujinimas prideda 1500 USD.

Varikliai ir transmisijos

Prietaisų skydelis, salono vaizdas
2024 m. „Lincoln Nautilus Reserve“ hibridas

2024 m. nebeliko 2,7 litro V6 su turbokompresoriumi. Standartinis Nautilus variklis yra 250 arklio galių turbokompresorinis 2,0 litrų keturių. Papildomos galios ir geresnės degalų ekonomijos siūlo hibridinis 2,0 litrų keturių variklis, kurio galia siekia 310 arklio galių. Pagrindinis variklis derinamas su įprasta 8 greičių automatine pavarų dėže, o hibridinis variklis – su CVT automatine.

Kainos

„Consumer Guide“ neseniai praleido savaitę prie 2024 m. „Lincoln Nautilus Hybrid“ vairo su „Reserve“ apdaila ir papildomai kainuojančiais „Lustrous Grey Metallic“ dažais. Apskritai, mūsų gerai pasirinktas bandomasis automobilis kainavo 69 200 USD, įskaitant kelionės mokestį.

2023 m. Lincoln Navigator Reserve: Bandomasis važiavimas

Kambarys ir komfortas

2024 m. Lincoln Nautilus šluojantis ekranas
2024 m. „Lincoln Nautilus Reserve“ hibridas

Nors ir kruopščiai perdarytas, 2024 nautilus išlaiko savo erdvią kabiną, įskaitant galinės sėdynės keleivių erdvę ir užpakalinės sėdynės krovinio tūrį. Įlipti ir išlipti iš Nautilus yra pakankamai lengva, nes įlipimas žemas ir didelės durelės. Be to, erdvus stiklo plotas suteikia atvirumo ir erdvumo jausmą bei lengvą matomumą.

Nors „Nautilus“ kainos 2024 m. pakilo, atrodo, kad salonas buvo atitinkamai paaukštintas. Vidiniai paviršiai yra padengti aukštos kokybės, švelniomis medžiagomis, o bendras dizainas yra aukščiausios kokybės, neatrodo pertemptas.

2024 m. naujiena ir modernaus interjero dizaino triumfas yra nautilus ekranas „nuo stulpo iki kolonos“, besitęsiantis nuo vairuotojo prietaisų skydelio kairėje iki keleivio pusės durų. Ekrane rodoma informacija yra lengvai konfigūruojama ir gali būti pritaikyta įtraukiant bet kokią informaciją, kurią vairuotojas ir priekyje sėdintis keleivis laiko svarbiausia. Labiausiai įvertinome kelionės informacijos lentelę, analoginį laikrodį ir žiniasklaidos / pramogų ekraną. Ekranui erdvė buvo sukurta nuleidus prietaisų skydelio viršų. Grynasis efektas yra sukurti laukiamą erdvės pojūtį priekyje sėdintiems keleiviams.

Taip pat atkreipkite dėmesį, kad turima „Revel“ prekės ženklo garso sistema yra viena geriausių aukščiausios kokybės garso sistemų, kuriomis mėgavomės pastaruoju metu. Mes nustatėme, kad sąranka ypač tinka šio redaktoriaus mėgstamam amžiaus vidurio Amerikos džiazui.

2023 m. Cadillac Escalade-V: apžvalga, kainos ir specifikacijos

Važiavimas, valdymas ir našumas

Revel garsiakalbis
2024 m. „Lincoln Nautilus Reserve“ hibridas

Skirtingai nuo daugelio kitų aukščiausios klasės automobilių prekių ženklų, Lincoln nusprendė atsisakyti sportiškumo, kad būtų tobulinamas, o grynasis poveikis dažniausiai yra teigiamas, nebent tikrai norite iškirpti kampus ir nugriauti rampas. Mes nustatėme, kad hibridinė jėgos pavara yra sklandi, efektyvi ir stebėtinai efektyvi. Yra daug galios atsitraukti nuo sustojimo ir gilus atsarginės galios šulinys, skirtas pravažiuoti ir sujungti manevrus. Ir nors „Nautilus“ nėra visiškai sportiškas, „Nautilus“ valdo visiškai kompetentingai ir niekada nesijaučia apleistas. Važiavimo kokybė taip pat puiki. Be to, norėtume šiek tiek daugiau vairavimo jausmo ir tvirtesnių stabdžių.

Per daugiau nei 200 mylių bandymų mūsų bandomasis „Nautilus Hybrid“ davė ekonomišką 32 mpg, o tai viršijo EPA bendrą įvertinimą – 30.

Reivew

Mums didelį įspūdį padarė naujasis Nautilus, nepaisant didesnių 2024 m. kainų. Linkolnas atrado įdomią nišą naudodamas nautilus ir iš tikrųjų visą jo asortimentą, skirtą klientams, kurie labiau domisi komfortu ir rafinuotumu, o ne atviru sportiškumu, kuris dažnai yra prabangaus automobilio genetinės sudėties dalis.

Santrauka

Jei jums pasisekė apsipirkti šioje kainų kategorijoje, Lincoln Nautilus tikrai nusipelno vietos jūsų pirkinių sąraše. Lincoln atnaujintas 2 eilių vidutinio dydžio krosoveris yra itin rafinuotas ir ypač patogus, todėl puikiai tinka ilgoms kelionėms šeimai. Mes nesame parduodami su „Black Label“ apdailos lygiu, turinčiu griežtą pradinę kainą ir keistą platintojų privilegijų asortimentą, tačiau manome, kad tiek pagrindinė „Premiere“, tiek aukštesnio lygio „Reserve“ yra patrauklūs įėjimas į labai konkurencingą rinkos segmentą.

Prabangios beprotybės! Klasikinių Linkolno skelbimų galerija

Profilinis vaizdas, 21 colio ratai
2024 m. „Lincoln Nautilus Reserve“ hibridas

Klausykite „Car Stuff“ podcast'o

Stebėkite Tomą „Twitter“.

2024 m. Linkolno Nautilus rezervato hibridinės nuotraukos

Norėdami padidinti nuotraukas, spustelėkite žemiau

2023 m. Lincoln Navigator Reserve: Bandomasis važiavimas

Vartotojo vadovo automobilių daiktų podcast'as, 181 serija: mechaninės pavarų dėžės sugrįžimas, visiškai naujas „Lincoln Nautilus“

Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita