Šeštadienis, 20 liepos, 2024
PradžiaAUTO2024 Volkswagen SE R-Line Black: apžvalga, kainos ir specifikacijos | Kasdienis...

2024 Volkswagen SE R-Line Black: apžvalga, kainos ir specifikacijos | Kasdienis važiavimas


Vaizdas iš priekio 3/4, Kings Red
2024 m. „Volkswagen SE R-Line Black“ spalvos „Kings Red Metallic“ (spalvos pasirinkimas kainuoja 395 USD)
Vartotojų vadovas Automobiliai, naujų automobilių apžvalgaTekstas Tom Appel

2024 Volkswagen SE R-Line Black AWD

Specifikacijos

Klasė: Kompaktiškas krosoveris

Spalva: Kings Red Metallic

Sėdimų vietų skaičius: 5

Nuvažiuotos mylios: 123

Realaus pasaulio degalų ekonomija: 26,1 mpg

CG ataskaitos kortelė
Kambarys ir komfortas A-
Galia ir našumas C+
Pritaikyti ir baigti B+
Kuro ekonomija B
Vertė B+
Ataskaitos kortelės pažymiai gaunami iš bandomojo vairuotojo įvertinimų sutarimo. Visos klasės yra palyginti su kitomis tos pačios klasės transporto priemonėmis. Vertės įvertinimas yra skirtas konkrečiam įvertintam apdailos lygiui ir gali neatspindėti vartotojo vadovo įspūdžių apie visą modelių asortimentą.
Didelis ir aukštas komfortas
Didelis vyrukas B+
Aukštas vaikinas A-
Big & Tall komforto įvertinimai skirti tik priekinėms sėdynėms. „Didelis“ įvertinimas pagrįstas maždaug 350 svarų sveriančiu vyrišku testeriu, o „aukštas“ – pagal 6'6 colių ūgio vyrišką testerį.
Varomoji pavara
Variklio specifikacijos 184 arklio galių 2,0 litrų
Variklio tipas Keturi turbokompresoriai
Užkrato pernešimas 8 greičių automatas
Varomieji ratai AWD

Vairavimo mišinys: 60% miestas, 40% greitkelis

EPA apskaičiuota degalų ekonomija: 22/29/24 (miestas, greitkelis, kartu)

Kuro tipas: Reguliarus

Bazinė kaina: 35 705 USD (neįskaitant 1350 USD paskirties mokesčio)

Bandomosios transporto priemonės parinktys: Specialūs dažai (395 USD)

Kaina kaip isbandyta: 37 450 USD

Už ir prieš

Puikus: Prabangi išvaizda ir pojūtis, sportiškas elgesys

Geras: Degalų taupymas, patogus važiavimas dideliais atstumais

Ne taip gerai: Tik pakankama galia, sutrikusi informacinė ir pramogų sistema

Apžvalga

2024 Volkswagen SE R-Line Black.  galinis 3/4 vaizdas
2024 Volkswagen SE R-Line Black

2025 metų „Volkswagen Tiguan“ laukia dideli pokyčiai. Be daugelio naujų funkcijų, '25 serijoje pirmą kartą bus įkraunamas hibridinis modelis. Taip pat stebėkite atnaujintą išorės ir interjero stilių. Nepaisant to, nesiūlome laukti, kol pasirodys 2025 m. modeliai, kad galėtumėte įsigyti „Tiguan“, nes 24 metų leidimas turi daug ką patikti, nors ne viskas buvo tobula.

„Tiguan“ yra kompaktiškas VW krosoveris, kuris Vokietijos prekės ženklo JAV serijoje yra tarp subkompaktinio „Taos“ ir vidutinio dydžio „Atlas“ bei „Atlas Cross Sport“. Verta paminėti, kad „Tiguan“ galima įsigyti su 3 eilių sėdynėmis, kurių keleivių skaičius gali būti nuo 5 iki 7. Kaip ir galima tikėtis, galinės sėdynės yra ribotos, o pirkėjai, kurie rimtai vertina ilgų kelionių patogumą, norės persikelti į labai erdvų. Atlasas.

Kainos ir apdailos lygiai

Prietaisų skydelis, Vairas
2024 Volkswagen SE R-Line Black

2024 m. „Tiguan“ siūlomas keturių apdailos lygių: S klasės (apie 30 000 USD), populiariosios SE (33 000 USD), stilingos SE R-Line Black (36 000 USD) ir aukščiausios kokybės SEL R-Line (40 000 USD). Anksčiau S modelyje nebuvo, bet kitu atveju standartinis – VW IQ.Drive vairuotojo pagalbos funkcijų rinkinys. 2024 m. IQ.Drive yra standartinis visų Tiguan. „Volkswagen“ 4Motion markės AWD sistema kiekvienam apdailos lygiui prideda 1500 USD, išskyrus SEL R-Line, kurioje ji yra standartinė.

Rimti kompaktiškų krosoverių pirkėjai taip pat norės išbandyti Chevrolet Equinox, Honda CR-V, Nissan Rogue, Mazda CX-50 ir Toyota RAV4.

Consumer Guide neseniai praleido savaitę prie AWD 2024 Tiguan SE R-Line Black Tiguan vairo Kings Red Metallic su AWD. Viskas, įskaitant kelionės tikslą, mūsų bandomasis automobilis kainavo 37 450 USD ir jame nebuvo 3rd– sėdynės eilėje.

Daugiau krosoverių

Dizainas

Kaip ir dauguma VW gaminių, „Tiguan“ iš išorės atrodo kaip prabangi transporto priemonė. Mums patinka paprastos raukšlės linijos ir apskritai santūrus apdailos naudojimas. Taip pat matome, kad SE R-Line Black modelio standartinėje komplektacijoje pateikiami juodi ratai puikiai kontrastuoja su papildomai kainuojančiais raudonais dažais.

Kabina yra vienodai elegantiška, vengiant akivaizdžių medžio ir chromo gabalėlių, kad būtų galima naudoti subtilesnes, bet vis tiek aukštos kokybės medžiagas. Surinkimo kokybė taip pat atrodo aukščiausia. Bendras jausmas viduje ir išorėje yra elegantiškas, aiškus ir efektyvus.

Ryšys

Jutiklinio ekrano klaida, Bluetooth gedimas
2024 Volkswagen SE R-Line Black

Salono valdikliai taip pat atrodo švariai, nors pastebėjome, kad „Tiguan“ jutikliniu ekranu valdomos informacijos ir pramogų sąrankos valdymas yra ne toks paprastas nei kitų mažų krosoverių sistemos, nes veikimas ne visada akivaizdus, ​​o ekranas gali lėtai reaguoti į įvestis. „Bluetooth“ telefono ryšiai taip pat buvo silpni, nes sistema ne kartą pranešdavo, kad šio autoriaus telefono nėra arti automobilio, nepaisant to, kad telefonas iš tikrųjų buvo automobilyje. Norint ištaisyti šią situaciją, kartais tekdavo ištrinti telefoną iš „Tiguan“ atminties ir vėl prisijungti. Šis penkių minučių procesas yra varginantis kartoti kelis kartus per savaitę. Nepaisant „Bluetooth“ problemų, standartinė, be prekės ženklo garso sistema buvo ypač kokybiška ir įspūdinga už tokį kainų lygį.

2023 m. Toyota Crown Platinum: bandomasis važiavimas

Kambarys ir komfortas

2024 Volkswagen SE R-Line juoda, galinė sėdynė
2024 Volkswagen SE R-Line Black

„Tiguan“ užima daug vietos priekinėje eilėje ir geriau nei pakankamai 2nd– eilės kambarys. Be to, šis didelis ir aukštas redaktorius pastebėjo, kad „Tiguan“ priekinė sėdynių eilė yra ypač patogi.

Važiavimas, valdymas ir našumas

Kelyje „Tiguan“ daro didžiulį įspūdį ir sužavės bet kurį vairuotoją, kuris vis dar prisimena, kaip jautėsi VW. Nors 184 arklio galių variklis yra ne ką daugiau nei pakankamas, „Tiguan“ gali pasigirti sportišku, jautriu vairavimu, tvirtais, raminančiais stabdžiais ir tokiu valdymu posūkiuose, kuris šiuolaikiniuose krosoveriuose yra retas. Be to, „Tiguan“ važiuoja gerai. Nors pakaba sureguliuota taip, kad būtų tvirta, dėl gerai valdomo VW pozicijos greitkelyje jis yra puikus tolimųjų reisų kompanionas. Salone taip pat paprastai tylu, nors galbūt ne taip, kaip kitų šios klasės krosoverių.

Atliekant bandymus, kurie buvo palankesni vairavimui mieste, mūsų bandomasis „Tiguan“ vidutinis svoris buvo šiek tiek didesnis nei 26 mpg, o EPA bendrą įvertinimą pralenkė 2. Be to, „Tiguan“ puikiai veikia su žemesnės kainos įprastos klasės benzinu.

Apžvalga ir santrauka

Elektroninės bugaboos mus nuvilia, nes norime pamilti šį krosoverį. Jis yra lieknas ir protingas, smagus vairuoti ir apskritai praktiškas. Mums patiko vairuoti „Tiguan“, nors neprieštarautume, kad būtų daugiau galios, ir tikrai būtume dėkingi, jei mūsų telefonai liktų prijungti prie automobilio.

Vis dėlto, mūsų nuomone, „privalumai“ nusveria „minusus“, todėl rekomenduojame įtraukti „Tiguan“ į trumpąjį bandomojo važiavimo sąrašą.

2023 m. „Nissan Ariya Platinum+“: bandomasis važiavimas

Profilis, Kings Red
2024 Volkswagen SE R-Line Black

Klausykite „Car Stuff“ podcast'o

Stebėkite Tomą „Twitter“.

2024 m. Volkswagen SE R-Line juodos nuotraukos

Norėdami padidinti nuotraukas, spustelėkite žemiau

2025 Subaru Forester: Pirmasis sukimasis

Vartotojo vadovo automobilių daiktų podcast'o 224 serija: Elektromobilio nuoma, Virdžinija atsitraukia, kodėl įkrovimo infrastruktūros programa juda taip lėtai

Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -