Pirmadienis, 27 gegužės, 2024
PradžiaReceptai25 geriausių Margaritos receptų, kuriuos galima pasigaminti namuose – virėjų pora

25 geriausių Margaritos receptų, kuriuos galima pasigaminti namuose – virėjų pora


Pasinerkite į mūsų geriausių kolekciją Margaritos receptai pasigaminti namuose su klasikiniais, šaldytais ir vaisiniais variantais – visa tai skaniai paprasta! Sužinokite apie klasikinio recepto ingredientus ir santykį bei populiarius šio gėrimo rifus.

Margaritos receptai: margarita stiklinėje su rausva jūros druska.

Traški, aštri ir sūri margarita yra viena iš į populiariausi visų laikų kokteiliai. Kaip du kokteilių ekspertai, Alex ir aš gaminome klasikinį margaritos receptą daugiau kartų, nei galime suskaičiuoti – ir beveik kiekvieną variantą!

Čia mes peržiūrėjome savo kokteilių receptų biblioteką, kad rastume geriausius Margaritos receptai galite pasigaminti namuose! Kadangi esame puristai, rekomenduojame pradėti nuo klasikinės paprastos margaritos. Tada išbandykite visas skirtingas rūšis: šaldytą, mezkalinį, itališką, aštrų, braškinį, mangų, ananasą ir kt. Yra tiek daug būdų, kaip pakeisti šį populiarų tekilos kokteilį: ir mes esame čia dėl jų visų!

O dabar… mūsų geriausi margaritos receptai, kuriuos galite pasigaminti namuose!

🍹Norite recepto vakarėliui? Išbandykite margaritos ąsotį!

Dar keli linksmi margaritos receptai

Negalėjome susiaurinti! Išbandykite šiuos skaniai smagius margaritos receptus ir skonius:

Norite sumaišyti margaritas alkoholio pagrindu? Štai keli margaritos receptai su pasukimu:

Geriausia tekila margaritai

Kokia tekila geriausia margaritai? Kokteilis yra tiek pat geras, kiek ir vartojamas alkoholis. Štai keletas patarimų:

 • Bet kokia vidutinės kainos tekila labai skani margaritoje. Ieškokite 750 ml butelių nuo 22 iki 35 USD.
 • „Tequila Blanco“ idealiai tinka prie margaritų. Jis turi tiesioginį agavų skonį ir aštrų skonį. Kai kurie mūsų rekomenduojami prekių ženklai yra Espolon Blanco, El Tesoro Blanco, Patrón Silver ir Casamigos.
 • Tekila reposado (sendinta) sudaro lygią, rafinuotą margaritą. Tekila reposado brandinama 2–12 mėnesių ąžuolo statinėse (ispaniškai reposado reiškia „pailsėjęs“). Jis turi švelnų skonį ir ąžuolo, vanilės ir karamelės natas. Kai kurie mums patinkantys prekės ženklai apima Casamigos, Milagro Reposado ir Suerte Reposado.
Tekila

Margaritos ingredientai ir santykis

Kalbant apie margaritos receptus, nėra nieko geriau už klasikinę margaritą! Tai aitrokas, tinkamas tekilos kąsnelis ir Cointreau apelsinų kvapas. Daugelis batonėlių ir mišinių apkrauna cukrų, tačiau tai toli nuo klasikinio kokteilio recepto. Klasikinės margaritos receptas yra toks:

 • 1 ½ uncijos tekilos
 • 1 uncija Cointreau
 • ¾ uncijos laimo sulčių

Patarimas: Kai kuriems žmonėms patinka margaritos santykis, kuris yra 3, 2, 1: 3 dalys tekilos, 2 dalys apelsinų likerio ir 1 dalis laimo. Aleksas ir man patinka mūsų margaritai pyrago pusėje, todėl naudojame aukščiau pateiktą santykį. Nedvejodami eksperimentuokite ir raskite jums tinkamą santykį!

Kaip pasidaryti margaritą namuose: žingsnis po žingsnio

Kai turėsite ingredientus, laikas maišyti gėrimą! Štai kaip pasigaminti margaritą namuose:

 1. 1 žingsnis: apibarstykite stiklinę druska. Druska sustiprina saldžiarūgštį gėrimo skonį!
 2. 2 žingsnis: Tekilą, Cointreau ir laimo sultis sudėkite į kokteilių plaktuvą su 4 ledo kubeliais ir suplakite, kol atvės.
 3. 3 veiksmas: Margaritą nukoškite į stiklinę ir, jei patieksite ant uolų, įdėkite ledo. Margarita dažnai patiekiama mažoje arba senamadiškoje taurėje, tačiau, žinoma, galite naudoti ir klasikinę margarita taurę.
Margaritos druska

Kaip pasidaryti druskos apvadą

Druskos apvadas yra esminis prie šių margaritų receptų. Druska sustiprina gėrimo skonį ir suteikia jam klasikinę išvaizdą. Išbandykite mūsų margaritos druską, kad gautumėte spalvingą nuojautą su laimo ir apelsinų žievelėmis! Štai kaip pasidaryti druskos apvadą:

 • Skleiskite ant lėkštės: Ant lėkštės lygiu sluoksniu paskleiskite košerinę druską, dribsnius jūros druską arba margaritos druską.
 • Sudrėkinkite stiklą kalkėmis: Paimkite laimo pleištą ir viduryje išpjaukite įpjovą: tada pastumkite jį aplink stiklinės kraštą.
 • Apsukite tik išorinį kraštą: Pakreipkite stiklinę taip, kad tik išorinis kraštas patektų į druską. Tada į kriauklę iškratykite likusią druską.

Išbandykite skaidrų ledą, kad atrodytumėte kaip profesionalas!

❄️ Norite profesionalios išvaizdos savo margaritos receptams? Įdėkite skaidraus ledo! Gėrimas atrodys lyg iš madingo baro, bet nesunkiai pasigaminsite ir savo namuose. Viskas, ko jums reikia, yra nedidelis aušintuvas ir 24 val. Eikite į „Kaip pasidaryti skaidrų ledą“.

Spausdinti

laikrodis laikrodžio piktogramąstalo įrankiai stalo įrankių piktogramavėliava vėliavos piktogramaaplanką aplanko piktogramąinstagramas instagram piktogramapinterest pinterest piktogramaFacebook facebook piktogramaspausdinti spausdinimo piktogramakvadratai kvadratų piktogramaširdies širdies piktogramaširdis tvirta širdies tvirta piktograma

apibūdinimas

Pasinerkite į mūsų naminių margaritų receptų kolekciją, kurioje yra klasikinių, šaldytų ir vaisių variantų – visa tai lengva pasigaminti namuose! Sužinokite apie klasikinio recepto ingredientus ir santykį bei populiarius šio gėrimo rifus.


 • 1 ½ uncijos* tekila blanco arba reposado
 • 1 uncija Cointreau (arba triguba sek.)
 • ¾ uncijos šviežių laimo sulčių
 • Košerinė druska arba dribsniai jūros druska apvadui
 • Garnyrui: laimo skiltelė


 1. Iškirpkite įpjovą kalkių pleište, tada perbraukite kalkėmis aplink stiklinės kraštą. Pamerkite kraštelio kraštą į lėkštę su dribsniais jūros druska (arba norėdami atrodyti šventiškai, naudokite mūsų Margaritos druską).
 2. Sudėkite visus ingredientus į kokteilių plaktuvą su 4 ledo kubeliais ir suplakite, kol atvės.
 3. Nukoškite margaritą į stiklinę su pasūdytu kraštu. Užpildykite stiklinę ledu ir patiekite.

Pastabos

Norėdami konvertuoti į šaukštus, 1 uncija = 2 šaukštai.

Margaritos ąsotiui (8 porcijos): Į ąsotį įdėkite 1 ½ puodelio tekilos, 1 puodelį Cointreau arba Triple Sec ir ¾ puodelio laimo sulčių. Įdėkite 3 saujas ledo ir maišykite, kol atvės. Supilkite į paruoštas stiklines.

 • Kategorija: Kokteiliai
 • Metodas: Sukratytas
 • Virtuvė: meksikiečių
 • Dieta: Veganas

Raktiniai žodžiai: Margaritos receptai, Margaritos receptas, Kaip pasigaminti margaritas namuoseSource link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Video kasečių perrašymas - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita