Trečiadienis, 12 birželio, 2024
PradžiaHoroskopai42 serija – pilnatis Skorpione: gilus, intensyvus ir emocingas

42 serija – pilnatis Skorpione: gilus, intensyvus ir emocingas


Ši pilnatis Skorpione atneš itin emocingą, itin vandeningą atmosferą, taip pat intensyvias emocijas ir jausmus.

Praeities įvykių tyrinėjimas ir tai, kaip būti ištikimam sau, bus temos, kurias reikia ištirti per šią introspekcinę pilnatį.

Prisijunkite prie mano būsimo internetinio seminaro apie planetas valdžioje – mano pirmojo seminaro šioje serijoje, kuriame pagrindinis dėmesys bus skiriamas esminiams planetų orumams ir ženklais pagrįstoms sąlygoms.

Spustelėkite norėdami sužinoti daugiau arba užsiregistruoti:

https://www.kellysastrology.com/product/planets-in-rulership/

RODYTI UŽRAŠUS

Ep 42 Pilnatis Skorpione

Sveiki sugrįžę į kitą Kelly's Astrology podcast laidą. Jei jums patinka laida, spauskite like, prenumeruokite arba sekite visur, kur klausotės.

Šiandienos laidoje pažvelgsiu į kai kurias savaitės, prasidėsiančios balandžio 20 d., astrologijas.

Šią savaitę atkeliaus Mėnulio pilnatis, kuri bus Skorpiono ženkle. Pilnatis bus antradienį arba trečiadienį, priklausomai nuo to, kur esate. Jei dangus bus giedras, antradienio naktį Mėnulis atrodys didelis ir šviesus. Ši pilnatis yra 4 Skorpiono laipsnių kampu.

Tai itin emocinga ir vandeninga pilnaties rūšis, todėl tikėkitės intensyvių emocijų ir gilių jausmų.

Skorpionas yra paslaptingiausias vandens ženklas, kuriame viskas jaučiama, bet laikoma privačia ir kur dažnai svarbu strategija, problemų sprendimas ir paslėptų motyvų išsiaiškinimas.

Galbūt dabar atkreipsite dėmesį į kai kuriuos pažeidžiamiausius ar skausmingiausius prisiminimus – iš dalies siekiant padėti jums geriau suprasti, kaip jūsų praeitis suformavo asmenį, kuriuo esate dabar. Skorpionas yra vienintelis Marso valdomas vandens ženklas, todėl jis gali atspindėti jausmus, kurie gali sukelti pyktį, pyktį, susijaudinimą ir nusivylimą. Jei jaučiate bet kurią iš šių stiprių emocijų, ypač jei jos yra susijusios su neišspręstu praeities įvykiu, šią savaitę galite grįžti laiku atgal ir susitvarkyti su nebaigtais reikalais.

Prieš pradėdamas išsamiau išardyti pilnatį Skorpione, noriu papasakoti apie būsimą internetinį seminarą, kuriame kalbama apie planetas valdžioje. Šis internetinis seminaras bus pirmasis iš serijos, kurioje supažindinsiu su kai kuriomis esminėmis planetos orumu ir ženklais pagrįstomis sąlygomis. Gegužės 4 d. nagrinėsiu klausimą, kas tokio gero valdančioje planetoje – kaip dirbti su šiomis planetomis, ir kalbėsiu apie tai, kada valdoma planeta gali neatitikti jūsų lūkesčių. Galite sužinoti daugiau arba užsiregistruoti mano svetainėje www.kellysastrology.com

Taigi ši pilnatis Skorpione yra kupina jausmų ir gali suaktyvinti daugybę emocijų, kai kurios gali būti motyvuojančios, o kitos – nepatogios. Gali būti svarbu švelniai rūpintis savo siela arba skirti laiko pripažinti praeities tiesą.

Šioms vandeningoms, emocingoms temoms papildomai pabrėžiama tai, kad Marsas, Pilnaties valdovas Skorpione, bus Žuvyse, netoli Neptūno.

Taigi galite patirti jausmų antplūdį arba būti priblokšti dėl to, kaip esate palietę, nes kasdieniniai įvykiai jus gali paveikti labiau nei įprastai.

Marso artumas Neptūnui atneša jautrią, intuityvią savybę, pavyzdžiui, jūs galite žinoti daugiau nei savo nuotaiką ar jausmus, arba galite jausti empatiją kitų kančioms. Tokiame bendrame jausme, bendrame skausme yra daug užuojautos.

Taigi pagrindinis elementas, akcentuojamas šios pilnaties metu, yra vanduo, kuris verčia galvoti apie gydymą ir jausmą. Jei kas nors jus trikdo, jums gali tekti pasinerti ir pajusti visus jausmus, kuriuos jaučiate dėl situacijos. Yra didžiulis potencialas išgydyti, išlaisvinti ir išvalyti prisiminimus, senus įvykius ar praeities skausmą, kuris tapo perpildytas arba gali jus sulaikyti.

Žvelgiant į Mėnulio pilnaties laipsnį, esant 4 Skorpiono laipsniams, jis panašus į Plutono kvadratą ties 2 Vandenio laipsniais. Šis Pilnaties kvadratas Plutonui gali atskleisti naują galios dinamiką arba pabrėžti poreikį keisti ilgo bėgimo modelius ir lūkesčius kitų atžvilgiu.

Per savo ryšį su Plutonu šis pilnatis gali pabrėžti mūšį, kuris nusipelno jūsų dėmesio ir pastangų, arba galite taip supykti dėl kažko, dėl ko nuspręsite imtis veiksmų. Šis pilnatis turi užsispyrusį ir ryžtingą pranašumą, kuris gali padėti jums pasirinkti iššūkį ar tikslą ir skirti tam daug pastangų.

Kadangi Skorpione pilnatis būna anksti, praėjus maždaug 48 valandoms po Mėnulio pilnaties Mėnulis ir toliau judės per Skorpiono ženklą. Skorpionas yra Mėnulio vieta rudenį, o įvykiai, išgyvenimai ar bendra jūsų nuotaika gali būti šiek tiek svyruojanti ir neapibrėžta arba apskritai pakilti ore. Galite tyrinėti klausimus, o ne gauti atsakymus.

Be to, aplink šį Mėnulio pilnatį vyrauja vangumas ir spūstys, atsižvelgiant į tai, kad vanduo ir Marso valdovas yra netoli Neptūno. Savaitės viduryje kelioms dienoms galite į kažką įklimpti.

Tikėtis poslinkio vėlai ketvirtadienį ir artėjant penktadieniui – tai bus tada, kai Mėnulis pereis į Šaulio ženklą IR Merkurijus baigs savo retrogradą. Gali atrodyti, kad viskas bus aiškiau, arba galite susieti su viltimi, trūkstama informacija ar nauja galimybe, kuri padės susikoncentruoti į ateitį.

Ši pilnatis Skorpione gali patraukti jus į tamsą, kad galėtumėte iš naujo išnagrinėti paslėptus dalykus ar atstumtus jausmus. Nors patirtis gali būti ne maloni, poslinkis ir atsipalaidavimas, kurį galite sukurti sulėtindami, įsigilindami ar susitvarkydami su praeitimi, gali būti to verti.

Labai ačiū, kad prisijungėte prie manęs! Kitą savaitę grįšiu ir pasidalinsiu daugiau. Tuo tarpu, jei norite dar daugiau astrologijos, užsukite į mano svetainę www.kellysastrology.com

Rūpinkitės visaisSource link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita