Penktadienis, 19 liepos, 2024
PradžiaHoroskopai49 serija – Marsas Jautyje / Marso aikštė Plutonas: Taika ir vienybė;...

49 serija – Marsas Jautyje / Marso aikštė Plutonas: Taika ir vienybė; Galia ir valdymas


Kai Marsas persikelia į Jautį, galime susidurti su asmeniniais ir partnerystės reikalais ir bandyti rasti paguodą tarp jų. Marsas Jautyje yra tarsi karys, sulaikomas nuo mūšio, kuris leidžia šilumai atvėsti. Marsas kenkia Jaučiui, o tai gali pabrėžti nenuoseklios motyvacijos laikotarpius, bet taip pat skatina orientaciją į taiką, vienybę ir bendrą pagrindą.

Marso aikštė Plutonas vėliau šią savaitę akcentuos galios ir valdymo temas. Kenksmingas Marsas gali būti stiprus advokatas tiems, kurie gali būti bejėgiai.

Kitas Kelly kursas „Kaip interpretuoti savo tranzitą: gyvenimo pokyčių laikas“ vyksta dabar. Pirmieji tiesioginiai klausimai ir atsakymai vyksta šią savaitę. Dar yra laiko prisijungti prie šios tiesioginės grupės ir sužinoti viską apie pagrindinius tranzitus ir kaip juos interpretuoti. Norėdami gauti daugiau informacijos, spustelėkite čia.

https://www.kellysastrology.com/product/timing-trends-with-transits/Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -