Ketvirtadienis, 25 liepos, 2024
PradžiaAUTOAntrąjį sezoną „Žalgirio“ arenos baseine – pokyčiai ir naujovės

Antrąjį sezoną „Žalgirio“ arenos baseine – pokyčiai ir naujovės

Rugsėjo 8-ąją „Žalgirio“ arenos baseine praūžė 1-ojo gimtadienio šventė: lankytojus džiugino ryškiaspalviai balionai, specialios nuolaidos bilietams ir maistui baseino kavinėje, o nuolatiniai nariai buvo kviečiami dalyvauti gimtadienio loterijoje.

Pirmieji „Žalgirio“ arenos baseino ir „Žalgirio“ plaukimo akademijos metai buvo išties sėkmingi: daugybė lankytojų iš Kauno ir kitų Lietuvos miestų, pilnos besimokančių plaukti grupės, suorganizuotos net ketverios didelio masto plaukimo varžybos ir pirmą kartą surengta vaikų vasaros stovykla, surinkusi net 32 grupes ir pritraukusi per 600 vaikų.

Antraisiais metais sustoti neketinama, priešingai, užsibrėžta siekti dar didesnių tikslų. Po vasarą vykusios trumpos pertraukos startuojama su daugybe pokyčių ir naujovių įvairiose baseino veiklos srityse.

Naujos baseino narystės

Į naują sezoną žengiama su atnaujintais bilietų ir narysčių pasiūlymais. Dabar klientai gali rinktis vienkartinius bilietus (vaikams, suaugusiesiems ir šeimoms su vienu (2+1) ir dviem vaikais (2+2), kartines (12 k. / 3 mėn. ir 24 k. / 3 mėn.) arba mėnesines narystes.

Eitvydo Kinaičio nuotr. 

Viena didžiausių naujienų – bendro naudojimo kartinė narystė, kuria galima dalytis su šeima ar draugais. Taip pat atsirado ilgai laukta mėnesinė periodinio mokėjimo narystė, kurios savininkai galės lankytis „Žalgirio“ arenos baseine neribotai – visomis dienomis, visu laiku. Šių narysčių kiekis limituotas – 500 vnt., tad norintys ją įsigyti raginami ilgai nedelsti (kol kas įsigyti galima tik baseino kasose).

Pateikus galiojantį studento, senjoro ar neįgaliojo pažymėjimą, taikoma 20 proc. nuolaida suaugusiojo vienkartiniam bilietui ir asmeninėms kartinėms narystėms, o vaikams (5–17 metų) taikoma 50 proc. nuolaida 12 k. / 3 mėn. asmeninėms narystėms.

Susipažinti su atsinaujinusiais baseino bilietų ir narysčių pasiūlymais galima čia.  

Savitarnos kasa ir įėjimas su piršto atspaudu

Jau šią savaitę baseino registratūroje klientus pasitiks savitarnos kasa, kurioje lankytojai galės greitai ir patogiai atsiskaityti už baseino kavinėje pirktą maistą, gėrimus ar kitas paslaugas, taip išvengdami stoviniavimo eilėje.

Artimiausiu metu nuolatiniams lankytojams bus pasiūlyta alternatyva, kuri padės išvengti nereikalingo stovėjimo eilėje ir į baseino patalpas patekti naudojantis biometriniais kūno rodmenimis (piršto atspaudu).

Eitvydo Kinaičio nuotr.

Savarankiškas „Pirties kelias“

Kadangi pirmąjį sezoną „Žalgirio“ arenos baseine organizuotos „Pirties kelio“ edukacijos sulaukė didžiulio susidomėjimo, kartais visi norintys net nesutilpdavo pirtyse, kilo mintis sukurti savarankiško „Pirties kelio“ programą, kuria klientai galės naudotis jiems patogiu metu.

Žinoma, kiekviena pirtis gali būti naudojama atskirai, tačiau didžiausias, visapusis efektas gaunamas sujungus skirtingų pirčių poveikį, tad lankytojai yra kviečiami susikurti savarankišką „Pirties kelią“ pagal nurodytas pirties meistrų rekomendacijas.

„Pirties kelias“ susideda iš dviejų pasikartojančių fazių: aktyvios (buvimas pirtyje) ir pasyvios (poilsis). Abi fazės yra vienodai svarbios, tad jų praleisti negalima. „Pirties kelio“ procedūra gali būti skirstoma į keturis etapus, kurių tikslai ir poveikis yra skirtingi. Rekomenduojama per šiuos etapus eiti nuosekliai. Pereiti visus etapus nebūtina, bet pamėginti tikrai verta – baseino SPA erdvėje yra informacinės lentos su savarankiško „Pirties kelio“ aprašymais.

Dar viena maloni naujiena pirčių mėgėjams – kūno šveitimo (pilingo) procedūros, kurias baseino lankytojai galės savarankiškai atlikti pirtyje „Tepidariumas“ darbo dienomis nuo 17 val. ir savaitgaliais. Prie šios pirties atsirado informacinė lenta su rekomendacijomis, kaip tinkamai atlikti kūno šveitimo procedūrą, o nurodytu laiku šalia jos rasite ir indelių su druskos ir eterinių aliejų mišiniu.

Eitvydo Kinaičio nuotr.

Savarankiško hidromasažo programos

Dar viena šio sezono naujiena – baseino patalpose atsiradusios savarankiško hidromasažo programos.

Hidromasažas – tai masažo metodas, kai naudojant vandens slėgio sroves ir orą masažuojami raumenys ir kiti minkštieji kūno audiniai. Tai gerina kraujotaką, padeda šalinti toksinus, mažina raumenų įtampą, padeda atsipalaiduoti, gerinti emocinę būklę ir kt.

„Esame didžiausias hidroterapijos centras regione, kuriame įrengta daugybė įvairių vandens, oro ir kombinuoto poveikio srovių ir vandens kaskadų. Per pirmuosius veiklos metus pastebėjome, kad žmonėms trūksta informacijos, kaip, kuriai vietai, kiek laiko naudoti vieną ar kitą vandens srovę, kad būtų jaučiama jų nauda sveikatai. Taip ir gimė mintis sukurti savarankiško hidromasažo programas“, – atviravo baseino vadovas Emilis Vaitkaitis.

Nuo šiol „Žalgirio“ arenos baseino lankytojai turės unikalią galimybę vizito metu atlikti savarankišką hidromasažo procedūrą, naudodamiesi čia įkurtomis masažinėmis srovėmis, pagal rekomendacines hidromasažo programas. Jos sukurtos bendradarbiaujant su Lietuvos sporto universiteto doc. dr. Vilma Dudoniene.

Eitvydo Kinaičio nuotr.

Nemokamos plaukimo treniruočių programos

„Vandens procedūros, pirtys, hidromasažai yra gerai, bet didžiausia nauda, kurią žmogus gali gauti baseine, – plaukimas. Jaučiame, kad visuomenėje trūksta bendrinių pamatinių plaukimo žinių, tad vienas iš naujo sezono siekių yra priartinti plaukimo sporto šaką prie specifinių žinių šioje srityje neturinčių klientų. Pirmąjį baseino sezoną siekėme, kad net ir piko metu atėję klientai visada rastų laisvų plaukimo takelių, o šiais metais dovanojame ir turinį, ką tuose plaukimo takeliuose veikti, – savarankiško plaukimo treniruočių programas“, – pasakojo E. Vaitkaitis.

Tai bendras „Žalgirio“ arenos baseino ir „Žalgirio“ plaukimo akademijos projektas, kuriuo siekiama, kad kuo daugiau žmonių atrastų plaukimo naudą ir patobulintų savo plaukimo įgūdžius.

Baseino patalpose atsirado geriamojo vandens stotelė, kurioje klientai galės atkurti savo skysčių balansą ar pripildyti atsineštą gertuvę, pirtyse – įrengti pagalbos mygtukai, drabužinėse – daugiau persirengimo spintelių ir kt.

Eitvydo Kinaičio nuotr.

Skamba įdomiai? Tai dar ne visos naujovės – sezono metu jų bus pristatyta dar daugiau. Atvykite į „Žalgirio“ arenos baseiną ir išbandykite šias naujienas! Bilietų į baseiną galite įsigyti internetu.  

RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -