Šeštadienis, 20 liepos, 2024
PradžiaAUTOAutomobiliai, kurių gamyba buvo per anksti nutraukta: istorija ir nuotraukos | ...

Automobiliai, kurių gamyba buvo per anksti nutraukta: istorija ir nuotraukos | Kasdienis važiavimas


Paskutinis „Chevrolet“ varžtas
2024 m. Chevrolet Bolt EV

Po 11 serijų buvau visiškai užsikabinęs. Spektaklis kas savaitę vis gerėjo. Nauja „Fox“ tiesioginio veiksmo serija Firefly puikavosi dvasia ir nuotykiais Žvaigždžių keliassu Vakarų didžiojo energija ir žmogiškuoju įsitraukimu Ginklų dūmas. Kažkokiu būdu, prodiuseris Jossas Wedonas Buffy vampyrų žudikas šlovės, sukūrė žanrui nepalankią savaitinę dramą, kuri buvo aštri, įtempta, juokinga ir visiškai įtraukianti. Ir Fox jį atšaukė.

Automobiliai, kurių gamyba buvo per anksti nutraukta

Fox net nerodė likusių trijų jau sukurtų laidos epizodų. Atrodo, kad nors žiniasklaidai pasirodymas buvo žavingas, ankstyvieji reitingai buvo ne ten, kur norėjo tinklas, o įmonių vadovai, tikriausiai sunerimę dėl neįtikėtinos laidos prielaidos ir klaidinančio demografinio patrauklumo, metėsi į rankas – kaip ir šou. tampa nuostabus. Turiu omeny, Firefly buvo tikrai geras.

Tai buvo dar 2002 m. Wedonui pavyko atnešti į sidabrinį ekraną pilnametražį filmą („Serenity“, 2005 m.), kuris surišo daug laisvų galų, bet taip pat nužudė mylimą personažą, parsigabendamas namo. būti visi Firefly ketinome gauti.

Automobilių gamintojai tai daro ir su mumis. Yra tragiškų atvejų, kai automobilių modeliai pasiekia savo dizaino ir praktiškumo viršūnę, tačiau be ceremonijų buvo ištraukti iš salono, kai viskas darėsi įdomiai. Po pokalbio, neseniai girdėto per Steve ir Johnnie šou, kuriame man pasisekė būti kas dvi savaites svečiu, šeimininkai gavau iššūkį sudaryti transporto priemonių, kurios buvo nutrauktos, kai tik pradėjo gerėti, sąrašą. Turiu ryžtis šiai užduočiai ir pasidalinti trimis transporto priemonėmis, kurios dar tik gerėjo – arba neseniai buvo gerokai patobulintos – ir netrukus po to sugedo.

Pontiac Fiero

Paskutinis Pontiac Fiero
1988 m. Pontiac Fiero

Jei kada nors automobilis nepateisino jo ažiotažo, tai buvo „Fiero“. 1984 m. pristatytas futuristinis, nebrangus 2 vietų Pontiac priemiestinis / sportinis automobilis su vidutiniu varikliu turėjo uždegti pasaulį. To nepadarė. Prakeiktas dėl svorio problemos (ankstyvieji automobiliai svėrė 2400–2500 svarų), silpna galia (General Motors visur esantis „Iron Duke“ 4 cilindrų variklisir apgailėtinai žemos technologijos pakaba, Fiero „2M4“ (2 durų, vidutinio variklio, 4 cilindrų) atrodė gerai, bet nebuvo nei smagus vairuoti, nei ypač efektyvus kaip priemiesčio transporto priemonė, pastaroji buvo dalis. rinkodaros atributas buvo rinkodaros žaidimo dalis.

Be to, buvo pateikti pirmieji pavyzdžiai, kaip užsiliepsnoti, o tai savininkų nepopuliari problema.

Dabar padėtis vėlesniais metais pagerėjo. Buvo pristatytas V6 variklis ir tinkama 5 greičių mechaninė pavarų dėžė, vietoj 4 greičių, siūlomų 4 cilindrų modeliuose. Šešiukas labai pagerino pramogų faktorių – 7,0 sekundžių intervale spurtavo 0–60 mylių per valandą, o tai buvo įspūdinga devintojo dešimtmečio viduryje.

Tačiau didžioji naujiena buvo 1988 m. Palyginti neapdorota „Fiero“ pakaba (sudaryta iš „Chevrolet Chevette“ ir „Chevrolet Citation“ komponentų) buvo kruopščiai atnaujinta inžinerijos įmonė ir sportinių automobilių gamintojas „Lotus“.kuri tuomet priklausė GM.

Pranešama, kad automobilių žiniasklaidoje daug nušviesta naujoji pakaba pakeitė automobilį ir, kai buvo sumontuotas V6, Fiero pakėlė į teisėtą sportinio automobilio statusą. 1987 m. atliktas dizaino atnaujinimas taip pat padėjo „Fiero“ sužavėti mėgstamas knygas ir gerbėjus.

Deja, ir jūs žinote, kur tai vyksta, Pontiakas atsisakė Fiero po 1988-ųjų modelio metų, kai tik automobilis pradėjo gerėti. Dar labiau slegia, kad Pontiac stengėsi įspausti 190 arklio galių Oldsmobile Quad 4 16 vožtuvų variklio versiją į Fiero variklio skyrių; atnaujinimas, dėl kurio Corvette inžinieriai būtų labai budrūs.

Toyota Avalon

Paskutinė Toyota Avalon
Paskutinė Toyota Avalon

Jei pirmenybę teikiate patogumui ir rafinuotumui, o sportiškumui – labai mažai, „Toyota“ turėjo jums sedaną. Pirmą kartą JAV krantuose pamatytas 1995 m. Avalon sulaukė palankumo prabangus automobilis nenorinčių pereiti prie prabangaus prekės ženklo.

Pastaraisiais metais „Avalon“ su visomis savo modifikacijomis įgijo puikios perpardavimo vertės ir ilgalaikio patikimumo reputaciją. Erdvus sedanas – maklerių pamėgtas – taip pat buvo daugiametis Vartotojo vadovas Best Buy. Tačiau vienas dalykas, kurio Avalon nepasiūlė, ir tai yra kliūtis sėkmingam sniego diržo pardavimui, buvo AWD.

Tai pasikeitė 2021 m. Siūloma tik su 4 cilindrų varikliu, AWD sistema buvo kaip tik šiauriečiams, ieškantiems žiemos saugumo, bet nenorintiems pereiti į krosoverį. Su AWD Avalon tapo beveik tobulu, nors ir šiek tiek nuobodu, keturių keleivių transporto priemone. Ir, kaip jau supratote, buvo nutrauktas praėjus vieneriems metams po to, kai AWD buvo įtrauktas į galimų funkcijų sąrašą. Svarbi pastaba: kol Avalon nebėra, mechaniškai panašus Lexus ES vis dar siūloma. Didelis „Lexus“ sedanas yra viskas, kas buvo „Avalon“, tačiau su gražesniu ir tylesniu salonu bei šiek tiek didesne kaina. Atkreipkite dėmesį, kad Avalon buvo daugiau ar mažiau pakeistas Toyota salonuose labai simpatiska Crown.

Chevrolet Bolt EV ir Bolt EUV

Paskutinis „Chevrolet“ varžtas
2024 m. Chevrolet Bolt EUV

Puiki alternatyva brangiems ir visur prieinamiems Tesla elektros pasiūlymams, „Chevy“ smagus vairuoti subkompaktiškas varžtas parduodamas reikšmingu kiekiu ir pasiūlytas EV skirtas prieinamą prieigos tašką į automobilių pasaulį, kuriame nėra anglies dvideginio.

Nors atšaukimas, susijęs su akumuliatorių gaisrais, sugrąžino Bolt pardavimo programą, „General Motors“ atliko įspūdingą darbą, atšaukdama sugadintas transporto priemones ir prireikus pakeisdama akumuliatorius. Tačiau neatrodė, kad bloga reklama pakenktų „Bolts“ reputacijai, o mažasis elektrinis „Chevy“ įgijo užsitarnautą reputaciją dėl sportiško charakterio ir dolerio vertės. Boltas taip pat sužavėjo iki 260 mylių akumuliatoriaus veikimo nuotoliu, įspūdingu atsižvelgiant į mažo elektromobilio kainą.

Tačiau „Bolt“ buvo mažoje pusėje ir nesusisiekė su pirkėjais, ieškančiais šiek tiek naudingumo savo varikliui be benzino. Įveskite varžtą EUV. Pristatytas kartu su originaliu Bolt, EUV (Electric Utility Vehicle) atnaujinimu. EUV važiavo 3 coliais ilgesne ratų baze, todėl galinėje sėdynėje buvo erdvesnė.

Dabar su a kryžminis serijoje, o bazinės kainos, mažesnės nei 30 000 USD, ir galinčios gauti federalinius mokesčių kreditus, Bolt ir Bolt EUV buvo beveik tobuli pradinio lygio. elektromobiliųir dėl to buvo parduota gana gerai – ir, žinoma, netrukus buvo nutraukta.

Geros naujienos – planuojama, kad „Bolt“ į „Chevrolet“ salonus grįš 2025 m. pabaigoje kaip 2026 m. modelis. Tikimasi, kad pakaitinis varžtas bus toks pat prieinamas ir smagus vairuoti kaip ir originalus.

Klausykite „Car Stuff“ podcast'o

Stebėkite Tomą „Twitter“.

Automobiliai, kurių gamyba per anksti buvo nutraukta Nuotraukos

Norėdami padidinti nuotraukas, spustelėkite žemiau

Peržiūrėkite „Flashback“! 1984 m. Pontiac Fiero

Vartotojų vadovo automobilių daiktų podcast'o 225 serija: „Chevy Equinox EV“, „American Motors“ istorija, naujų nebegaunamų modelių sąrašas

Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -