Ketvirtadienis, 25 liepos, 2024
PradžiaSveikataBiorezonanso terapija-XXI amžiaus sveikatinimo revoliucija

Biorezonanso terapija-XXI amžiaus sveikatinimo revoliucija

Gyvename informacinių technologijų ir beribių galimybių XXI amžiuje. Tačiau progresas turi ir privalumų, ir trūkumų. Spartus pramonės ir transporto sektorių vystymas smarkiai paveikė Žemės aplinką, maistas tapo gerokai nesveikesnis, net pavojingas vartoti, o geriamasis vanduo virto chloro ir kitų priemaišų mišiniu.

Virusai ir bakterijos

Kaip ši ekologinė situacija veikia mūsų sveikatą? Ji priverčia mūsų kūną kasdien kovoti su virusais ir bakterijomis. Net žmogus su stipria imunine sistema nėra apsaugotas nuo į organizmą patekusių bakterijų, virusų, helmintų ar grybelių. Įsivaizduokite, kad jūsų kūnas kiekvieną minutę gali būti namais net 150 įvairių parazitų, kurie kenkia sveikatai apsinuodijimu, slopina imuninę funkciją ir sukelia alergiją.

Užterštas kūnas gali sukelti lėtinį nuovargį, sumažėjusį darbingumą, galvos skausmus ar pasikartojančius peršalimus. Laikui bėgant, žmonės suprato, kad reikia technologijų, galinčių padėti organizmui kovoti su tokiu neigiamu poveikiu. Kaip novatoriška ir sparčiai auganti įmonė, „Axioma Life“ siekia įdiegti aukštųjų technologijų IT produktus, gerinančius žmonių gerovę visame pasaulyje.

Life Balance ir Life Expert prietaisai

Unikali sveikatingumo sistema, sukurta specialiai „Axioma Life“, yra daugiamečių mokslinių tyrimų ir išradimų rezultatas. Sistemą sudaro „Life Balance“ įrenginys ir „Life Expert“ internetinės klinikos kompleksas.

Šiuolaikinis komplekso veikimo metodas buvo sukurtas dar XX amžiaus pradžioje.

1920 m. mokslininkas Royal Raymond Rife išrado pirmąjį pasaulyje ultravioletinį mikroskopą ir mikromanipuliatorių. Pasitelkęs šią sudėtingą aparatūrą, Rife pirmasis pamatė gyvą virusą. Jis kruopščiai nustatė kiekvieno mikrobo individualų spinduliuotės spektrą, naudodamasis spektro savybėmis. Tada jis veikdavo virusą jo paties dažniu, sukeldamas rezonansą. Rezonansas padidindavo osciliacinę spinduliuotę, panašiai kaip dvi vandenyno bangos, sustiprėjančios susiliejusios. Tokiu būdu mokslininkas daugino jų natūralius virpesius, kol jie mirdavo nuo spinduliuotės, tačiau nepažeidžiant aplinkinių audinių. Royal Raymond Rife šį dažnį pavadino „mirtinu virpesių greičiu“.

Šie principai tapo unikalaus komplekso pagrindu – harmonizuojančio įrenginio „Life Balance“ ir greitojo atrankos bei kompleksinio generavimo įrenginio „Life Expert“.

Biorezonanso įrenginys

„Life Balance“ yra nešiojamas sveikatingumo įrenginys, skirtas efektyviai naikinti parazitus, detoksikuoti organizmą ir apsaugoti nuo daugelio ligų. Pasitelkęs elektromagnetines bangas, kurių dažnis sutampa su mikroorganizmų virpesiais, „Life Balance“ veikia patogeninius mikroorganizmus mūsų kūne ir naikina juos sustiprindamas šiuos virpesius.

Svarbiausia, kad šios elektromagnetinės bangos yra visiškai saugios žmogaus organizmui, nes parazitų gyvybinės veiklos dažnis nesutampa su žmogaus gyvybinės veiklos dažniu. „Life Balance“ yra visiškai saugus žmonėms, veikia tik parazitus ir neturi amžiaus apribojimų naudojimui.

Nepamirškite, kad pateikta informacija yra rekomendacinio pobūdžio.

Daugiau informacijos galima rasti perėjus šia nuoroda: BIOREZONANSO TERAPIJOS PRIETAISAI

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -