Penktadienis, 19 liepos, 2024
PradžiaAUTO„Cadillac Lyriq“ greičio paketas: sukimo momentas ore | Kasdienis važiavimas

„Cadillac Lyriq“ greičio paketas: sukimo momentas ore | Kasdienis važiavimas


1200 USD atnaujinimas padidina sukimo momentą, sumažina 0–60 mylių per valandą pagreičio laiką.

Cadillac Lyriq, sportinis režimas
„Cadillac Lyriq“ – „Cadillac Lyriq“ greičio paketas

Techninės pagalbos pasaulyje yra veikiantis spuogas, kuriame sprendimas, kaip sutvarkyti lėtai veikiantį kompiuterį, yra „atsisiųsti daugiau RAM“. Nors toks dalykas jūsų asmeniniam kompiuteriui ar išmaniajam telefonui neįmanomas, automobilių gamintojai naudojasi belaidžiu programinės įrangos atnaujinimais, kad suteiktų elektromobilių savininkams didesnį našumą. „Cadillac“ prisijungia prie tokių, kaip „Mercedes-Benz“ ir „Tesla“, pasiūlydama „Lyriq“ visureigio vairuotojams tokį postūmį „Velocity Package“ dėka.

Daugiau Lyriq naujienų ir apžvalgų

„Cadillac Lyriq“ greičio paketas

Kainos

Cadillac Lyriq Ultium baterija
Cadillac Lyriq Ultium platforma

Už 1200 USD (natūralu, kad pridėjus mokesčius) savininkai gali atsisiųsti naujinimą per informacijos ir pramogų sistemą. Tai padidina turimą elektros variklio sukimo momentą iki 524 svarų pėdų nuo standartinio 450. Arklio galios nesikeičia ir yra 500. Atnaujinti galima modeliuose su visų ratų pavara ir Cadillac tvirtina, kad sumažina automobilio įsibėgėjimo 0–60 mylių per valandą laiką nuo 4,7 sekundės iki 4,4 sekundės.

Prieinamumas

„Velocity“ paketą galima įsigyti jau dabar.

CG sako:

Idėja įsigyti programinės įrangos atnaujinimą, galintį pagerinti transporto priemonės veikimą nereikalaujant specialių žinių ar apsilankymo pardavėjui, yra intriguojanti. Kita vertus, „Cadillac“, „Tesla“ ir kiti iš esmės užrakina funkciją, kurią transporto priemonė jau turi už mokamos sienos. Prieš kelerius metus vaizdo žaidimų įmonės buvo apkaltintos iš esmės tuo pačiu – versdamos klientus mokėti už turinį, kuris jau buvo „diske“. Tikriausiai būtume atlaidesni, jei „Cadillac“ už „Velocity“ paketą imtų tik kelis šimtus dolerių, tačiau 1200 USD yra kietas už tai, ko, lažinamės, dauguma savininkų nepastebės ir nenaudos kasdieniame vairavimo metu.

„Cadillac Lyriq“: geriausias automobilių dizainas (nuotraukos ir įspūdžiai)

„Cadillac Lyric“ greičio paketas
Cadillac Lyriq

Klausykite „Car Stuff“ podcast'o

Stebėkite Tomą „Twitter“.

Cadillac Lyriq nuotraukos

Norėdami padidinti nuotraukas, spustelėkite žemiau

2024 Cadillac Lyriq Luxury: apžvalga, kainos ir specifikacijos

Vartotojų vadovo automobilių daiktų podcast'o 203 serija: „Cadillac Lyriq“ apžvalga, geriausios automobilių naujovės, „Chevrolet Trailblazer“

Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -