Pirmadienis, 27 gegužės, 2024
PradžiaHoroskopaiChirono jungties šiaurinis mazgas Avine – ciklo nutraukimas

Chirono jungties šiaurinis mazgas Avine – ciklo nutraukimas


Chironas yra jungtinis Avino šiaurės mazgas. Tai vienas svarbiausių 2024 m. tranzitų.

Kai lėtai judantys archetipai, tokie kaip išorinės planetos, Kentauro ar Mėnulio mazgai, susitinka kartu, tai visada yra reikšminga vien dėl to, kad tokių tranzitų nebūna labai dažnai.

Chironui reikia 50 metų, kad galėtų skrieti aplink Saulę; mazgai 18 metų. Paskutinį kartą Chironas ir Šiaurės mazgas susitiko 2008 m. Tai buvo gana svarbūs metai mums visiems.

Norėdami suprasti, kokią įtaką mums paveiks šis junginys, pirmiausia pasigilinkime į Chirono ir Šiaurės mazgo prigimtį.

Chironas ir Šiaurės mazgas

Chironas yra mūsų giliausia žaizda, taip pat dovana, kuri atsiranda, kai ši žaizda apkabinama ir alchemizuojama.

Chiron yra viena iš populiariausių su astrologija susijusių paieškų internete; yra kažkas apie Chironą, yra kažkas apie mįslingą sužeisto gydytojo archetipo prigimtį ir gydymo pažadą.

The Mėnulio mazgai yra abstraktūs taškai, kuriuose susikerta Saulės ir Mėnulio keliai, reiškiantys mūsų praeities ir ateities sankirtą – mūsų karminę kelionę.

Pietų mazgas yra labiau tiesiogiai susijęs su mūsų praeities karma; kai kalbame apie karmą rezignuotai, „negaliu šito pakeisti“ fatalistiniu būdu, mes kalbame apie pietinį mazgą.

The Šiaurės mazgasKita vertus, yra galimybė pakeisti savo karmą ir perrašyti savo likimą.
Mėnulio mazgai visą laiką rodomi šeimos dinamikoje, išryškindami modelius, kurie paveldimi iš kartos (ir kaip kai kurie sako, per sielos įsikūnijimus). Jei pietinis mazgas praėjo karmą, kurią reikia paleisti ir transformuoti, šiaurinis mazgas kviečia į jį naują karmą.

Šiaurinis mazgas vis dar susijęs su mūsų karma, nes jis susijęs su mūsų gyvenimo kryptimi. Bet tai yra ta gyvenimo kryptis, kurią galime pakeisti. Kol esame gyvi – nesvarbu, kiek mums metų – vis tiek galime pakeisti savo gyvenimą. Vis dar galime išnaudoti savo žmogiškąjį potencialą.

Chirono jungties šiaurinis mazgas Avine – kodėl tai svarbu

Astrologijos mėgėjai vienodai žavisi Chironu ir Šiaurės mazgu – ir dėl rimtų priežasčių.

Abu archetipai kalba apie mūsų egzistencijos elementus, kurie jaučiasi sunkiai suvokiami, lemtingi ir tuo pačiu labai reikšmingi.

Sakoma, kad Chironas yra „žaizda, kuri niekada neužgyja“. Šiaurės mazgas yra mūsų “gyvenimo tikslas“.

Tai transformuojantys archetipai, kurie giliai formuoja mūsų supratimą apie save ir savo gyvenimo kelią.

Taigi, kai Chironas ir Šiaurės mazgas susitinka, tai yra didelis dalykas, nes turime unikalią galimybę suprasti, kaip mūsų giliausia žaizda – ir šios žaizdos gijimas – susilieja su platesniu mūsų gyvenimo tikslo kontekstu.

„Chirono žaizdą“ vadiname „giliausia žaizda“, nes ją sunku suprasti. Tai subtilu. Tai peržengia sąmoningą atmintį. Daugeliu atvejų tai gali būti atsekta kartomis atgal, slypinti po mūsų sąmonės paviršiumi, tačiau daranti didelę įtaką mūsų gyvenimui ir elgesiui.

Mums reikia naujos, revoliucinės perspektyvos, kad sulaužytume šios gilios Chiron žaizdos sąlygotumą.

Ir būtent tai siūlo Šiaurės mazgas.

Kai Šiaurės mazgas susitinka Chironą, turime unikalią galimybę pažvelgti į šią žaizdą kitu kampu ir perrašyti savo karminius modelius. Šį kartą tikrai galime nutraukti ciklą.

Egzistencijos žaizda ir Chirono dilema

Sakoma, kad Chironas yra mūsų giliausia žaizda, bet kartu ir didžiausia dovana.

Mūsų giliausia žaizda, nes ji kyla iš mūsų psichikos gelmių.

Mūsų didžiausia dovana – nes gilios žaizdos išgydymas palieka tam tikrą palikimą, kuris pranoksta individualias kančias ir tampa kelrode šviesa ateinančioms kartoms.

Chirono žaizda – kaip žinome iš Chirono mito, bet ir iš patirtinio stebėjimo – pirmiausia yra susijusi su atsisakymas ir atmetimas. Chironas gimė pusiau žmogumi, pusiau arkliu. Pasibjaurėję jo išvaizda, tėvai jį palieka.

Bet jei pasigilinsime, suprasime tikrąją šio atmetimo priežastį.

Kronosas (Saturnas), jo tėvas, pavertė arkliu, kad suviliotų Filyrą (jauną mergaitę).

Taigi genofondo rezultatas buvo Chironas; mes paveldime 50% genų iš savo tėvo ir 50% iš savo motinos, taip pat ir Chironas, todėl gimė pusiau arklys, pusiau žmogus.

Taigi Kronosas ir Philyra neatstūmė Chirono vien todėl, kad jis buvo „bjaurus“ – jie jį atstūmė, nes jis priminė jiems apie save.

Galime net pasakyti, kad jie neatstūmė Chirono; jie atstūmė save; tiksliau, jie atmetė savo genetinį palikimą, kaip gyvą jų bendros esmės potencialą.

Kai žmonės nėra patenkinti savimi ar vieta, kurioje yra savo gyvenime, jie nesąmoningai atmes viską, ką sukuria, arba ras trūkumų.

Jei šis nepasitenkinimas per daug kompensuojamas, naujagimis tampa tėvų siekių konteineriu. „Aš netikiu, kad galiu įgyvendinti savo svajones, todėl projektuoju jas tau, mano vaike, kad išsipildytum vietoj manęs.

Vaikas tampa tėvų siekių, neišsipildžiusių troškimų, praleisto potencialo ir neišspręstų traumų indu.

Tėvai gali nesąmoningai kurti scenarijus, kurie nebūtinai leidžia spontaniškai išreikšti vaiko unikalias dovanas ir individualumą dėl to, kad mato vaiką kaip „mažąjį aš“, arba, siekdami suteikti vaikui geriausias įmanomas galimybes. . “Visada norėjau būti muzikante, todėl vaiką vesiu į fortepijono pamokas“.

Nors mūsų palikimo perdavimas yra natūralus polinkis, šis vadovaujamas kelias gali netyčia užgniaužti vaiko savęs atradimą ir autentišką raišką.
Tačiau ši „vadovaujama sistema“ yra vertinga, nes ji suteikia pagrindą, kuriuo remdamasis vaikas gali tyrinėti savo pomėgius ir talentus, suteikdamas krypties ir tikslo pojūtį.

Ir būtent ši dinamika (darbas su protėvių palikimu prieš kovą) skatina individą augti ir realizuoti save.

Tai Chirono egzistencinė dilema, kuri inicijuoja savęs atradimo siekį. Chiron žaizda yra supakuota su mūsų egzistavimu. Tai dalis buvimo žmogumi.

Kartais jaučiame pasipiktinimą savo tėvams ir visuomenei. „Tu padarei mane tokį, tai tavo kaltė“.

Bet mes pamirštame, kad taip veikia gyvenimas. Mes esame biologinės būtybės. Mes turime DNR – ir DNR sukurta perduoti ne tik biologinius bruožus, bet ir emocinį bei psichologinį palikimą.

Kartų traumos turi sidabrinį pamušalą. Jei mūsų protėviai patyrė trauminį įvykį ir tada susilaukė vaikų, tai reiškia, kad jie išgyveno; jie „pavyko“ – ir perdavė mums tą atsparumą bei išlikimo instinktą.

Pyktis ant savo tėvų, visuomenės ar Dievo – tai kaip pykti ant fizikos, biologijos ar gamtos.

Tai nereiškia, kad jie būtų atleisti nuo skriaudų arba „atleisti“ be tinkamo apdorojimo. Chirono darbas nėra susijęs su „paleidimu“ – jei „paleisti“ reiškia nepaisyti, neigti ar trinti po kilimu žaizdas ir traumas, kurias reikia pripažinti ir išgydyti.

„Chirono darbas“ yra darbas mūsų žmogiškumo rėmuose – su jo grožiu ir apribojimais. Priimdami ir integruodami savo protėvių palikimą, mes peržengiame vien egzistenciją, kad rastume savo visumą ir galiausiai atskleistume savo unikalią dovaną.

Chirono jungties šiaurinis mazgas Avine – kas aš esu?

Chirono ir Šiaurės mazgo jungtis vyksta Avine, 1-ajame zodiako ženkle. Avinas yra mūsų tapatybė.
Chirono jungties Šiaurės mazgas Avine paprašys mūsų atsakyti į kai kuriuos labai svarbius klausimus:

Kas aš esu? Kas aš esu atimtas nuo sąlygų, šeimos istorijos ir lūkesčių?

Kas verčia mane jaustis GYVU? Kas uždega mano aistrą ir verčia bendrauti su mane supančiu pasauliu?

Avinas yra GYVYBĖS energija, ta sėkla, kuriai reikia tik užsidegimo kibirkšties, kad ji išsisklaidytų. Susisiekite su ta kibirkštimi, su ta pirmykšte energija, kuri pajudina viską – nuo ​​Didžiojo sprogimo iki pirmojo įkvėpimo.
Tu gyvas.

Jūs esate čia dėl priežasties, ir niekada nevėlu priimti savo tikslą ir pakeisti pasaulį.

Chirono jungties šiaurinis mazgas Avine – ciklo nutraukimas

Mes esame susiję su savo šeima per genus ir bendrą patirtį. Yra nenutrūkstamas ryšys. Kad įvyktų gilus išgijimas ir asmeninis augimas, tam tikru momentu turime suprasti, kaip šie šeimos mazgai suformavo mūsų tapatybę.

Sudėtingos traumos, PTSD, fobijos ir neišspręsti emociniai modeliai – visa tai kyla iš neišsakytų palikimų, perduodamų iš kartos į kartą. Didelė tikimybė, kad jei negalite suprasti, kas yra „negerai“ jūsų gyvenime, kažkas yra paveldėta.

Pažvelkite į savo šeimos istoriją. Ar matote pasikartojančias temas? Priklausomybės? Santykių modeliai?

Galbūt jūsų tėvai, seneliai ar proseneliai neturėjo galimybės visko apdoroti. Kas neapdorota, perduodama.

Jūsų istorija suformavo jus, bet neapibrėžia jūsų. Galite nutraukti ciklą. Galite perrašyti scenarijų.

Atkreipkite dėmesį į visas įžvalgas ir atsisiuntimus, kuriuos gausite per ateinančias savaites.

Nors nieko konkretaus iš karto gali neįvykti, tranzitas pažadins kažką jūsų viduje, kas taps akivaizdu kovo pabaigoje–balandžio mėn., kai turėsime Avino žvaigždę, įskaitant Užtemimo jungtį Chiron.

Chiron konjunkcinis Šiaurės mazgas Avine yra jūsų galimybė susigrąžinti savo tapatybę ir pakeisti savo giminės trajektoriją. Tai jūsų unikali galimybė išsivaduoti iš paveldėtų modelių ir sukurti naują pasakojimą sau ir ateities kartoms.

Prenumeruokite Astro Butterfly savaitinį informacinį biuletenį

Jei norite neatsilikti nuo būsimų tranzitų, užsiprenumeruokite savaitinį Astro Butterfly naujienlaiškį.

Prisijunkite prie kitų daugiau nei 49 000 prenumeratorių:Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Video kasečių perrašymas - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita