Pirmadienis, 27 gegužės, 2024
PradžiaHoroskopaiPilnatis Mergelėje – Persefonės pagrobimas

Pilnatis Mergelėje – Persefonės pagrobimas


2024 m. vasario 24 d. turime a Pilnatis 5° Mergelės.

Pilnatis yra priešais Saturną ir Merkurijų Žuvyse, o Jupiterį – Tauro trijulę. Mėnulio pilnatis Mergelėje yra galimybė ištirti mūsų ribojančius įsitikinimus apie vaidmenį, kurį atliekame šiame pasaulyje.

Ar mes tiesiog gimę dirbti, valgyti ir mirti, ar mūsų egzistavimas turi gilesnį tikslą?

Laimei, trigubas į Jupiterį padės mums atlikti praktinius patobulinimus, kad galėtume patirti didesnį savo gyvenimo pilnatvės jausmą.

Mėnulio pilnatis iš esmės yra opozicija, kviečianti integruoti opozicijoje dalyvaujančių ženklų dichotomiją.

Šiuo metu turime Žuvų sezoną. Norėdami visiškai priimti Žuvų darbotvarkę, turime integruoti priešingas Mergelės savybes.

CH349296 Persefonės likimas, 1877 (aliejus ir tempera ant drobės), Crane'as, Walteris (1845-1915); 122,5×267 cm; Privati ​​kolekcija; (add.info.: Požemio karalienė; Pavasario deivė;); Nuotrauka © Christie's Images; Anglų kalba, nepaisoma autorių teisių

Kokia yra Žuvų dienotvarkė? Pasiekti dieviškąją sąmonę. Žuvų tikslas tam tikra prasme yra mūsų gyvenimo tikslas. Kai pakeliame savo individualią sąmonę, mes pakeliame dieviškumo sąmonę.

Tačiau šią dieviškąją 5D misiją galime pasiekti tik tada, kai įkūnysime Mergelę: jei rasime prasmingų, 3D būdų prisidėti. Jei padarysime ką nors, kas daro pasaulį šiek tiek geresnį nei mes jį radome. Jei mes tarnaujame pasauliui.

Pilnatis Mergelėje – tarnystė

Žodis 'paslauga“ dažnai turi neigiamą atspalvį. Tai neskamba taip seksualiai, kaip Liūto dėmesio centre.

Tarnyba dažnai siejama su pareigų našta. Bet ne tai yra tarnystė – bent jau ne Mergelės knygose.

Tarnauti nereiškia būti maloniam, duoti daiktus nemokamai ar vykdyti pareigą nuraminti savo dharmą (arba nesąmoningą kaltės jausmą).

Tarnauti yra natūralus mūsų individualizacijos aspektas.

Atradę savo tikrąją esmę ankstesniame ženkle (Liūtas), tarnystė – arba savo unikalumo pavertimas kažkuo tikslingu – yra natūralus kitas mūsų evoliucijos žingsnis.

Kai sekame natūralią gyvenimo tėkmę, negalime padėti sau, bet savo talentus paversti kažkuo, kuris sukuria kažkokią vertę pasaulyje. Tai Mergelės supergalia: Mergelė tiesiog „žino“, kam kažkas tinka.

Mergelę, kaip ir Dvynius, valdo Merkurijus. Su Mergele mes neturime Dvynių intelektualinio, smegeniško požiūrio. Mergelės žinojimas yra įtvirtintas gamtoje ir materijoje. Jei Dvyniai yra mūsų smegenys, tai Mergelė yra mūsų žarnynas, dar vadinamas „antromis smegenimis“.

Mūsų žarnyne yra trilijonai mikroorganizmų, kurie visi kartu egzistuoja sudėtingoje ekosistemoje, kurių kiekvienas atlieka ypatingą vaidmenį palaikant mūsų sveikatą. Galėtume ekstrapoliuoti ir sakyti, kad tarnauti reiškia žinoti, koks yra mūsų vaidmuo didelėje gyvybės ekosistemoje, ir tada veikti pagal tą vaidmenį.

Mergelės/Žuvų ašis yra tarnystės ašis. Žuvų tarnavimo būdas yra gailestingumas, erdvės užlaikymas ar net individualių poreikių aukojimas dėl didesnio gėrio.

Mergelės tarnystės būdas yra konkretesnis. Mergelė padės praktiškai ir išmatuojamais būdais. Mergelės pagalbos būdas yra toks tobulėjant kažkas materialiai, apčiuopiamai.

Mergelė taip pat siejama su darbu ir derliumi. Dirbdamas Mergelės darbą turėtų jaustis ne kaip sunkus darbas, o labiau kaip derliaus nuėmimas. Jei kažkas atrodo kaip sunkus darbas – jei pykstame tai darydami – greičiausiai tai nėra pagrįsta nuoširdžiu ketinimu tarnauti.

Šešėlinėmis Mergelės savybėmis tampa netikras „paslaugumas“: kritika, kibimas, pasipiktinimas ar intelektualus snobizmas.

Tačiau kaip įkūnyti natūralias Mergelės savybes ir nepasiklysti šešėlinėje išraiškoje?

Mergelė – kitas mūsų individualizavimo proceso žingsnis

Jei kas nors gimsta su Mergelės parašu, tai dar nereiškia, kad jie iš prigimties pasižymi visais Mergelės ženklais. Kita vertus. Jie gimė norėdami sužinoti apie šias savybes ir jas įkūnyti. Tai galioja visiems zodiako ženklams.

„Kūdikis“ Mergelė vis dar yra šiek tiek Liūtas. Kai ženklo savybės vystomos, atsiranda tendencija patekti į ankstesnio ženklo modelius.

Mes žinome, kad Liūtas yra unikali kūrybinė savęs išraiška. Liūtas turi būti matomas ir vertinamas. Taigi, kai bandome būti Mergelė, bet vis tiek esame Liūtas, žinoma, bus tam tikrų iššūkių.

Mano mėgstamiausias pavyzdys yra Mergelės patarlė „Bet aš tik stengiuosi padėti“, kad pateisintų griežtas pastabas, kritiką ar nepageidaujamus atsiliepimus.

Kai sakome „Aš tiesiog bandau padėti“, kad pateisintume kritiką, mes to nedarome tikrai bando padėti. Labiau tikėtina, kad už Mergelės „patarimo“ slypi tam tikras intelektualinis pranašumas, „pažiūrėk, koks aš protingas“ motyvacija, kuri primena mums apie Liūto patvirtinimo poreikį.

Integruota Mergelės energija yra natūraliai naudinga. Iš kur mes tai žinome? Nes ji išsprendžia problemą, o ne ją sukuria. Nes tai kažką pagerina, o ne gadina.

Mergelės energija yra vienas iš labiausiai neįvertintų pažangos ir gerovės varomųjų jėgų.

Mergelės dėka ant mūsų stalų yra žemės ūkis ir maistas. Turime miestus ir kanalizaciją. Turime viešąjį transportą. Turime organizuotas sistemas ir efektyvius procesus.

Mergelėje mes prisijaukiname savo vidinį liūtą savirefleksija ir savimone. Merkurijus (graikų mitologijoje Hermisas), kuris yra Mergelės valdančioji planeta, buvo vienintelė dievybė, kuri galėjo laisvai keliauti tarp požemio ir gyvojo pasaulio.

Mąstymą ir bendravimą, kurie yra Merkurijaus sritys, palengvina savistabos ir refleksijos procesas. Su Merkuriju mes įsisaviname tai, ką suvokiame pojūčiais. Einame į vidų.

Todėl, norėdami panaudoti Mergelės energiją, turime keliauti į savo vidinį požemį, integruodami sąmoningą ir nesąmoningą.

Pilnatis Mergelėje ir Persefonės pagrobimas

Šis procesas atsispindi Persefonės pagrobimo mite, kuris yra Mergelės sąmonės būsenos metafora.

Mitas prasideda nuo Persefonė bando nuskinti narcizo žiedą. Kai ji ištiesia ranką, kad paimtų, staiga atsiveria žemė ir Hadas (Plutonas), požemio dievas, iškyla ant jo vežimo ir ją pagrobia.

Ar tai sutapimas, kad Hadas pagrobia Persefonę būtent tada, kai ji bando nuskinti narcizą? Visai ne.
Ką mums sako ši metafora?

Narcizo gėlė (narcizas – narcizas) yra Liūto ego valdomų savybių simbolis. Liūto energija turi savo paskirtį: žydėti, ryškiai spindėti.

Tačiau yra tokių dalykų kaip gamtos ciklai, gyvenimo ciklai. Niekas nesitęsia amžinai – bent jau ne mūsų 3D materialioje realybėje. Ta gėlė galiausiai duos vaisių. Negalime visą gyvenimą būti Liūtais. Laikas eina toliau. Taip ir gamta. Kaip ir mes.

Ateina laikas, kai mes natūraliai peraugame savo liūtiškumą. O Perspefonės mite tai simbolizuoja Persefonės pagrobimas – būtent tada, kai ji ruošėsi skinti narcizo žiedą. Kažkas panašaus į „Tu jau nebe vaikas“. „Laikas užaugti ir nusileisti į savo vidinį požemį“.

Šį Mergelės / mergelės archetipą galime rasti mituose, pasakose ir tautosakoje. “Miegančioji gražuolė“, pavyzdžiui, yra mūsų sąmonės Mergelės būsenos metafora (su Mergelės poliškumo integracija, Žuvys).

Miegančioji gražuolė eina į požemį – kaip ir Persefonė seka Hadą – susitikti su nesąmoninga. Kai ji pasiruošusi, princas ateina ir pabučiuoja ją pažadindamas. Dabar ji gali pereiti į Svarstyklių sąmonės būseną.

Grįžtant prie Persefonės mito.

Persefonė nuvežama į požemį, kur tampa Hado karaliene. Ten ji valgo keletą granatų sėklų, kurias siūlo Hadas. Valgydamas maistą iš požemio, ji susiejo su ta sfera, neleisdama visam laikui išvykti.

Tuo tarpu jos motina Demetra, apimta sielvarto dėl dukters netekties, nepaiso savo, kaip žemės ūkio deivės, pareigų.

Dzeusas galiausiai įsikiša ir dėl to Persefonė pusę metų praleidžia su mama gyvenimo pasaulyje ir pusę metų požemio pasaulyje su Hadu.

Ši tvarka sukūrė sezonų ciklus.

Mergelė – sąmonės integravimas su nesąmone

Kai Persefonė valgo granatų sėklas, ji negali grįžti į nekalta mergelė, nežinanti apie požemio pasaulį. Psichologiškai tai yra tada, kai ji integruoja savo sąmonę ir nesąmonę.

Su jos nusileidimu į požemį ir alternatyviomis gyvenimo sąlygomis, 2 pasauliai susijungia ir sukuriami 4 metų laikai.

Žemė vėl tampa derlinga, bet sezoniškai, sąmoningai.

Nors mitas vaizduoja sutrikusią Demetrą, nėra jokios nuorodos į tai, kad Persefonė būtų susijaudinusi dėl to, kad buvo Hado karalienė ir 6 mėnesius per metus praleidžia požeminiame pasaulyje.

Ji natūraliai keičia formą (Mergelė yra kintantis Žemės zodiako ženklas) tarp 2 sferų. Tai jai ateina savaime.

Tai jos tikslas, kaip grynos Mergelės energijos pasireiškimas.

Ši pilnatis Mergelės ženkle yra kvietimas apmąstyti Mergelės žingsnį savo individualizacijos procese.
Kur reikia atkurti savo gyvenimo pusiausvyrą ir prisitaikyti prie natūralių metų laikų?

Kurioje savo gyvenimo srityje reikia „baigti“ liūtišką savarankiškumą ir rasti gilesnę savo veiksmų bei indėlio prasmę?

Kaip galite būti naudingi jums natūraliu būdu ir panaudoti jūsų unikalius įgūdžius bei talentus?

Prenumeruokite Astro Butterfly savaitinį informacinį biuletenį

Jei norite neatsilikti nuo būsimų tranzitų, užsiprenumeruokite savaitinį Astro Butterfly naujienlaiškį.

Prisijunkite prie kitų daugiau nei 49 000 prenumeratorių:Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Video kasečių perrašymas - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita