Šeštadienis, 20 liepos, 2024
PradžiaAUTOCOVID automobiliai: naudoti automobiliai ir trūkstamos funkcijos | Kasdienis važiavimas

COVID automobiliai: naudoti automobiliai ir trūkstamos funkcijos | Kasdienis važiavimas


COVID 19
Mikroschema

Ne vienas iš tikrųjų žinojo, ką daryti su COVID uždarymu. Vartotojai ir darbuotojai buvo sutrikę ir patyrė nepatogumų, o aiškių tolesnių veiksmų trūkumas, be abejo, kėlė nerimą, netgi bauginą. Bet kokie buvome panirę į šios dienos įvykius, mažai ką galėjome apie situaciją.

Daugiau COVID-19 naujienų ir komentarų

COVID automobiliai

Apžvalga

Tačiau verslo lyderiai atsidūrė nepavydėtinoje padėtyje, kad galėtų greitai ir greitai priimti didelius sprendimus, kad jų veikla būtų kuo atviresnė ir lengvesnė. O lengvus sprendimus buvo sunku priimti. Restoranai pradėjo reklamuoti pervežimo ir pervežimo galimybes. Didžiosios pramogų kompanijos arba atidėliojo populiariausių filmų išleidimą, arba suskubo pateikti juos per transliacijos paslaugas. Sveikatos klubai, kaip ir pramogų parkai, bent jau kurį laiką uždaromi.

Silverado lango lipdukas
Monroney etiketė 2022 m. Chevrolet Silverado COVID automobiliui

Tačiau automobilių gamintojai turėjo priimti sudėtingus sprendimus ir dauguma lošė neteisingai. Apdairiai darydami prielaidą, kad bent metus ar dvejus (galbūt ilgiau) automobilių pardavimas nukentės, automobilių įmonių vadovai ruošėsi numatomam apimčių mažėjimui mažindami dalių, įskaitant mikroschemas, užsakymus.

Dabar, skirtingai nuo kitų automobilių dalių, pavyzdžiui, padangų ir duslintuvų, yra didžiulė mikroschemų rinka už automobilių pasaulio ribų. Ir nors planetos transporto priemonių gamintojai ėmė nerimauti dėl audros, atsitiko beprotiškas dalykas…

Vartotojai nenustojo pirkti automobilių, bent jau nelabai. Tiesą sakant, prekybos įmonės sustiprino COVID-19 protokolus, sunkiai dirbdamos, kad klientai būtų saugūs. Automobilių pirkėjai niekada nemėgdavo daugiau asmeninio dėmesio, ieškodami naujos transporto priemonės. Bet buvo kita problema…

Skirtingai nuo minėtų duslintuvų ir padangų, kurių gamyba buvo tiesiog sumažinta, mikroschemų paklausa išaugo. Kaip automobilių gamintojai atšaukė mikroschemų užsakymus, kompiuterių gamintojai didino savo pirkimus.

Gatvės scenos iš pandemijos

Mikroschemos trūkumas

Koronavirusas
Koronavirusas

Daugelis žmonių nenumatė, kad iš karto išaugo elektroninės biuro įrangos paklausa, nes darbuotojai ruošėsi dirbti nuotoliniu būdu. Kompiuterių paklausa iš karto išaugo 13 proc., o mobiliųjų telefonų, monitorių ir net „Bluetooth“ garsiakalbių pirkimas atitinkamai išaugo. Visi šie įrenginiai remiasi mikroschemomis.

Taigi, kol automobilių gamintojai suprato, kad automobilių paklausa nesumažės taip smarkiai, kaip buvo tikėtasi iš pradžių, buvo kalbama už visus perteklinius lustų gamybos pajėgumus pasaulyje.

Ir kadangi lustų gamintojai suprato, kad jų gaminių paklausos padidėjimas buvo laikinas, jie nenorėjo skirti kapitalo gamybos plėtrai – tam būtų prireikę mėnesių, jei ne metų, – palikdami automobilių gamintojus nelaimėje.

Jei atkreipėte dėmesį, galite prisiminti, kad važiavote pro atstovybes, kurių aikštelės dažniausiai buvo tuščios. Koks produktas buvo parduodamas labai greitai, todėl naujų automobilių ir sunkvežimių atsargos sumažėjo iki istorinių žemumų. Palaima prekiautojams, nes jiems reikėjo mažai ką daryti derantis dėl kainų, nes buvo pasirengusi paklausa bet kokiam automobiliui, kurį jie galėjo įsigyti iš gamyklos.

Ar mano automobilio salono filtravimo sistema gali sustabdyti koronavirusą?

Kainų kalimas

Lango lipdukas, COVID automobilis
Monroney etiketė 2022 m. Chevrolet Silverado COVID automobiliui

Paklausa padėjo padidinti pardavėjų pelną nuo maždaug 2 000 USD už transporto priemonę 2018 m. iki beveik 6 000 USD 2021 ir 2022 m. (Šiandien šie skaičiai sumažėjo iki maždaug 4 000 USD ir krenta, nes gamintojai ir toliau didina gamybą po COVID).

Ir nors automobilių gamintojai džiaugėsi, kad parduoda automobilius be brangių paskatų, jie pradėjo nerimauti dėl rinkos dalies ir prarastų pardavimų. Jei automobiliai ir sunkvežimiai buvo parduodami už mažmeninę kainą ir daugiau, tada tikrai būtų galima uždirbti gaminant daugiau automobilių, bet kaip tai buvo įmanoma nepadidinus mikroschemų pasiūlos? Atsakymas buvo paprastas: naudokite mažiau mikroschemų.

Nuo 2022 m. „Ford“ pradėjo pardavinėti populiaraus vidutinio dydžio „Explorer“ versijas be galinės sėdynės klimato kontrolės. „General Motors“ taip pat pardavė savo didelius pikapus ir visureigius be tokių dalykų kaip šildomos sėdynės ir, nerimą kelianti, gamintojo kurą taupančios cilindrų išjungimo sistemos.

Nors nėra aiškaus įvertinimo, kiek iš viso transporto priemonių buvo pagaminta be pagrindinių parinkčių ir funkcijų, mes žinome, kad praėjus maždaug trejiems metams po to, kai šios transporto priemonės pradedamos rodyti kaip naudoti automobiliai prekiautojų aikštelėse – be jokio aiškaus. indikatorius vartotojams, kad kažko trūksta.

Pakartosime tai: naudotame automobilyje, kurį žiūrite, gali trūkti daiktų.

Kaip susitarti dėl geriausio naujo automobilio pasiūlymo

Automobilis COVID
2022m. Chevrolet Silverado LTZ

COVID automobiliai

Noriu kredituoti Automobilių naujienos reporteriui Larry Vellequette'ui už tai, kad jis pirmasis, apie kurį žinau, pavartojo terminą „COVID Car“. Paprasčiau tariant, COVID automobilis yra transporto priemonė, kuri buvo sukurta be pagrindinių funkcijų dėl su COVID susijusių lustų trūkumo – ir tie automobiliai rinkoje rodomi kaip naudojami dabar.

Taigi, kaip apsisaugoti?

Laimei, galima atkurti bet kurio vėlyvojo modelio automobilio ar sunkvežimio originalų lango lipduką; šią paslaugą teikia nemažai internetinių įmonių. Rekomenduojame, kad be CarFax ataskaitos apie naudotą transporto priemonę, kurią svarstote, taip pat paprašykite automobilio Monroney etiketės (lango lipduko) kopijos.

Pirkdami būkite atsargūs dėl visų transporto priemonių, pagamintų 2021–2023 metų modelio metais, ypač atidžiai stebėkite 2022 m. pavyzdžius.

Ką daryti, jei automobilyje trūksta daiktų?

Reikia atsižvelgti į du dalykus:

Pirma, dalis trūkstamos įrangos turėjo būti pridėta vėliau. Jei taip yra, tai bus aiškiai nurodyta ant lango lipduko. Jei jų įranga dar neįdiegta, įsitikinkite, kad tai padarėte, arba pažiūrėkite, ar pardavėjas gali tai padaryti.

Automobilių apsauga nuo COVID

Antra, jei funkcijos parinkties trūksta ir jos negalima pakeisti, nuspręskite, kiek jums tai tikrai rūpi. Bet kuriuo atveju derantis dėl transporto priemonės kainos reikėtų atsižvelgti į ištrintą įrangą. Ir jei nuspręsite, kad trūkstama funkcija rimtai paveiks jūsų vairavimo patirtį, drąsiai, be kaltės, pereikite prie kito naudoto automobilio pasirinkimo.

Atminkite, kad čia bendrinamas lango lipdukas apima ne mažiau kaip tris trūkstamas funkcijas. Taip pat atminkite, kad šių parinkčių kreditai atrodo gana menki. Galite derėtis dėl bet kokios sumos, kuri, jūsų manymu, yra tinkama iš savo naudoto automobilio kainos – neleiskite, kad lango lipduko kreditas apribotų jūsų lūkesčius.

COVID era buvo sunki mums visiems, o jos padariniai išlieka sprendžiant nuolatinį ir įdomų reikalą. Tiesiog saugokitės, kad, nors ir nebeužmaskuojate, galite visiškai nepaisyti ilgalaikių pandemijos padarinių.

Peržiūrėkite „Consumer Guide Car Stuff Podcast“.

Stebėkite Tomą „Twitter“.

COVID-Cars galerija

(Jei norite padidinti nuotraukas, spustelėkite žemiau)

Monroney Markup: žvilgsnis į pardavėjo priedų lipdukus (galerija)

Vartotojų vadovo automobilių daiktų podcast'o 226 serija: pardavėjas įsilaužė į košmarą, „New Camry“, prabangus važiavimas bekele

Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -