Šeštadienis, 20 liepos, 2024
PradžiaĮVAIRŪSDėmesio: visos šalies vairuotojus pasieks svarbūs pranešimai iš „Regitros“

Dėmesio: visos šalies vairuotojus pasieks svarbūs pranešimai iš „Regitros“

Nuo kitų metų sausio 1 dienos vairuotojo pažymėjimo galiojimas bus susietas su medicininės pažymos galiojimu, tai yra nustatytu laiku nepasitikrinę sveikatos vairuotojai nebegalės dalyvauti eisme. Todėl „Regitra“ praneša, kad vairuotojus pasieks priminimai SMS žinutėmis ir el. paštu pasitikrinti sveikatą.

„Rūpinamės savo klientais, kad jie nepatektų į nemalonią situaciją, kai negalės vairuoti dėl negaliojančios sveikatos patikrinimo pažymos. Tad nenustebkite, jei artimiausiu metu gausite iš „Regitros“ trumpąją žinutę ar elektroninį laišką, kuriame kviesime atnaujinti savo medicininę pažymą“, – pranešime spaudai teigė „Regitros“ generalinis direktorius Vaidas Dominauskas.

„Regitros“ duomenimis, šiuo metu Lietuvoje yra per 200 tūkst. vairuotojų, kurių sveikatos patikros medicininė pažyma jau yra negaliojanti, o 2025 m. sausio 1 d. tokių vairuotojų skaičius išaugs iki 319 tūkstančių.

„Regitra“ primena, kad medicininės pažymos galiojimą vairuotojai gali pasitikrinti „Regitros“ vairuotojų portale.

Sveikatos apsaugos ministerijos duomenimis, nuo parėjusių metų lapkričio mėnesio, pasklidus žiniai apie šių dviejų dokumentų galiojimo susiejimą, yra juntamas didesnis vairuotojų aktyvumas tikrinantis sveikatą: jeigu 2023 m. iki lapkričio mėnesio per mėnesį sveikatą pasitikrindavo vidutiniškai 27 tūkst. vairuotojų, tai nuo praėjusių metų lapkričio mėnesio šis skaičius išaugo beveik dvigubai, t. y. iki 42 tūkst. per mėnesį.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -