Ketvirtadienis, 25 liepos, 2024
PradžiaAUTOEIM: netechnologinėms inovacijoms diegti – 5 mln. eurų

EIM: netechnologinėms inovacijoms diegti – 5 mln. eurų • Teksto dydis:
 • Spausdinti

Ekonomikos ir inovacijų ministerija (EIM) skelbia 5 mln. eurų kvietimą įmonėms, kurio lėšomis jos galės diegti verslo procesams tobulinti, originaliems dizaino sprendimams ir prekių ženklams kurti ir atnaujinti skirtas inovacijas, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Lietuvos įmonės, didindamos savo žinomumą ir darbo našumą bei taikydamos tvarius ir integraciją į tarptautines vertės grandines stiprinančius verslo modelius, gali lengviau įgyti konkurencinį pranašumą rinkoje. Todėl šio kvietimo lėšomis investuosime į netechnologinių inovacijų kūrimą“, – išplatintame pranešime cituojama ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė.

Pasak ministerijos, šiuo kvietimu gali pasinaudoti Vidurio ir Vakarų Lietuvos regione veikiančios labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės.

„Lietuvos verslas šiomis investicijomis galės diegti tokias netechnologines inovacijas, kurios leistų patobulinti gamybos ir pateikimo būdus, taikyti technologijų, įrenginių ir programinės įrangos pakeitimus, taip pat kurti naujus organizacinius metodus ir originalius dizaino ir prekės ženklo sprendimus. Taip stiprinsime intelektinę nuosavybę, verslo kūrybiškumą ir sudarysime sąlygas įmonėms tapti dar žinomesnėms“, – teigė EIM kanclerė Iveta Paludnevičiūtė.

Didžiausia galima skirti finansavimo lėšų suma proceso ar organizacinėms inovacijoms diegti – 100 tūkst. eurų, originaliems dizaino sprendimams kurti ir diegti – 35 tūkst. eurų, prekės ženklui sukurti, atnaujinti ir jam registruoti – 5 tūkst. eurų, informuoja EIM.

Paraiškas Inovacijų agentūrai galima teikti iki kitų metų vasario 29 dienos.

Pranešime nurodoma, kad Lietuvos ekonomikai stiprinti EIM iki šių metų pabaigos paskelbs priemonių kvietimų, kurių bendra vertė sieks beveik 1 mlrd. eurų. Apie 365 mln. eurų numatyta verslui, inovacijoms ir investicijoms, 320 mln. eurų – valstybės ir verslo skaitmenizacijai, 268 mln. eurų – žalesnei ekonomikai.

Priemonė „Skatinti netechnologinių inovacijų plėtrą Vidurio ir vakarų Lietuvos regione“ įgyvendinama 2021–2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programos lėšomis.

Galerijos


 • Pasiruošimas Kariuomenės dienos paradui: karinė technika Upės gatvėje

  Pasiruošimas Kariuomenės di…


 • Mokytojai atnaujino streiką: prie Seimo – mitingas

  Mokytojai atnaujino streiką: …


 • Kelių priežiūra rengiasi žiemos sezonui

  Kelių priežiūra rengiasi …


 • Eglučių parkas prie Kauno savivaldybės

  Eglučių parkas prie Kauno sa…


 • Skelbiamas „MG Grupės“ bylos nuosprendis

  Skelbiamas „MG Grupės“ by…


 • M. Siliūno komandos pristatymas

  M. Siliūno komandos pristatym…


 • Pristatyta Kauno kalėdinė eglutė

  Pristatyta Kauno kalėdinė eg…


 • Vilniaus Kalėdų eglės statymo darbai

  Vilniaus Kalėdų eglės staty…


 • „TOYOTA GAZOO Racing Baltics“ komandos pristatymas

  „TOYOTA GAZOO Racing Baltics…


 • Lapkričio mėnesio Kauno tarybos posėdis (2023)

  Lapkričio mėnesio Kauno tary…

Daugiau straipsnių

RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -