Pirmadienis, 15 balandžio, 2024
PradžiaĮVAIRŪSG. Nausėdos štabas vertins, ar T. Raskevičiaus parašas tikras

G. Nausėdos štabas vertins, ar T. Raskevičiaus parašas tikras

Parlamentarui Tomui Vytautui Raskevičiui pasirašius už šalies vadovą Gitaną Nausėdą ir laimėjus galimybę su juo išgerti puodelį kavos, perrinkimo siekiančio prezidento štabo vadovas sako, kad parašo autentiškumą dar teks patikrinti.

„Džiaugiamės, kad Tomas Vytautas parašu išreiškė palaikymą. Skoniai ne visada sutampa. Pavyzdžiui, prezidentas geria kava be pieno. Pokalbį nuomonių įvairovė daro tik įdomesnį!“ – BNS antradienį sakė Povilas Mačiulis.

„Bet prieš tai dar turėsime įvertinti ar tai tikrai nėra klastotė, nes, pavyzdžiui, ekrano nuotraukas su skaičiumi 15 000 atsiuntė bent keturi asmenys“, – pridūrė jis.

Taip P. Mačiulis reagavo į Seimo nario, Laisvės partijos atstovo įrašą „Facebook“ paskyroje, kuriame jis teigė tapęs 15000-tuoju rinkėju, internetu pasirašiusiu už G. Nausėdą.

Kiek anksčiau savo paskyroje Lietuvos prezidentas rašė, jog „mielai išgertų kavos“ su 5000-tuoju, 7500-tuoju, 10000-tuoju, 15000-tuoju ir 20000-tuoju pasirašiusiuoju. Jis paragino tokiais tapusius žmonės atsiųsti tą įrodančią ekrano nuotrauką.

„Kavą geriu su pienu, be cukraus“, – savo paskyroje sakė T. V. Raskevičius.

Minėtas G. Nausėdos įrašas praėjusią savaitę sulaukė ir Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) dėmesio. Ši nurodė sulaukusi skundų dėl galimo rinkimų tvarkos pažeidimo.

Komisija šiuo metu sprendžia, ar dėl minėto įrašo pradėti tyrimą. Ji taip pat kreipėsi į G. Nausėdą, „primenant rinkimų kodekso nuostatas dėl dovanų balsavimo metu ir renkant parašus“.

Kiek vėliau prezidentas pakoregavo įrašą, nurodydamas, jog už kavą susimokės patys pašnekovai, o susitikimas vyks ne darbo metu.

Šiuo metu G. Nausėda internetu jau parėmė per 15,4 tūkst. žmonių.

Prezidento rinkimai vyks gegužės 12 dieną.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments