Šeštadienis, 20 liepos, 2024
PradžiaĮVAIRŪSį šventę atvykti anksčiau ir ragina naudotis viešuoju transportu

į šventę atvykti anksčiau ir ragina naudotis viešuoju transportu


Iš pagrindų atnaujintas Dainų slėnis birželio 29-ąją ruošiasi iškilmingam atidarymui – čia vyks jubiliejinė Dainų diena „Miškais kalnai žaliuoja“. Paskutinį mėnesio šeštadienį Dainų šventė startuos 18 val. Dalyviams bei žiūrovams rekomenduojama į renginį keliauti viešuoju transportu ir atvykti pusantros valandomis anksčiau.

„Šventėje tikimės sulaukti apie 10 svečių ir žiūrovų. Atvykę bent pusantros valandą anksčiau ne tik išvengsite stovėjimo kamščiuose, bet ir galite pasirinkti paskirties vietą. Pasirūpinome, kad birželio 29-ąją stotelėse prie Dainų slėnio kursuotų papildomi autobusai ir troleibusai. Raginame automobilius palikti namuose, o į atidarymo renginį keliauti viešuoju transportu ar“, – sako Kauno mero pavaduotojas Mantas Jurgutis.

Pasak Kauno dainų šventės meno vadovės ir Dainų dienos Kaune koordinatorės Danguolės Beinarytės, ankstesnis lankytojų atvykimas į sutvarkytą slėnį ypač svarbus dalyviams – intensyvaus atlikėjų judėjimo pagrindiniu taku prasidės likus 20 minučių iki renginio pradžios.

„Geriau atvykti anksčiau, ramiai palaukti renginio pradžios, pasišnekučiuoti, pabendrauti, pasidalinti prisiminimais. Rodysime nuotraukos ekranuose, bus muzikos. Žiūrovų susitelkimo prašymas ir per renginį. Reikia suprasti, kad kuo daugiau besiblaškančiųjų, tuo daugiau atlikėjams. Įdėta daug darbo ir pastangų. Choristai ir šokėjai išsijuosę šlifuoja paskutines detales. Norime, kad žiūrovai pajaustų emociją.

Lieka sulaukti gero oro. Tada ir visas šlaitas bus nusėtas žmonėmis. Nelikus laisvų sėdimų vietų, praverstų su savimi turėti pleduką. Moterys gali atvykti pasipuošiusios gėlių vainikais – tai renginiui neabejotinai pridėtų dar daugiau žavesio“, – apie artėjančią šventę kalba D. Beinarytė.

Renginio dieną tarp 16.30 ir 18 val. intensyviau kurso 5, 7, 13, 14, 15 ir 16 troleibusai bei 6A, 34, 57 maršrutų autobusai. Papildomas viešasis transportas kauniečių lauks ir po šventės – nuo ​​21 val. dažniau važiuos 1, 5, 7, 13, 14, 15, 16 maršrutų troleibusai bei 3, 6A, 18, 34, 38, 39, 47 autobusai. Daugiau informacijos – internete: stops.lt/kaunas.

Planuojantys į renginį vykti, raginami naudotis atokiau Dainų slėnio automobilių stovėjimo aikštelės ir kitos parkavimo vietos: Vienybės aikštės požeminiu parkingu, daugiaaukšte automobilių saugykla K. Donelaičio gatvėje, taip pat „Žalgirio“ arenos, PPC „Akropolio“, PC „Molas“ ir Autobusų stoties parkingais.

Birželio 29 d. 7.30–23 valandomis patekimas į Perkūno alėją nuo Parodos kalno pusės bus galimas tik vietos gyventojams ir šventės dalyviams. Dainų slėnis patogiai pasiekiamas ir centre: nuo Dariaus ir Girėno stadiono bei Sporto halės, atkeliaujant Ąžuolynu ar Vytauto parku.

Dainų šventės renginys Kaune – nemokamas.

Ryšių su visuomene skyriaus informacijaSource link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -