Ketvirtadienis, 25 liepos, 2024
PradžiaĮVAIRŪSIki 2025 metų pabaigos tinkle nebeliks senų paštomatų

Iki 2025 metų pabaigos tinkle nebeliks senų paštomatų

Didžiausią paštomatų tinklą Baltijos šalyse valdanti bendrovė „Omniva“ tęsia pokyčius ir toliau investuoja į paštomatų tinklą. Nors bendrovė ir toliau planuoja įrenginėti paštomatus naujose lokacijose, visgi didžioji dalis investicijų bus skiriama senus paštomatus pakeisti naujais. Lietuvoje planuojama per šiuos metus įrengti apie 40 naujų paštomatų, 50 paštomatų praplėsti ir20 – atnaujinti.Į tinklo plėtrą ir paštomatų atnaujinimą bendrovė vien Lietuvoje šiemet investuos apie 2 mln. eurų.

 Sparčiai augantys siuntų kiekiai skatina atsinaujinti

Kaip skelbiama RRT ataskaitoje,2023 metais išsiųstų pašto siuntų skaičius Lietuvoje siekė 86 mln. vnt., kurių didžiąją dalį – 67,6 proc. – sudarė pašto siuntiniai. Kaip sako „Omniva“ valdybos narys ir vykdomasis direktorius Kastytis Valantinas, didelė tokių paslaugų paklausa skatina nuolat ieškoti būdų, kaip pagerinti vartotojų patirtį.

„Pastaruosius metus stebime spartų pristatomų siuntų skaičiaus augimą. Vien „Omniva“ Lietuvoje per visus 2023 m. pristatė 14,8 mln. siuntų, o tai yra 14 proc. daugiau nei 2022 metais. Didelis siuntų kiekis bei žmonių noras siuntų gavimui ir išsiuntimui rinktis paštomatus neabejotinai skatina nuolat ieškoti geriausių, klientų lūkesčius atliepiančių sprendimų. Todėl vienas iš mūsų didžiausių prioritetų dabar ir ateityje bus klientų patirties gerinimas, kurį ateinančiais metais įgyvendinsime atnaujindami senus paštomatus“, – išskiria Kastytis Valantinas.

Kur atsinaujinimų sulauksime daugiausiai?

Šiuo metu bendrovė „Omniva“ valdo didesnį nei 1237paštomatų tinklą Baltijos šalyse. Kaip teigia K. Valantinas, paštomatų atnaujinimo darbai palies visas Baltijos šalis.

 „Šiuo metu „Omniva“ tinklą sudaro dviejų kartų paštomatai. Senesnės kartos paštomatai buvo pastatyti dar iki 2017 m., o naujosios kartos – nuo 2018 metų. Šiuo metu Baltijos šalyse galima rasti182senosios kartos paštomatus, kuriuos dviem etapais iki 2025 metų pakeisime naujais. Lietuvoje ir Estijoje atnaujinsime po 20, o Latvijoje daugiausiai – apie 40 paštomatų. Taigi, iki 2025 metų „Omniva“ tinkle nebeliks paštomatų, kurie būtų senesni nei 7 metų“, – sako Kastytis Valantinas, „Omniva“ valdybos narys ir „Omniva“ vykdomasis direktorius.

Tvaresnė veikla ir geresnė klientų patirtis

K. Valantino teigimu, senų paštomatų pakeitimas naujais leis ne tik supaprastinti naudojimąsi paštomatais, bet ir maksimaliai pagerins klientų patirtį.

„Atnaujinti paštomatai bus technologiškai pažangesni ir greitesni, tai leis suvienodinti klientų patirtį prie kiekvieno tinkle esančio paštomato. Integruoti naujos kartos liečiami ekranai į kliento prisilietimą reaguos efektyviau, tad ir klientui ir mūsų kurjeriui bus patogiau – pokyčiai leis sutrumpinti laiką tarp ekrane esančio mygtuko paspaudimo iki durelių atsidarymo“, – pasakoja Kastytis Valantinas.

Paštomatų atnaujinimas užtikrins ne tik geresnę kliento patirtį ir efektyvesnį darbą, tačiau ir bus žymus žingsnis link tvaresnės veiklos.

„Senieji paštomatai turi daugiau energijos vartojančių senos kartos komponentų. Tokių paštomatų atnaujinimas padės prisidėti prie gamtos puoselėjimo – pakeitus senus paštomatus per metus planuojama penktadaliu sumažinti suvartojamos elektros energijos kiekį, taip mažinti ir CO2 emisijas“, – paštomatų atnaujinimo naudas aptaria „Omniva“ vykdomasis direktorius Kastytis Valantinas.

Bendrovė „Omniva LT“ valdo didžiausią paštomatų tinklą Lietuvoje, kurį šiuo metu sudaro 500 paštomatų su daugiau nei 64 tūkst. siuntų skyrelių. Bendrovė sukūrė pirmąją lietuvišką išorinę prekių grąžinimo paslaugą. „Omniva LT“ priklauso tarptautinei įmonių grupei „Omniva“, kurią valdo Estijos paštas – AB „Eesti Post“.

The post Iki 2025 metų pabaigos tinkle nebeliks senų paštomatų appeared first on Kauniečiams kasdienės naujienos.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -