Ketvirtadienis, 25 liepos, 2024
PradžiaĮVAIRŪSIš Kauno mariose nuskendusios jachtos vis dar sklinda teršalai

Iš Kauno mariose nuskendusios jachtos vis dar sklinda teršalai

Kaune netoli jachtklubo nuskendus jachtai, į vandenį plūsta teršalai. Ugniagesiams ir aplinkosaugininkams kone kasdien tenka vykti į avarijos vietą.

Kaip sekmadienį pranešė Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, kovo 2 d. 14.20 val. Kauno ugniagesius iškvietė aplinkos apsaugos darbuotojas. Jis pranešė, kad R. Kalantos g. prieplaukoje, kur yra nuskendęs laivas, matyti išplitę teršalai, reikia paimti mėginius. Ugniagesiai valtimi nuplaukė iki įvykio vietos. Aplinkos apsaugos darbuotojai paėmė vandens mėginius.

Gelbėtojai perstatė bonas, kad nepratekėtų teršalai. Po to aplinkos apsaugos darbuotojus parplukdė į krantą. Panašus iškvietimas buvo gautas ir penktadienį. Aplinkos apsaugos agentūros darbuotojas prašė padėti pakeisti bonas. Tądien nuvykus gelbėtojams paaiškėjo, kad bonų keisti nereikia, jos pritrauktos arčiau kranto, kad neištekėtų.

„Kas vyksta Kaune“ jau skelbė, kad vasario 29 d. apie 14.30 val. gautas pranešimas, jog R. Kalantos g. prieplaukoje nuskendo laivas. Pranešėjas teigė, kad Kauno mariose, netoli senelių namų, yra nuskendęs laivas ir matyti mazuto dėmės. Anot pranešėjo, laivas nuskendo prie nelegalios prieplaukos, netoli jachtklubo.

Ugniagesiai nustatė, kad nuskendo medinė jachta. Vandenyje buvo pasklidę naftos produktų maždaug 3 kvadratinių km plote. Aplink nuskendusį laivą pastatytos 8 bonos.

Apie įvykį informuota UAB „Kauno švara“ ir aplinkosaugininkai. Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos duomenimis, nuskendęs laivas sveria apie 4 t, ši aplinkybė apsunkina laivo iškėlimo darbus.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -