Penktadienis, 19 liepos, 2024
PradžiaĮVAIRŪSistorinis plaukimas ir muzikos žvaigždžių koncertas

istorinis plaukimas ir muzikos žvaigždžių koncertas


Jau šį sekmadienį, birželio 23 dieną Kauno Nemuno saloje – istorinis įvykis. Minint Lietuvos plaukimo 100 metų sukaktį Nemuno saloje rinksis ne tik plaukimo elitas, kurį kauniečiai ir miesto svečiai palydės į Olimpines žaidynes Paryžiuje, bet ir bus galima gyvai išvysti istorinį plaukimą Nemuno upe. Šventę vainikuos ryškiausių šalies atlikėjų pasirodymai.

Lietuvos plaukimo 100 – mečio renginio metu bus atkartotos pirmosios, prieš šimtą metų įvykusios oficialios Lietuvos plaukimo varžybos Nemune, vyks beveik keturiasdešimt įvairių sporto veiklų ir bus surengtas įspūdingas Lietuvos muzikos žvaigždžių koncertas.

„Simboliška, kad dar vienas sporto šimtmetis atkeliauja į Kauną. Džiaugiamės, kad kasdienis darbas ir moderni miesto infrastruktūra duoda rezultatų. Ne išimtis – plaukimas. Nemuno saloje – olimpinių standartų baseinas. Kyla dar du naujienų baseinai Panemunėje ir Šilainiuose. Kaunas yra pirmas Lietuvoje pagal gyventojams tenkantį baseinų kiekį. Tai turbūt dar vienas atsakymas, kodėl čia švęsime plaukimo šimtmetį. Nedvejojo ​​padėjome prieš dar ir dėl to, kad 100 metų Kaune vyko pirmosios plaukimo varžybose, atviroje Nemuno upėje. Turime gerbti ir istoriją“, – sakė Kauno vicemeras Mantas Jurgutis.

Joninių išvakarėse, birželio 23-iąją, Nemuno sala dienai taps šalies plaukimo sostine. Čia nuo ryto iki vakaro vyks įvairios pramogos vaikams ir suaugusiems, parodos ir olimpinės sporto varžybos, pabrėžiant, kad vandens sportas – neatsiejamos olimpinės šeimos dalis. Visiems šventės dalyviams bus išduodami specialūs elektroniniai plaukimo 100-mečio minėjimo pasai, kuriuos jie galės išsikeisti į partnerių įsteigtus prizus.

19 val. Nemuno saloje prasidės ir finalinė renginio, kurios metu savo dainas dovanos ryškiausius šalies muzikantus. Kauniečiai ir miesto svečiai turės galimybę išgirsti Vaidą Baumilą, Roką Yaną, Evgenya Redko, Angelou, Proflame, Jurijų Veklenko, Ingą Jankauskaitę, Dovi Mi, grupę „Mėlyna“,

„Tai bus išskirtinė šventė Kaune, į kurią kviečiamas kiekvienas. Tai bus istorinis renginys, puikus pagerbimas plaukikų ir taip pat paminėjimas Joninių. Laukia puikus koncertas su gausybe Lietuvos muzikos žvaigždžių“, – teigia organizatoriai.

Kauno Nemuno saloje sportinės varžybos startuos nuo 10 valandų ryto, šventinis koncertas ir istorinio plaukimo nuo Kauno geležinkelio (Žaliojo) ir Aleksoto (Vytauto Didžiojo) tiltų startuos 19 valandą. Renginį tiesiogiai transliuos LRT televizija.

L. Grušecko nuotr.Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -