Trečiadienis, 12 birželio, 2024
PradžiaĮVAIRŪSJessica Shy pristato naujausią hitą ir vaizdo klipą „Žvaigždės“ – Kas vyksta...

Jessica Shy pristato naujausią hitą ir vaizdo klipą „Žvaigždės“ – Kas vyksta Kaune


Labiausiai klausoma ir geidžiama dainininkė Jessica Shy, šių metų pradžioje triumfavusi muzikos asociacijos „MAMA“ apdovanojimuose, pristato naują dainą ir jos vaizdo klipą.

Atlikėja, nugalėjusi „Metų atlikėjos“, „Metų pop muzikos atlikėjos“, „Metų koncertinės atlikėjos“, „Metų albumo“, „Metų dainos“ ir „MAMA Top 40“ nominacijos – viso nugalėtojo net 6 „MAMA“ apdovanojimas – gerbėjams dovanoja naujausią savo hitą „Žvaigždės“. Neabejojama, kad ši daina skambės ir vieninteliame Jessicos Shy šių metų koncerte, kuris rugpjūčio 10 dieną įvyks Dariaus ir Girėno stadione Kaune.

Naujausia daina „Žvaigždės“ pristatoma ryto (gegužės 31 d.) išleidžiamą trečiąjį Jessicos Shy studijinį albumą „Sutemos“, rašoma pranešime žiniasklaidai. Prognozuojama, kad naujasis dainininkės įrašas populiarumu pralenks anksčiau išleistus pirmuosius du albumus „Apkabinti“ ir „Pasaka“. Geriausius hitus ir naujausias dainas iš albumo „Sutemos“ Jessica Shy atliks rugpjūčio 10 dieną Dariaus ir Girėno stadione Kaune vyksiančiame vieninteliame šiemet dainininkės koncerte.

„Šis šou bus vienintelis mano viešas koncertas šiemet, pareikalausiantis viso mūsų komandos laiko, meilės ir jėgų“, – apie savo koncertą sako Jessica Shy. „Tai bus didžiausias mūsų projektas, svajonės išsipildymas ir istorinis įvykis mano karjeroje. Rugpjūčio per mėnesį padovanosime įspūdingą renginį, kada galėsime didžiuotis, o žiemą skirsiu poilsiui, kada galėsiu pasinerti į naują kūrybą“.

Jessica Shy įspūdingą stadioninį šou ruošiasi kartu su talentingų choreografų, scenografų ir režisierių komanda. Dariaus ir Girėno stadione Kaunesiančiam dainininkės koncerte gerbėjų pamiltos dainos suskambės naujai. Neabejojama, kad kartu dainuosiantys daugiatūkstantinei žiūrovų miniai Jessica Shy paruošia malonių malonių siurprizų ir staigmenų.

Pernai grandiozines gastroles „Pasaka“ surengusi Jessica Shy tapo absoliučia gerbėjų mėgstamiausia: 2023-aisiais metais žiūrovai daugiausiai rinkosi į jos koncertus. Suskaičiavus parduotų bilietų skaičių paaiškėjo, kad žiūrovai dažniausiai rinkosi Jessicos Shy koncertus: į keturis iš penkių gastrolių „Pasaka“ šou buvo parduodami visi bilietai.

2023-aisiais metais Jessica Shy pakvietė gerbėjus į savo pirmąsias arenines gastroles „Pasaka“, metu surengė anšlaginius visos didžiosios šalies arenos Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.

Penkis įspūdingus areninių gastrolių „Pasaka“ koncertus pernai surengusi dainininkė nekantriai laukia, kada vėl galės koncerte susitikti su savo gerbėjais. Vienintelį 2024-ųjų metų Jessicos Shy koncertą Dariaus ir Girėno stadione Kaune pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“.Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita