Pirmadienis, 15 balandžio, 2024
PradžiaĮVAIRŪSJūsų pensija ir laisve pasirūpins valdžia. Ne jūsų reikalas

Jūsų pensija ir laisve pasirūpins valdžia. Ne jūsų reikalas

Savaitės ginčas – ar visi pinigai priklauso valdžiai? Komunistinė utopija? Ne. Dabartis moksliškai pagrįsta, diplomais ir pareigybėmis šarvuota praktika. Privataus žmogaus santaupos jam priklauso tik tik ta dalimi, kurią jam  palieka valdžia.

Konstitucinis Teismas (KT) nutarė, kad žmogaus sukaupti pensijos pinigai  kažkiek galbūt lyg ir priklauso sukaupusiam juos žmogui. Bet tik svarbiais atvejais. Kas yra svarbu, o kas ne – nutars Seimas. Parlamentas yra dalykas, kuris balsuoja, o prieš tai tariasi.

Tardamasis – komitetus telkiasi. Čia platus pasirinkimas. https://www.lrs.lt/sip/portal.show?p_r=35733&p_k=1

Kas gi pasakys, kad nesvarbus Socialinių reikalų ar kaip jis dar vadinasi? ekonomikos, … Finansų ir biudžeto –  būtinai.. Net Audito reikėtų, bet bet bet…

Paprastai jų skiria du, na gal tris dažnai bendrai sutarus, kas ypač būdinga sesijų pabaigoje.

Aš skirčiau pagrindiniu patį prasmingiausią – Ateities Komitetą. Pasitaręs su Raimundu Kuodžiu … galėtų atspėti viską. Mat Raimundo Lopatos vadovaujama vangų ir globų kompanija žino viską, bet šaukiasi ir patarėjų. Laisvalaikiu nuo valdiškų  ekskursijų po Urugvajų, kartu su Matu Maldeikiu ir Luku Savicku.  Net kiek varškė kainuos 2050 metais paporintų. O ką jau kalbėti apie tai, kada Jums reikės Jūsų pinigų. Juk anie geriau žino, nei Jūs.

Visa ši keista situacija tikrai dabar bus svarstoma Seime. Aniems ponams patarus, o šiems pabalsavus jūs sužinosite kada jus jūsų sutaupyti eurai jums svarbūs. Kai susirgote ar norite keliauti, kol dar paeinate, ar tik tada, kai jau jus maitina šiaudeliu bei keičia sauskelnes.

Ilgai ilgai galvoję Konstitucijos sargai sutiko, kad Seimas gali apie tai pagalvoti ir gal ką nors sugalvos.

Užuot pasakius: kas mano, pasiimu, kada noriu, bent kažkiek, metų pataupęs. KT genialių smegenų virpintojams to neišdegė? Na… Lietuvos Bankas organizacija galinga teoriškai ir dar neaišku kas svarbiau – KT, ar kokie svedobankiai ar luminoriai. Nors gal ir aišku.

Ideali Jūsų sukauptos taupyklės tema yra jos prievaizdų valdyba:

Maldeikiėnė, Kuodis, Mačiulis, Šimonytė, Raskevičius (visų lygybių užtikrinimui) ir Lopata, nes numato ateitį ir jūsų dantų protezų būklę.

Nuotr. asociatyvi

O dar kvailiau tai, kad net ir atsiradus teorinei galimybei pasiimti tai, kas yra TAVO, bus sukurtas tuntas dideliai neva prasmingų taisyklų. Pagal jas suknistas banko ofisinis planktonas ar jį pavaduojantis debilintelektas vėl klaus – kam tau tai, kas tavo, jei jo nuomone, varškės,  dešros arba kelnaičių tau turėtų reikėti tik rytoj?

Tegyvuoja laisvė ir privati nuosavybė.

The post Jūsų pensija ir laisve pasirūpins valdžia. Ne jūsų reikalas appeared first on Kauniečiams kasdienės naujienos.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments