Sekmadienis, 23 birželio, 2024
PradžiaĮVAIRŪS„Kauno“ bendruomenė pradėjo auginti arkos medį – Kas vyksta Kaune

„Kauno“ bendruomenė pradėjo auginti arkos medį – Kas vyksta Kaune


Gegužės 23 d. „Kauno arkos“ bendruomenės dienos centras Sargėnuose šaknis įleido ypatingas – Bendrystės – medis. Penktadienį bendruomenėje vykusioje Kaimynų dienos šventėje šis medis simboliškai prigijo.

Kaimynų diena „Kauno arkos“ bendruomenėje – tai kasmetinė šventė, į kurią pakviečiami visi norintieji susipažinti, susitikti, pabendrauti ir pabūti bendrystėje. Kaimynų dienos metu vyksta ekskursijos bendruomenės užsiėmimai, pažintinės Socialinės globos dienos centras ir Socialinėse dirbtuvėse. Renginio metu galima įsigyti čia pat pagamintų rankų darbo žaidimų, pasivaišinti gėrimais ir užkandžiais.

Į šventę susirinkus bendruomenės nariams, draugams ir svečiams vyko naujojo Bendrystės medžio pristatymas.

Medžio projektas suplanavo ir įgyvendino Kauno Kolegijos Pramoninio dizaino inžinerijos studijų programos baigiamojo kurso studentas Justinas Mažeika, projekto vadovas – Vytautas Čapas.

„Šio projekto esmė – sukurti bendrystės erdvę“, – teigė V. Čapas.

J. Mažeika atviravo ieškojęs tokio projekto, kuris atneštų realią naudą organizacijai.

„Kai atvykau į „Kauno arką“ – iškarto pajutau, noriu sukurti kažką ypatingo“, – sakė J. Mažeika.

Projekto planavimo etape vyko nuolatinė diskusija. J. Mažeika sukūrė kelias bendrystės medžio vizualizacijas, o „Kauno arkos“ bendruomenės nariai išreiškė savo nuomonę balsuodami už labiausiai patikusio medžio projektą.

Bendrystės medis buvo iš klijuotos beržo faneros. Medžio kontūrai šakos su lapeliais buvo išpjaustytos su triašėmis CNC frezavimo staklėmis. Vėliau medis buvo nušlifuotas ir padengtas alyva. J. Mažeika pagamino ir kryžių – centrinę bendrystės medžio ašį, kuris buvo kuriamas iš dirbtinio akmens „Corian“, dar žinojo kaip lietas marmuras ar granitas. Įmontuotas į bendrystės medžio kamieną jis simbolizuoja šios bendruomenės vertybę – tikėjimą.Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita