Šeštadienis, 20 liepos, 2024
PradžiaĮVAIRŪSKauno miesto savivaldybė Kaunas ieško Vasario 16-osios šventinio koncerto „Aš – dalis...

Kauno miesto savivaldybė Kaunas ieško Vasario 16-osios šventinio koncerto „Aš – dalis Tavęs“ organizatoriaus


Sausakimšą „Žalgirio“ areną surenkantis ir prie televizorių ekranų prikaustantis renginys – Vasario 16-osios koncertas ir apdovanojimų ceremonija „Aš – dalis Tavęs“ kitąmet skaičiuos aštuntus metus. Kaunas kviečia dalyvauti viešame konkurse ir iki rugpjūčio 21 d. laukia pasiūlymų.

Norintieji organizuoti Kauno Vasario 16-osios koncertą „Aš – dalis Tavęs“, privalo miestui iki rugpjūčio 21 d. pristatyti koncerto ir apdovanojimų renginio idėjas bei jų įgyvendinimo paslaugas, nusimatyti prekes, darbus ir jų apimtis, kainas bei mokesčius. Jų atsakomybė taip pat bus renginio komunikacija ir užtikrinimas, kad koncertą transliuotų vienas iš nacionalinių žiniasklaidos kanalų.

Organizatoriai įsipareigoja į šį prikviesti ne mažiau kaip 10 žinomų ir populiarių šalies ar užsienio atlikėjų, atliekamų muzikinių pasirodymų lietuvių kalba. Projekto sukūrimas ir jo įgyvendinimas neturi viršyti 140 tūkst. eurų su PVM.

Plačiau apie viešo konkurso sąlygas: bit.ly/V16-koncerto-organizatorius.

Kultūros skyriaus informacijaSource link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -