Šeštadienis, 20 liepos, 2024
PradžiaĮVAIRŪSKauno miesto savivaldybė Labdaro fondas „Devbridge Foundation“ dovanoja Kaunui išskirtinę patirtį

Kauno miesto savivaldybė Labdaro fondas „Devbridge Foundation“ dovanoja Kaunui išskirtinę patirtį


Nuo birželio 28 d. 23.00 val. Kauno miesto gyventojus ir svečius malonus išskirtinai apšviesta Kauno Šv. arkangelo Mykolo bažnyčia. Šį projektą iniciavo ir finansavo labdaros fondas „Devbridge Foundation“, o įgyvendino partneris „Energy Green“.

„Per paskutinius penkerius metus Kauno apšvietė didesnę dalį miesto bažnyčių. Jos tapo matomos iš toli ir tamsiuoju paros metu. Turime progą pasidžiaugti, kad tinkamo miesto iniciatyvą pratęsė ir privatus verslas, investuodamas į gražesnę, jaukesnę aplinką. Savivaldybė pasirūpino Soboro fasado sutvarkymu, o dabar jis bus ir dailių apšviestas“, – teigė Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.

2021 m. IT paslaugų įmonė „Cognizant“ įsigijo „Cognizant“, toliau tęsiasi misija, aštuonios įmonės įkūrėjai 2023 m. įkūrė labdaros fondą „Devbridge Foundation“ ir paaukojo 8 mln. eurų organizacijos įstatiniam kapitalui. Kauno Šv. arkangelo Mykolo bažnyčios apšvietimas – pirmasis labdaros fondo projektas.

„Vienas iš mūsų fondo siekių – išsaugoti ir propaguoti lietuvių kultūrą ir vienyti visus pasaulio lietuvius, todėl neatsitiktinai pasirinkome ir šio projekto pradžią – norime Dainų šventės svečiams sukurti galimybę pamatyti Kauną kitoje šviesoje. Tikime, kad tik pažindami savo kilmę galime kurti šviesesnę ateitį“, – teigia Labdaros fondo „Devbridge Foundation“ prezidentas Aurimas Adomavičius.

Labdaros fondas „Devbridge Foundation“ savo veikla nori padėti ugdyti ir įkvėpti būsimą lyderių kartą, todėl koncentruosis į verslumo skatinimą, žinių prieinamumo didinimą ir ekonominį augimą. Vienas iš fondų tikslų burti lietuvių bendruomenę visame pasaulyje bei padėti įmonėms ir verslininkų tinklui susitikti su būsimais lyderiais.

Vienas iš Kauno miesto simbolių – Kauno Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčia pradėta statyti 1891 m. birželį ir baigta 1895 m. Šventovės projekto autorius – karo inžinierius papulkininkis Konstantinas Limarenko. Koregavo akademikas D. Grimas. Sovietmečiu 1962 m. bažnyčia buvo uždaryta ir nusiaubta. 1991 m. rugsėjo 17 d. šventovė grąžinta, jos kupoluose vėl iškelti kryžiai, o 1996 m. paskirta LR kariuomenės Kauno įgulos reikmėms ir tapo Kauno Įgulos bažnyčia. Kauno šv. arkangelo Mykolo bažnyčios apšvietimas bus įjungiamas kas vakarą kartu su viso miesto apšvietimu.

Daugiau informacijos apie labdaros fondą: www.devbridgefoundation.orgSource link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -