Penktadienis, 19 liepos, 2024
PradžiaĮVAIRŪSKauno miesto savivaldybė Papildoma registracija į Kauno vasaros stovyklą – jau kitą...

Kauno miesto savivaldybė Papildoma registracija į Kauno vasaros stovyklą – jau kitą savaitę


Matant didelį užimtumą mažųjų kauniečių užimtumui, Kauno savivaldybė skelbia daugiau registraciją į vasaros stovyklą. Miesto finansų kelias dešimtis dienos stovyklų bei savaitinių veiklų su nakvynėmis. Jų laukia įtraukiančios edukacijos, žygiai, sportinės veiklos, aktyvios pramogos, kelionės bei kūrybinės dirbtuvės. Registracija internete startuos jau birželio 21 d.

Pirmuoju registracijos etapu gegužės viduryje visose 3 tūkst. vietų į vasariškus nuotykius buvo „iššluotos“ akimirksniu, todėl Kauno savivaldybė nusprendė finansuoti papildomą stovyklą. Iš viso suplanuota 19 dieninių pamainų ir 8 – su nakvynėmis.

Planuojama priimti beveik 700 mokinių. Tam iš miesto biudžeto skirta daugiau kaip 93,4 tūkst. eurų. Trečdalis jų vaikams iš socialiai jautresnių grupių – visiškai nemokamos.

Registracija prasidės birželio 21 dieną nuo 9 val. Savo atžaloms vasaros nuotykius galėsiu rinktis tik tėvelius, negalio sėkmingai užsiregistruoti gegužę.

1–11 klasių Kauno mokyklų auklėtiniai į norimas veiklą registruojami internetu per platformą vaikai.kaunas.lt.

13 nevyriausybinių organizacijų nuo birželio 25 d. iki rugpjūčio 30 dienos kvies į turiningą ir įtraukiančias veiklas: nuo kūrybinių dirbtuvių, sporto žaidynių iki turistinių žygių ar net dešimties dienų ekspedicijos laisvę. Vasarotojai išbandys edukacijas, įvairias meno kryptis, aktyviai leis laiką, lankys muziejus ir keliaus po Lietuvą: tyrinės gimtąjį Kauną, pažins Rusnės, Klaipėdos, Zarasų, Kėdainių ir Alytaus apylinkes.

Aktyvų laisvalaikį mėgstančių jaunuolių laukia turistiniai žygiai ir išgyvenimo gamtoje pamokos: pažintis su kompasu ir žemėlapiu, virvių panaudojimas ir mazgų rišimas, palapinių statymas, laužo įkūrimas. Vaikams suplanuotas ir platus spektras sportinių veiklų: gimnastika, plaukimas, dziudo, krepšinis, tinklinis, futbolas ir kiti žaidimai.

Norintieji gilintis valstybės valdymą ir krašto žinias apie gali turėti LR Prezidentūroje įsikūrusį Valstybės pažinimo centro bei Generolo Romualdo Giedraičio artilerijos batalioną Rukloje.

Besidomintys meniu, lavins kūrybingumą ir įgūdžius kurdami skulptūras, piedami, tapdami, tyrinėdami ir susipažinę su profesionalių menininkų darbais. Speciali stovykla lauks svajojančių tapti fotografais – vaikai mokysis šio meno pagrindų ir žanrų.

Per teorinius ir praktinius užsiėmimus moksleiviai mokysis suvokti teisinės sistemos principus bei vertybes, ugdys finansinį raštingumą. Tarp jų numatyta ir pramogų – kinas, boulingas, batutai ir net linksmybės keliose vietose.

Vaikų lauks ir pažintis su žymiausiais Kauno bei šalies muziejais. Apsilankyti kvies Lietuvos zoologijos ir VDU Botanikos sodai, Vytauto Didžiojo karo muziejus, Lietuvos sporto, Nacionalinis MK Čiurlionio dailės, Lietuvos valstybinio lėlių teatro Lėlių bei Lietuvos jūrų muziejai.

Ryšių su visuomene skyriaus informacijaSource link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -