Sekmadienis, 14 liepos, 2024
PradžiaĮVAIRŪSKauno rajone įsikurs didžiausias Europoje sunkvežimių ir autobusų centras

Kauno rajone įsikurs didžiausias Europoje sunkvežimių ir autobusų centras

Savivaldybę pasiekė puiki žinia, kad Kauno rajone įsikurs dar viena stambi įmonė. Iš Kauno savo verslą į Ramučius perkels „Adampolis“. Tai įgaliotasis „MAN“ atstovas Lietuvoje, valdantis vieną didžiausių komercinio transporto serviso ir dalių tinklą.

„Adampolis“ yra įmonių grupė, kuri veiklą vykdo Lietuvoje ir Suomijoje. Ji užsiima prekyba naujais ir naudotais „MAN“ sunkvežimiais bei „MAN“, „NEOPLAN“ autobusais, sunkvežimių nuoma, teikia serviso paslaugas visų markių sunkvežimiams, autobusams ir priekaboms, prekiauja dalimis sunkiajam bei lengvajam komerciniam transportui, nuomoja ir teikia serviso paslaugas statybinei ir žemės ūkio technikai bei kt.

„Džiaugiuosi, kad savo plėtrai jūs pasirinkote šį kraštą, čia kursite naujas darbo vietas. Kauno rajonas yra viena jauniausių ir sparčiausiai augančių savivaldybių šalyje. Verslo plėtra čia taip pat itin sparti – vien pernai įsikūrė 800 naujų verslo subjektų, kurių šiuo metu turime 4800“, – sakė Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas.

Susitikimas savivaldybėje / KRS nuotr.

Kaip rašoma Kauno rajono savivaldybės pranešime žiniasklaidai, įmonė planuoja įsikurti Erdvės g., Ramučiuose. 6,3 ha sklype iškils pastatų kompleksas: biurai, servisas, logistikos sandėliai.

„Čia įsikurs didžiausias Europoje „MAN“ sunkvežimių ir autobusų centras“, – džiugią žinią pranešė „Adampolis“ direktorius Ričardas Tverijonas.

Vadovas pasakojo, kad įmonė gyvuoja jau 30 metų ir augo palaipsniui. Šiuo metu joje dirba 270 darbuotojų, 40 iš jų – Suomijoje. Pernai vidutinis darbuotojų užmokestis buvo 3300-3400 eurų (bruto).

„Šiuo metu pas mus dirba 15-18 proc. darbuotojų iš Kauno rajono. Planuojame augti, tad kursime naujas darbo vietas“, – pabrėžė R. Tverijonas.

Naujo komplekso statybas planuojama pradėti šių metų birželį.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -