Sekmadienis, 23 birželio, 2024
PradžiaĮVAIRŪSkeleivį tramdė pareigūnai – Kas vyksta Kaune

keleivį tramdė pareigūnai – Kas vyksta Kaune


Kauno oro uoste pasieniečių sulaikė agresyvų keleivį, kėlusį sumaištį iš Danijos skrendančiame lėktuve, pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Antradienį apie vidurnaktį į Kauno oro uosto dirbusius VSAT Vilniaus pasienio rinktinės Vilniaus oro uosto užkardos pareigūnus dirba aviacijos saugumo tarnybos darbuotojai. Jie pranešė, kad vienas iš Kopenhagos (Danija) skrendančio orlaivio keleivių akivaizdžiai apsvaigęs nuo alkoholio, ignoruoja įgulos nurodymus, elgiasi agresyviai.

Apgirtęs vyras susistumdė su kitais keleiviais bei įgulos nariais, netgi į vieną iš jų sviedė savo mobilųjį telefoną. Toks chaosas truko iki pat lėktuvo nusileidimo Kauno oro uoste ir pasieniečių įsikišimo, rašoma VSAT pranešime žiniasklaidai.

Triukšmadariui nepanorus pačiam išlipti iš orlaivio, VSAT pareigūnams teko panaudoti fizinę prievartą ir uždėti antrankius. Iš lėktuvo išvesdintas keleivis buvo pristatytas į Kauno oro uosto pasienio kontrolės punktą ir uždarytas laikino sulaikymo patalpoje.

Tačiau ir ten 37-erių vyras, Lietuvoje nedeklaravęs gyvenamosios vietos, elgėsi agresyviai – triukšmavo, plūdosi, šaukė nesuprantamas frazes. Pasieniečiai iškvietė policijos pareigūnus, kurie, susipažinę su įvykio aplinkybėmis, nusprendė imtis medicinos. Šiems atvykus nustatyta, kad keleivio sveikatos būklė – gera, tačiau jis gerokai apsvaigęs nuo alkoholio.

Po apžiūros keleivis perduotas policijos pareigūnams, kurie toliau tirs šį įvykį ir pirmąjį sprendimą.Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita