Šeštadienis, 9 gruodžio, 2023
PradžiaVerslas„Kesko Senukams Digital“ ir „Topo grupei“ – baudos už netinkamą informacijos teikimą

„Kesko Senukams Digital“ ir „Topo grupei“ – baudos už netinkamą informacijos teikimą


Lietuvoje per tarptautinę operaciją sulaikytas teroristinių nusikaltimų kurstymu įtariamas asmuo.


Indijoje jaunikis grįžo namo be nuotakos dėl kraičio. Apie tai rašo „News9Live“.


Rusų kaliniai, pasiųsti kariauti Ukrainoje, savo kaltę išperka krauju, penktadienį pareiškė Kremlius, atsakydamas į klausimus dėl prieštaringai vertinamo malonės suteikimo vyrui, kuris žiauriai nužudė savo buvusią merginą.


Vartotojų teisių apsaugos tarnyba skyrė baudas įmonėms „Kesko Senukai Digital“ ir „Topo grupė“ už netinkamai vartotojams teikiamą informaciją apie parduodamas prekes ir jų kainas.

Nikola Vasiljevas

Mažeikių „M Basket-Delamode“ komandos vyriausiojo trenerio poste – permainos. Komandos vairą iš Mariaus Kiltinavičiaus perima 39-erių specialistas Nikola Vasiljevas.


Trakų rajone esančiame Rūdiškių kaime penktadienį per nepilnamečių vairuoto automobilio avariją žuvo policijos pareigūnas.


Niujorko chirurgų komanda ketvirtadienį atliko pirmąją pasaulyje akies transplantaciją, kuri vadinama proveržiu medicinoje.

J. G. Støre.

Norvegijos ministras pirmininkas Jonas Gahras Støre išreiškė didelį pesimizmą dėl karo Gazos Ruože ir, duodamas interviu žiniasklaidai, teigė, kad Gazos Ruože itin smarkiai kenčia vaikai ir kad konflikto pabaigos nematyti.


Tauragės rajone penktadienį automobilis mirtinai sužalojo dviratininką.

Asociatyvi nuotr.

Europos Sąjunga (ES) planuoja nusiųsti dar šešis lėktuvus su humanitarine pagalba žmonėms Gazos Ruože. Penktadienį ir šeštadienį iš Italijos Egipto kryptimi turėtų pakilti du orlaiviai su 55 tonomis pagalbos prekių, Briuselyje pranešė Europos Komisija. Jie, be kita ko, gabens mobilius sandėlius ir šaldymo įrangą.

Puslapiai

RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments