Pirmadienis, 27 gegužės, 2024
PradžiaReceptaiKlasikinis Margaritos receptas – gamina pora

Klasikinis Margaritos receptas – gamina pora


Mūsų geriausias Margaritos receptas yra paprastas ir klasikinis, trykštantis šviežiomis laimėmis, subalansuotas traškia tekila ir citrusinio apelsino likeriu. Štai kaip tai padaryti – per 5 minutes iš 3 ingredientų! Tikras gerbėjų numylėtinis.

Margaritos receptas stiklinėje su laimais ir druska

Yra priežastis, kodėl margarita yra populiariausias tekilos kokteilis pasaulyje! Šiame klasikiniame gėrime puikiai dera slogi tekila, sūdytas laimas ir saldus apelsinų likeris. Aleksas ir aš esame kokteilių ekspertai ir sertifikuoti miksologai, kurių bibliotekoje yra daugiau nei 300 kokteilių receptų, bet spėkite? Mes nuolat grįžtame prie šios klasikinės formulės kaip vieno geriausių visų laikų kokteilių.

Kodėl mums patinka šis margaritos receptas: Tam reikia tik 3 ingredientų geriausias Margaritos receptas, kurį gaminsite vėl ir vėl. Gėrimas yra gaivus ir puikiai subalansuotas: girtas, gaivus, sūrus ir saldus. Jį gaminome daugybę kartų ir netgi įtraukėme į naujausią kulinarijos knygą! Jums tai patiks, pažadame.

„Tai buvo tobula. Tiek daug receptų yra per saldūs. Tai yra homerun! -Reičelė

Šio margaritos recepto ingredientai

Margarita yra vienas populiariausių visų laikų klasikinių kokteilių, greičiausiai išrastas Meksikoje 1930-ųjų pabaigoje. Margarita ispaniškai reiškia „ramunė“, todėl tikriausiai tai buvo Brandy Daisy sukimas. Daisy yra istorinė gėrimų šeima su baziniu likeriu, apelsinų likeriu, citrinų sultimis ir sodos vandeniu. Pakeiskite tekila ir laime, ir jūs turite margaritą!

Margarita išpopuliarėjo draudimo laikais, kai amerikiečiai keliaudavo į Meksiką įsigyti alkoholio. Žinoma, šiandien jis pasiekė ikoninį statusą! Galite patiekti klasikinį patiekalą tiesiai į viršų arba ant uolų mažo rutulio taurėje. Klasikinio margaritos recepto ingredientai yra šie:

 • Tekila: Idealiai tinka vidutinės kainos tekila blanco, tačiau gėrimą galite pasigaminti ir su tekila reposado, kad gautumėte daugiau niuansų ir sklandžių skonio natų.
 • Triple Sec arba Cointreau: Mums patinka margaritas su Cointreau apelsinų likeriu, kuris suteikia papildomų įmantrių natų. Taip pat galite naudoti Triple Sec – nebrangesnį apelsinų likerį su paprastesniu skoniu.
 • Žaliųjų citrinų sultys: Visada naudokite šviežių laimų sultis: išpilstytos į butelius tiesiog neprilygsta šviežioms citrusinėms.
Margaritos ingredientai: tekila ir laimai su margarita receptas stiklinėje.

Geriausia tekila margaritai

Dauguma ekspertų teigia, kad margaritai geriausiai tinka tekila blanco. Tekila blanco (arba „naujoji“ tekila) nėra brandinta ir turi klasikinį tekilos deginimą. Tačiau tekila reposado prideda intriguojančio skonio gylio. Išbandykite šį margaritos receptą su abiem ir mėgaukitės skonio skirtumais (mums patinka abiem būdais). Štai keli patarimai, kaip išsirinkti geriausią margaritai tekilą:

 • Bet kokia vidutinės kainos tekila labai skani margaritoje. Ieškokite 750 ml butelių nuo 22 iki 35 USD.
 • „Tequila Blanco“ idealiai tinka prie margaritų. Jis turi tiesioginį agavų skonį ir aštrų skonį. Kai kurie mums patinkantys prekių ženklai yra Espolon Blanco, El Tesoro Blanco, Patrón Silver ir Casamigos.
 • Tekila reposado (sendinta) sudaro lygią, rafinuotą margaritą. Tekila reposado brandinama nuo 2 iki 12 mėnesių ąžuolo statinėse. Jis turi švelnų skonį ir ąžuolo, vanilės ir karamelės natas. Kai kurie mums patinkantys prekės ženklai apima Casamigos, Milagro Reposado ir Suerte Reposado.

Kaip pasidaryti margaritą: žingsnis po žingsnio

Paprastas margaritos receptas yra greitas ir paprastas: sumaišykite jį kaip vieną gėrimą, 2 gėrimus iš karto arba pagaminkite margaritos ąsotį. Prieš gamindami gėrimą, būtinai paruoškite stiklo apvadą ir papuošalus. Štai kaip pasigaminti vieną gėrimą (arba pereikite prie viso recepto):

 1. 1 veiksmas: apibarstykite stiklinę druska. Margaritos druskos apvadas sustiprina saldaus ir rūgštaus gėrimo skonį. Į lėkštę lygiu sluoksniu įpilkite druskos, tada paimkite laimo pleištą ir apjuoskite stiklinės kraštą. Išorinį stiklinės kraštą panardinkite į druską, sukite, kol jis pasidengs.
 2. 2 žingsnis: Suplakite gėrimą kokteilių plaktuvėje. Į kokteilių plaktuvą įdėkite 1 ½ oz tekilos, 1 oz Cointreau ir ¾ oz laimo sulčių ir įdėkite 4 ledo kubelius. Suplakite, kol gėrimas atvės.
 3. 3 veiksmas: nukoškite į stiklinę. Jei patiekiate margaritą ant uolų mažo rutulio arba senamadiško stiklo, įpilkite skaidraus ledo. Tinka ir patiekimas margaritos stiklinėje su koteliu. (Mūsų asmeninis pasirinkimas yra žemas!)

Margaritos ratlankių idėjos: druska, Tadžinas ir dar daugiau!

Apvadui galite naudoti paprastą košerinę druską arba ją papildyti spalvinga margaritos druska su laimo ir apelsino žievele. Arba pabandykite a Tadžinas ratlankis: tai meksikietiškas prieskonių mišinys iš čili pipirų, laimo ir druskos, suteikiantis aštraus, aštraus skonio.

Trumpa margaritos istorija

🍹 Populiari istorija byloja, kad margaritos kokteilį 1938 metais išrado Carlosas “Danny” Herrera, Tichuanoje gyvenantis barmenas ir restorano Rancho La Gloria vadovas. Jis teigė išradęs receptą klientui, kuris norėjo kokteilio, bet buvo alergiškas visiems alkoholiams, išskyrus tekilai.

Tačiau, anot VinePair, labiau tikėtina, kad kilmė gali būti 1939 m. Albuquerque Journal istorija, kuri rodo, kad airių barmenas Maddenas Tijuanoje galėjo sugalvoti gėrimą kaip brendžio Daisy rifą. Jis netyčia panaudojo tekilą ir taip sukūrė visiškai kitokį gėrimą.

Išbandykite mūsų Casamigos Margarita arba Patron Margarita receptus su skirtingomis tekilos rūšimis!

Variantas: pasigaminkite margaritos ąsotį

Norite patiekti šį margaritos receptą miniai? Geriausias būdas vienu metu pagaminti kelias margaritas – pasidaryti ąsotį. Margaritos ąsotis pagamina 8 porcijas ir jums nereikia suplakti kiekvieno gėrimo atskirai, o tai užima daug laiko. Įmaišykite ledą tiesiai į ąsotį, kad gėrimas atvėstų ir praskiestų. Štai ką daryti:

 • Į ąsotį įdėkite 1 ½ puodelio tekilos, 1 puodelį Cointreau arba Triple Sec ir ¾ puodelio šviežių laimo sulčių.
 • Įdėkite 3 saujas ledo ir maišykite, kol atvės.
 • Supilkite į paruoštas stiklines.
Margaritos receptas

Margaritai ant uolų naudokite skaidrų ledą

❄️ Geriausias būdas pasigaminti margaritą ant uolų? Naudokite skaidrų ledą, amatininkų ledą, kuris yra skaidrus ir gali būti supjaustytas į gražias organines formas. Tai puikus būdas paversti kokteilį nuo gero iki žavingo! Galite patys pasigaminti skaidraus ledo namuose naudodami nedidelį aušintuvą arba skaidrų ledo padėklą. Eikite į „Kaip pasidaryti skaidrų ledą“.

Keletas margaritos receptų variantų

Yra daug klasikinės margaritos variantų! Nors klasikinė paprasta margarita išlieka mūsų mėgstamiausia, yra daug puikių būdų sumaišyti formulę. Štai keletas geriausių margaritos receptų:

Dažnai užduodami klausimai

Kokią tekilą turėčiau naudoti geriausiam margaritui?

Norėdami gauti autentiškiausią skonį, naudokite 100% agavos tekilą. Blanco (sidabrinė) tekila yra klasikinis pasirinkimas, tačiau reposado (senstanti) tekila gali suteikti sklandesnį skonį.

Ar galiu naudoti jau paruoštą rūgštų mišinį?

Nors ir patogu, iš anksto paruoštame rūgščiame mišinyje dažnai yra dirbtinių ingredientų ir pridėto cukraus. Šviežios laimo sultys suteikia geriausią klasikinės margaritos skonį.

Mano margarita per rūgšti/saldi! Kaip aš galiu jį pakoreguoti?

Paragaukite savo margaritos eidami! Saldumą reguliuokite agavų nektaru arba paprastu sirupu, o aitrumą – šviežiomis laimo sultimis. Pradėkite nuo nedidelio kiekio saldiklio ir pridėkite daugiau pagal skonį.

Koks yra geriausias būdas papuošti taurę margaritai?

Apvyniokite kalkių pleištą aplink stiklinės kraštą, kad ją sudrėkintumėte. Pamerkite kraštelį aukštyn kojomis į lėkštę, užpildytą stambia košerine druska arba kita jūsų pasirinkta aromatizuota druska.

Spausdinti

laikrodis laikrodžio piktogramąstalo įrankiai stalo įrankių piktogramavėliava vėliavos piktogramaaplanką aplanko piktogramąinstagramas instagram piktogramapinterest pinterest piktogramaFacebook facebook piktogramaspausdinti spausdinimo piktogramakvadratai kvadratų piktogramaširdies širdies piktogramaširdis tvirta širdies tvirta piktograma

apibūdinimas

Štai kaip pasigaminti klasikinį margaritos receptą! Tai paprasta naudojant tik 3 ingredientus: tekilos, laimo ir apelsinų likerio.


 • 1 ½ uncijos tekila blanco arba reposado*
 • 1 uncija Cointreau arba Triple Sec
 • ¾ uncijos šviežių laimo sulčių
 • Košerinė druska arba dribsniai jūros druska apvadui
 • Laimo skiltelė, papuošimui


 1. Iškirpkite įpjovą kalkių pleište, tada perbraukite kalkėmis aplink stiklinės kraštą. Apvado kraštą pamerkite į druskos lėkštę.
 2. Sudėkite visus ingredientus į kokteilių plaktuvą su 4 ledo kubeliais ir suplakite, kol atvės.
 3. Nukoškite margaritą į stiklinę su pasūdytu kraštu. Užpildykite stiklinę ledu ir patiekite.
 4. Margaritos ąsotiui (8 porcijos): Į ąsotį įdėkite 1 ½ puodelio tekilos, 1 puodelį Cointreau arba Triple Sec ir ¾ puodelio laimo sulčių. Įdėkite 3 saujas ledo ir maišykite, kol atvės. Supilkite į paruoštas stiklines.

Pastabos

 1. Jei norite aštraus varianto, į kokteilių plaktuvą įdėkite 3–4 jalapeno pipirų griežinėlius arba eikite į „Jalapeno Margarita“.
 2. Jei norite dūminio varianto, pusę tekilos pakeiskite Mezcal arba eikite į Mezcal Margarita.
 3. Norėdami gauti šaldytų variantų, eikite į „Frozen Margarita“.
 4. Norėdami gauti nekaltą variantą, eikite į Mergelę Margaritą.
 5. Jei norite vaisinių variantų, eikite į Ananasų Margaritą, Braškių Margaritą, Mango Margaritą arba šiuos 25 Margaritos receptus.

 • Kategorija: Kokteilis
 • Metodas: Sukratytas
 • Virtuvė: Kokteilis
 • Dieta: Veganas

Raktiniai žodžiai: Margarita, margaritos receptas, margaritos ingredientai, kaip pasigaminti margaritąSource link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Video kasečių perrašymas - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita