Sekmadienis, 23 birželio, 2024
PradžiaAUTOKur pastatyti Polestars? (Tai sudėtinga) | Kasdienis važiavimas

Kur pastatyti Polestars? (Tai sudėtinga) | Kasdienis važiavimas


Daugiau šalių, nei galite paspausti lazda.

„Polestar“ gamykla Čengdu mieste, Kinijoje
„Polestar“ gamykla Čengdu mieste, Kinijoje

Jei nemėgstate automobilių, yra gerų pokyčių, apie kuriuos niekada negirdėjote apie „Polestar“. Kadaise buvęs „Volvo“ našumo apdailos lygis – kaip ir BMW „M Performance“ arba „Mercedes-Benz“ AMG – „Polestar“ dabar yra atskiras prabangių ir našių elektrinių transporto priemonių prekės ženklas, turintis nedidelę mažmeninės prekybos organizaciją čia, valstijose.

Daugiau Polestar naujienų ir apžvalgų

2017 m. įkurtos „Polestar“ nuosavybės teisės yra sudėtingas reikalas. Iki šiol „Polestar“ buvo beveik „Volvo“ padalinys, dabar didžioji dalis „Volvo“ patronuojančiai bendrovei „Geely“ priklauso. Praėjusį mėnesį „Volvo“ sumažino savo „Polestar“ akcijų paketą nuo 49 procentų iki vos 18, o likusią dalį perėmė „Geely“.

„Volvo“ nutraukė ryšius su „Polestar“, nes automobilių gamintojui buvo sunku padengti „Polestar“ kaip pasaulinio prekės ženklo spartinimo išlaidas. Praėjusiais metais „Polestar“ iš viso pardavė beveik 55 000 automobilių, iš kurių 8 400 nusileido čia, JAV. Beje, „Polestar“ turi 30 atstovybių valstijose, iš kurių šešios yra Kalifornijoje. Taigi, jei gyvenate, tarkime, Nebraskoje, tikriausiai niekada nematėte Polestar. Tai greičiausiai pasikeis, bet ne labai greitai.

Vienas iš įdomių dalykų, susijusių su Polestar, yra tai, kad tai labai prekės ženklas be namų. Nors beveik visi žino, kad „Volvo“ yra Švedijos prekės ženklas, žmonėms gali būti sunkiau išsiaiškinti „Polestars“ nacionalinę kilmę. Žinoma, galime viską apibendrinti taip: „Polestar yra Švedijos automobilių gamintojos „Volvo“ padalinys, finansuojamas Kinijos automobilių konglomerato „Geely“, tačiau tiesa yra miglotesnė. Pažymėtina, kad „Polestar“ būstinė yra Geteborge, Švedijoje, ten, kur yra „Volvo“, tačiau plačiai paplitęs bendrovės buvimas tarptautiniu mastu rodo, kad įmonė yra šiek tiek mažiau įsitvirtinusi.

Pažiūrėkime, kur gaminamos „Polestar“ transporto priemonės, ir pažiūrėkime, ar tai suteikia aiškumo „Polestar“ nacionalinei tapatybei.

Kur pastatyti Polestars?

Polestar 1 (sportinis kupė)

2020–2021 m

Čengdu, Kinija

2019 m. Polestar 1
2019 m. Polestar 1

Ironiškas būdas pristatyti elektromobilių ženklą – pirmoji „Polestar“ transporto priemonė „Polestar 1“ iš tikrųjų buvo dujomis varomas įkraunamas hibridas. Nedidelis 2+2 sportinis automobilis turėjo 2,0 litrų turbokompresorių, sujungtą su dviem elektros varikliais. Tik porą metų siūlomas pirmasis „Polestar“ buvo surinktas Čengdu, Kinijoje. Tą gamyklą Geely dabar vadina Polestar gamykla. Iš viso buvo pagaminta 1500 vnt.

Polestar!: „Volvo“ padidina S60 ir V60 galią

Polestar 2 (mažas hečbekas)

2021-dabar

Luqiao, Džedziangas, Kinija

2024 m. Polestar 2
2024 m. Polestar 2

Pirmasis „Polestar“ gaminys ir pirmasis visiškai elektrinis modelis, mažas 4 durų hečbekas „Polestar 2“, gaminamas „Volvo“ „CMA Super Factory“ Luqiao mieste, Džedziango mieste, Kinijoje. Gamykla taip pat gamina populiarius Volvo XC40.

2023 Hyundai Ioniq 6: Pirmasis sukimas

„Polestar 3“ (vidutinio dydžio krosoveris)

2025-

Čengdu, Kinija; Ridgeville, Pietų Karolina

2025 m. Polestar 3
2025 m. Polestar 3

Iš pradžių planuota išleisti 2025 metų modelio metais, „Polestar 3“ yra vidutinio dydžio 2 eilių krosoveris, kurio mechaninė architektūra yra tokia pati kaip „Volvo EX90“, kuris dabar gaminamas. Kaip „Polestar“ flagmanas, „3“ bus gaminamas keliose vietose. „Polestar 3“ šiuo metu gaminamas Čengdu, Kinijoje, o papildoma gamyba „Volvo“ Ridžvilyje, Pietų Karolinoje, bus pristatyta 2025 kalendoriniais metais. Ridžvilio gamykla šiuo metu gamina Volvo S60 kompaktiškas automobilis ir EX90 vidutinio dydžio elektrinis krosoveris.

Bandomasis važiavimas: 2023 m. „Volvo S60 Recharge Ultimate Black Edition“.

Polestar 4 (kupė krosoveris)

2025-

Ninbo, Kinija; Busanas Pietų Korėja

2025 m. Polestar 4
2025 m. Polestar 4

Kompaktiškas / vidutinio dydžio „kupė krosoveris“ „Polestar 4“ bus pirmasis prekės ženklo gaminys, surinktas atsižvelgiant į galimus JAV taikomus muitus Kinijos importui. 4 pagal sutartį bus pastatytas „Renault“ Busane, Pietų Korėjoje. Prancūzijos gamintojo „Renault Korea Motors“ (RKM) gamykla yra netoli uosto įrenginių ir gamins „Polestar 4“, skirtą parduoti JAV ir Pietų Korėjoje. Kupė krosoveris taip pat bus surenkamas Ningbo mieste, Kinijoje, kad būtų galima parduoti kitose rinkose.

Ningbo gamykla yra Geely gamykla, kuri taip pat gamina prabangias elektrines transporto priemones, parduodamas su gamintojo prekės ženklu Zeekr.

2025 m. „Volvo EX30“: pirmasis sukimasis

Polestar 5 (didelis sedanas)

2026-

Čongčingas, Kinija

2026 m. Polestar 5
2026 m. Polestar 5

Sukurtas konkuruoti su tokiais kaip „Lucid Air“, „Porsche Taycan“ ir „Telsa Model S“, „Polestar Model 5“ turėtų būti pradėtas gaminti 2025 m. pabaigoje. 5 modeliai bus surenkami visiškai naujoje gamykloje, kurią „Geely“ stato Čongčinge, Kinijoje. Į prabangą orientuoto „Polestar 5“ pagrindinę architektūrą dalijasi su visiškai nauju „Lotus Eletre“, nors jis nebus surinktas toje pačioje gamykloje. „Lotus“, kaip ir „Volvo“, didžiąja dalimi priklauso „Geely“.

Klausykite „Car Stuff“ podcast'o

Stebėkite Tomą „Twitter“.

Polestar galerija

Norėdami padidinti nuotraukas, spustelėkite žemiau

Bandomasis važiavimas: 2023 m. Polestar 2 Dual Motor Plus

Vartotojų vadovo automobilių daiktų podcast'as 223 serija: Sveiki, Kia EV9, ilgalaikis Tesla modelis Y, kodėl pardavėjai neprisiima elektrinių transporto priemonių

Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita