Sekmadienis, 23 birželio, 2024
PradžiaĮVAIRŪSlaukia gyva muzika, tradiciniai valgiai, gėrimai ir pramogos – Kas vyksta Kaune

laukia gyva muzika, tradiciniai valgiai, gėrimai ir pramogos – Kas vyksta Kaune


Jau dabar, birželio 7 d., Kaune ši puiki erdvė pramogų ir degustacijų „Volfas Engelman Galerija“ ir jos prieigos įvyks belgiškas penktadienis. Anot organizatorių, tai bus išskirtinė proga paragauti tradicinių belgiškų valgių, gėrimų, pasimėgauti gyvai skambanti saksofono muzika ir artimiau susipažinti su gilias aludarystės tradicijas turinčios šalies kultūra.

Pasak bravoro aludarystės kompetencijų centro koordinatorės Audronės Saulėnienės, renginyje laukia tradiciniai belgų virtuvės kūriniai, akompanuosiantys Belgijos aludarių virtiems gėrimam.

„Iš Belgijos kilę įvairiausių apyniuotų gėrimų, mėgstamų visame pasaulyje. Todėl belgiško penktadienio metu kviesime ragauti net keturių rūšių Belgijos aludarių sukurtų gėrimų, o šalia siūlysime prie jų puikiai derančių tradicinės virtuvės šedevrų: sūrių, gruzdintų bulvyčių, midijų su kvietiniu virtuvės apyniuotuoju, skonio receptorius glostančiojo jautienos troškinio, tradicinės šokolado sufigų jautienos. pasididžiavimo – saldžiųjų belgiškų vaflių“, – apie artėjančio penktadienio meniu pasakoja A. Saulėnienė.

„Volfas Engelman“ galerija / Augusto Didžgalvio nuotr.

Belgiškosios virtuvės ir bravoro kūrinių degustacijas lydės muzika, atliekama saksofono virtuozo Aleksandro Lakšmano.

„Šventė vyks dviejose vietose: Galerijoje lauks maisto ir gėrimų degustacija, pažintis su mūsų atstovaujamų Belgijos bravorų kūriniais ir jų istorija, o kieme – pramogų ir žaidimų zona bei gėrimai. Be to, ne tik ragausime ir mokysimės, bet ir mokysimės: svečiams pažersime įdomių faktų apie Belgiją, pavyzdžiui, kur buvo įsikūrę pirmieji bravorai, kada iš pirmųjų apyniuotųjų gėrimų, iš kur kilusios gruzdintos bulvytės ir kitų įdomių pramogų, galbūt ne visiems girdime istorinių detalių. . O mūsų aludaris Giedriaus Valančiaus pasakos apie Belgijos aludarystės tradicijas“, – pasakoja A. Saulėnienė.

Tai, anot bravoro vadovo Mariaus Horbačausko, ne pirmas ir ne paskutinis tokio pobūdžio renginys šiemet.

„Visai neseniai kvietėme žmones į bavarišką savaitgalį vaišintis bavariškais gėrimais, skanauti istorinių karališkosios šeimos virtuvės receptų įkvėptų valgių ir klausytis bavariškų melodijų. Mus maloniai nustebino šio renginio sėkmė – jame sudalyvavo apie 500 lankytojų. Todėl nusprendėme ir toliau organizuoti panašius renginius, skatindami pažinti užsienio kultūros. Manome, kad tai – puiki proga rasti kitokią virtuvę ir susipažinti su šalies tradicijomis. Šiemet planuojame dar ne vieną tokį renginį, tad sekite naujienas. O kol kas labaime penktadienio vakarą kviečiami belgiškai: dar svarsto, kaip smagiai vasaros dalyvauti, sudalyvauti tiesiog privalote“, – kviečia M. Horbačauskas.

Belgiškas penktadienis vyks birželio 7 d. Kaune, „Volfas Engelman Galerijoje“, Kaunakiemio g. 2. Renginio pradžia – 18 val.
Staliuką rezervuoti galite telefonu +370 616 36 741 arba el. paštu [email protected].

Daugiau informacijos rasite čia.Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita