Šeštadienis, 20 liepos, 2024
PradžiaReceptailengvas baskų sūrio pyragas – sužavėta virtuvė

lengvas baskų sūrio pyragas – sužavėta virtuvė


 • 2/3 puodelio (130 gramų) granuliuoto cukraus
 • 1/3 puodelio (45 gramų) kukurūzų krakmolo
 • 1/2 arbatinio šaukštelio košerinės druskos
 • 1 svaras grietinėlės sūrio (2 8 uncijos / 227 gramų pakuotės) [see Note at end]
 • 3 dideli kiaušiniai
 • 2 arbatiniai šaukšteliai (10 ml) vanilės ekstrakto arba 1 arbatinis šaukštelis vanilės ekstrakto ir 1 arbatinis šaukštelis vanilės pupelių pastos
 • 2 šaukštai (30 ml) citrinos sulčių
 • 1 puodelis (235 ml) riebios grietinėlės
Įkaitinkite orkaitę iki 425 ° F (218 ° C). Kepimo formą (žr. Pastabą apie dydį) išklokite vienu dideliu pergamentinio popieriaus gabalėliu, įspaustu į kampus ir šonus. Popieriaus perteklių palieku ištiestą per kraštą, o tai taip pat padeda apsaugoti jus nuo perpildymo. Padėkite kepimo skardą ant kepimo skardos su apvadu, kad tik neperpiltumėte (bet aš niekada neturėjau).

Virtuvės kombainu arba greitaeigiu maišytuvu: Į tuščią indą sumaišykite cukrų, kukurūzų krakmolą ir druską. (Įsitikinkite, kad dangtis yra uždengtas, kitaip kukurūzų krakmolas išbėgs į dulkių debesį.) Šaltą grietinėlės sūrį supjaustykite dideliais gabalėliais, suberkite į cukraus mišinį ir maišykite, kol visiškai susimaišys ir kreminis sūris bus minkštas, vieną kartą nubraukite dubenį. arba du kartus. Po vieną įmuškite kiaušinius ir išmaišykite, tada nubraukite indo šonus (taip, kiekvieną kartą). Su trečiuoju kiaušiniu taip pat įpilkite vanilės ir citrinos sulčių, prieš plakdami ir dar kartą nubraukdami šonus. Įpilkite grietinėlės ir išmaišykite, kad tolygiai susimaišytų.

Su rankiniu maišytuvu: Dideliame dubenyje sumaišykite cukrų, kukurūzų krakmolą ir druską. Įpilkite suminkštinto kreminio sūrio ir plakite, kad sumaišytumėte, kelis kartus nugremždami dubenį, kad įsitikintumėte, jog nėra nesumaišyto grietinėlės sūrio. Po vieną įmuškite kiaušinius, plakdami iki vientisos masės ir nubraukdami dubenį. Su trečiuoju kiaušiniu taip pat įpilkite vanilės ir citrinos sulčių, prieš plakdami ir dar kartą nugramdydami dubenį. Supilkite grietinėlę, plakdami mažu greičiu, kol susimaišys.

Visi metodai: Supilkite į paruoštą skardą, įsitikinkite, kad viskas patenka į pergamentinį popierių. Perkelkite į orkaitę ir kepkite 40–50 minučių arba tol, kol išsipūs, taps giliai auksinės rudos spalvos ir vidutiniškai sustings, kai keptuvė apskrus.

Baigti ir patiekti: Tortą kepimo formoje perkelkite ant vėsinimo grotelių ir 1–2 valandas vėsinkite kambario temperatūroje arba perkelkite į šaldytuvą ir vieną valandą atvėsinkite. Sūrio pyragas gali būti patiekiamas vėsus arba kambario temperatūros; pastarasis yra tradicinis, bet abu yra skanūs.

Pergamentiniu popieriumi iškelkite ir išimkite sūrio pyragą iš kepimo formos ir perkelkite į lėkštę. Supjaustykite tik 1 colio griežinėliais.

Daryk į priekį: Likęs baskų sūrio pyragas šaldytuve laikomas 5–7 dienas.

Pastabos:

 • Kreminio sūrio temperatūra: jei naudojate virtuvinį kombainą, grietinėlės sūris gali būti šaltas iš šaldytuvo. Rankiniam maišytuvui norėsite, kad kreminis sūris būtų kambario temperatūros, suminkštėjęs.
 • Duonos formos dydis: kadangi, kaip ir mano mėlynių bandelių kepalas, moliūgų kepalas ir kiti, kepalas yra labai pilnas, čia yra mano standartinis atsisakymas dėl kepimo formos dydžio: labai svarbu yra jūsų kepalo dydis, nes jis bus užpildytas. prieš tai padarydami pašalinkite kiekvieną jo dėmę. Mano talpa 6 skysčių puodeliai (arba 1420 ml); jis yra 8 × 4 colių apačioje ir 9 × 5 colių viršuje. Jei jūsų yra net šiek tiek mažesnis arba esate nervingas, šiek tiek išskobkite, kad iš šono pagamintumėte bandelę ar dvi. Kai gaminate pirmą kartą, po juo padėkite lakštinę skardą, jei tik ji išsilies, bet galiu pažadėti, kad daugelio bandymų metu manasis niekada to nepadarė.
 • Kepimo temperatūra: bandžiau tai daug kartų ir 425 °F, ir 450 °F temperatūroje ir net nuo šio paskelbimo momento esu „geriausios“ temperatūros. 450 °F temperatūroje iškeps per 40 minučių, o viršus bus žymiai tamsesnis. Tačiau ne visiems patinka toks tamsus. 425 °F gali užtrukti iki 50 minučių ir atrodo taip, kaip matote čia, kai kuriose vietose tamsiai rudos spalvos, bet ne visur. Štai rezultatas: jei jūsų spalva nėra tokia tamsi, kaip norėtumėte, kitą kartą pasirinkite aukštesnę temperatūrą.


 • Source link

  RELATED ARTICLES

  LEAVE A REPLY

  įveskite savo komentarą!
  įveskite savo vardą čia

  Most Popular

  Recent Comments

  Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -