Šeštadienis, 20 liepos, 2024
PradžiaAUTOLexus LC: geriausias automobilių dizainas (nuotraukos ir įspūdžiai) | Kasdienis važiavimas

Lexus LC: geriausias automobilių dizainas (nuotraukos ir įspūdžiai) | Kasdienis važiavimas


Praktiška prabanga, apgaubta egzotiško jaudulio.

Lexus LC kelyje
2018 m. Lexus LC

Turi būti šaunu turėti pusę milijono dolerių kainuojantį automobilį, kurį brangu išlaikyti, kurį sunku apdrausti, kuris niekada neišnaudotas, o vidutiniam vidutinio amžiaus vyrui neįmanoma įlipti ir iš jo išlipti.

Daugiau dizaino pramogų

Lecus LC: geriausi automobilių dizainai

Specifikacijos

Transporto priemonės tipas: Grand Touring Car

Pristatymo metai: 2018 m

Dizaineris: Tadao Mori

Apžvalga

Dabar nė vienas mano kaimynas neturi „Ferrari“ ar „Lamborghini“, bet keliauja toliau į šiaurės vakarus nuo Čikagos nei priemiestis, kuriame gyvenu, ir itališka egzotika tampa įprasta, ypač savaitgaliais, kai oras yra geras.

Abiejų mano minėtų italų markių pradėjo pardavinėti krosoverius (atitinkamai Purosangue ir Urus), bet aš nekalbu apie neabejotinai praktiškus italus. Aš kalbu apie egzotiškus pagrindinius šių garsių prekių ženklų produktus, tokius kaip „Ferrari F8 Spyder“ ir „Maserati Huracán“. Jūs matėte šiuos automobilius kelyje. Nepaisant įvairių spalvų, jie dažniausiai būna raudoni arba geltoni, beveik niekada nevairuojami agresyviai, tačiau pravažiuojant skamba fantastiškai.

2018 m. Lexus LC Coupe, kelyje
2018 m. Lexus LC

Ir, žinoma, jie puikiai atrodo, o tai iš tikrųjų yra didžiausia darbo dalis. Visas egzotiškų automobilių nuosavybės tikslas yra žinoti, kad jūsų kaimynai žino, kad turite egzotišką automobilį. Bet ar galėtumėte turėti puikiai atrodantį sportinį automobilį, kuris nebuvo visai egzotiškas, nekainavo pusės milijono dolerių ir žadėjo būti, o, Lexus patikimas?

Įveskite Lexus LC, puikus sportinis automobilis (tikrai puikus turistinis automobilis), kuris tikriausiai klaidingai laikomas Ferrari labiau nei bet kuri kita transporto priemonė. 2018 m. pristatytas LC pasižymi kvapą gniaužiančiu dizainu, rimtu, nors ir tiesiog drovu ar super automobiliu, našumu ir žema kaina. Taip pat gana lengva įlipti ir išlipti. Bet apie tą dizainą…

Bertone Ramarro: Pamiršta koncepcija

Priekyje

Raudonos Lexus LC grotelės
2024 m. Lexus LC

Trumpam pamirškime, kad „Lexus“ prekės ženklo „suklio“ grotelės visada buvo prieštaringos, nes jos taip gerai veikia LC. Kadangi dauguma sportinių automobilių yra be grotelių, LC priekinė dalis yra ne tik unikali, bet ir apibūdinanti prekės ženklą.

Taip pat atkreipkite dėmesį, kad priekinių žibintų grupės yra gana toli ant LC korpuso, beveik vienoje linijoje su ratų angomis. Mažas grotelių spindulys padeda šiam „Lexus“ flagmanui suteikti tvirto tvirtumo pojūtį ir sukurti charakterį be netvarkos.

Šoninė

Dažniausiai lygus, LC profilį apibrėžia svirties skydelio linija, kuri baigiasi dirbtinio oro įsiurbimo angoje galiniame ketvirtyje. Kadangi LC variklis yra priekyje, galinės oro įsiurbimo angos nereikia, tačiau vertiname apgaulę, ech, pastangas.

Pamiršta koncepcija: Chrysler Phaeton

Maroon Lexus LC
2024 m. Lexus LC

Galinis

Galinis vaizdas gali būti mažiausiai glostantis LC kampas, nes vyksta daug dalykų. Tačiau nors mes paprastai nesame „plaukiojančio stogo“ išvaizdos gerbėjai, čia jis puikiai tinka. Mums patinka, kaip A statramstis plūduriuoja virš automobilio, atrodo sulenktas ir įtemptas.

Apskritai

Nors kabrioletas mums taip pat atrodo patrauklus, kupė mūsų akimis sėkmingesnis. Pagarba dizaineriui Tadao Mori sukūrus automobilį, kuriame patogiai tilptų du amerikiečiai, kuris atrodytų kaip modernus „Ferrari“ ar geriau už jį ir kuriam nereikia keisti 1000 USD tepalų.

Žinoma, LC iš tikrųjų nėra sportinis automobilis, tai puikus turistinis kupė pagal geriausias tradicijas, tačiau jis yra greitas, patikimas valdymas ir tobulas automobilis, kurį galima pasiimti gražią saulėtą dieną. Šiek tiek blogų naujienų: LC pasirodė populiarus kaip naudotas automobilis, todėl nesitikėkite, kad rasite naudotų prekių. Pliusas dalykas yra tai, kad LC yra Lexus, todėl tikėtina, kad daugelį metų jis bus be problemų.

Pamiršta koncepcija: Panhard Dynavia

Lexus LC nuotraukos

(Jei norite padidinti nuotraukas, spustelėkite žemiau)

„Cadillac Lyriq“: geriausias automobilių dizainas (nuotraukos ir įspūdžiai)

Vartotojų vadovo automobilių daiktų podcast'o 227 serija: „Volvo XC60“ įkrovimas, „Tesla“ pardavimai vis dar mažėja, Kinijos automobilių įmonės, kurias reikia žiūrėtiSource link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -