Pirmadienis, 15 balandžio, 2024
PradžiaĮVAIRŪSMergaitės pagrobimu įtariamam G. Filipavičiui teismas skyrė psichiatrijos ekspertizę

Mergaitės pagrobimu įtariamam G. Filipavičiui teismas skyrė psichiatrijos ekspertizę

Kauno apylinkės teismas trečiadienį nutarė vaiko pagrobimu Kaune įtariamam Gediminui Filipavičiui skirti stacionarinę teismo psichiatrijos ekspertizę.

Tai patvirtino Kauno apylinkės teismo atstovė spaudai Tautvilė Merkevičiūtė.

„Šiandien Kauno apylinkės teismo teisėja priėmė nutartį, kuria G. Filipavičiui skirta stacionarinė teismo psichiatrijos ekspertizė“, – informavo T. Merkevičiūtė.

Kauno miesto apylinkės teismas / R. Achmedovo nuotr.

Ši teismo nutartis neskundžiama.

Psichiatrijos ekspertizės metu paprastai yra nustatoma, ar asmuo galimai padaryto nusikaltimo metu suvokė savo veiksmus, jų esmę ir pasekmes.

Vasarį į Kauno apylinkės teismą dėl kitos bylos atvežtas G. Filipavičius teigė pagrobti mergaitės Kaune nenorėjęs.

„Nenorėjau grobti, netyčia“, – sakė G. Filipavičius.

Vyras, paklaustas, ar nepilnametė prašė ją paleisti, teigė, kad mergaitė to prašė, bet esą „buvo sudėtinga“ situacija ir jis negalėjo jos paleisti, nors norėjo.

„Sudėtinga situacija buvo, daug žmonių aplink buvo“, – kalbėjo G. Filipavičius.

ELTA primena, kad sausio mėnesį policijai pavyko rasti Kaune dingusią mergaitę, kuriuos paieškoms buvo sutelktos gausios savanorių ir pareigūnų pajėgos. Mergaitę įtariamas 42 metų pagrobėjas G. Filipavičius laikė garaže, ten įvyko ir pagrobėjo sulaikymas. Vyrą sulaikė „Aro“ pareigūnai.

Iš pradžių policija buvo informuota, kad įtariamasis gali būti ginkluotas, tačiau sulaikymo metu vyras ginklo neturėjo.

Rasta mergaitė buvo nuvežta į Kauno klinikas apžiūrai, o vėliau perduota tėvams. Policijos duomenimis, mergaitė galėjo patirti sužalojimų.

Policijos duomenimis, G. Filipavičius anksčiau neteistas, tačiau yra ne kartą baustas administracine tvarka. Neatmetama, jog įtariamas pagrobėjas galėjo padaryti daugiau nusikaltimų.

Sausio pabaigoje prokuratūra pranešė, kad G. Filipavičius atsisakė duoti parodymus. Anot teisėsaugos, jam pareikšti įtarimai dėl vaiko pagrobimo ir dėl dar dviejų nusikalstamų veikų, tačiau jos nėra viešai įvardijamos.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments